Skocz do zawartości

Podciecie tuleli simson...


rzemyk90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

simson pali tyle co nic? to jest takie gadanie starych dziadków:D:D 3,5-5 l w simsonie to norma, słyszałem takie opowieści że simkiem poniżej 2l można zejść, ale ten co to mówił chyba był zjarany zielskiem:D:D a nowe 50 cm biąrą podobnie, np rs 50 czy takie inne, ale 5 w życiu nie wciągnie-nie tuningowana

Edytowane przez kuba_195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simson pali tyle co nic? to jest takie gadanie starych dziadków:D:D 3,5-5 l w simsonie to norma, słyszałem takie opowieści że simkiem poniżej 2l można zejść, ale ten co to mówił chyba był zjarany zielskiem:D:D a nowe 50 cm biąrą podobnie, np rs 50 czy takie inne, ale 5 w życiu nie wciągnie-nie tuningowana

 

Można zejść i jest to całkowicie możliwe pod warunkiem że silnik jest w dobrej kondycji i masz dobrze wyregulowany gaźnik i zapłon (nie tak na oko). Kolega z forum Lukass102 może poświadczyć. Jego Simson przy spokojnej jeździe tak do 45km/h i przy silniku nigdy nie rozbieranym od nowości i przebiegu około 10tys. kilometrów może w każdej chwili taki wynik osiągnąć. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja potrafie zejsc do 0l / 100 km gdy moto stoi w miejscu ;D W koncu nie wazne ile jedzie :)) POZDRO

Jak jechać to nie stać :flesje:

Można zejść i jest to całkowicie możliwe pod warunkiem że silnik jest w dobrej kondycji i masz dobrze wyregulowany gaźnik i zapłon (nie tak na oko). Kolega z forum Lukass102 może poświadczyć.

Ba, wedłóg skrupulatnych wyliczeń schodziłem do 1,7 l/100km :wink: Co ciekawe, taki wynik osiągalny jest na iglicy maksymalnie podniesionej... :banghead: Ach.... tankujesz 5L i jeździsz, jeździsz i tak jeździsz zapominając kiedy to ostatnio tankowałeś :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu moto bedzie wiecej palic ?? to przeciez oczywiste kanal bedzie w pelni otwarty i moto bedzie moglo szybciej i mocniej "zaciagnac" mieszanke.

 

a co do spalania kumpel narzeka na derbi mówi mu ze duzo pali tam 5 to norma on ma bez tuningu. ja w simsonie miezylem i wiecej niz 3 to ciezko spalic.

 

dla poróbnania motorynki, ogary i jawki jakos sie tak nie odpychaja jak simson a pala podobnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja potrafie zejsc do 0l / 100 km gdy moto stoi w miejscu ;D W koncu nie wazne ile jedzie :flesje: ) POZDRO

 

Była mowa właśnie o tym jak jedzie (wolno, ale jedzie) a nie o tym jak Ci sprzęt stoi w garażu. Więc z całym szacunkiem, ale nie łap za słówka i nie myśl że taki cwany jesteś... :buttrock: Ja właśnie myślę że może nawet palić mniej bo będzie lepsze wykorzystanie mieszanki, po przez to większy moment obrotowy (może nie dużo, ale na pewno dostępny od niższych obrotów) a co za tym idzie nie używanie mniejszych obrotów w praktyce i mniejsze spalanie. :buttrock:

Edytowane przez gajoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...