Skocz do zawartości

A moze by tak wlasna naszywka?


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akceptując takie działanie w gruncie popiera się całą tą filozofię i wszystko co z niej wypływa i moim (nadal) zdaniem nie ma to nic wspólnego z szacunkiem, przynajmniej wzajemnym.

 

i tego się własnie chciałbym dowiedzieć. Co takiego jest w MC, że jedni to kochają a inni ... nie.

Co jest takiego, co może byc takiego co nie ma wspólnego z wzajemnym szacunkiem.

Nie mam też pojęcia co to MC 1% - przyznaję i licze, że ktoś z kolegów mi to powie.

 

 

 

1. Jeśli ktoś niezrzeszony by takie coś stworzył, zostałby zj...łojony przez zrzeszonych i sympatyków, że nie wie o czym pisze - i pewnie mieliby w tym dużo racji.

 

Ale ja nie oczekuję, ze ktos napisze mi, ze w klubie no xXx trzeba zrobić cos strasznego, żeby należeć, tylko interesują mnie info typu - kluby nieformalnie dzielą się na

w większości występują takie zasady:

Widziałem i czytałem link pewnej pracy magisterskiej na temat klubów, czytałem, ale dalej czuję pewien niedosyt.

Ok - wiem marudzę :notworthy:

ale chce się dowiedzieć - to tyle :notworthy:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedys juz ktos robil jakies koszulki itp. z logiem fm, bo niejestem tu zadlugo i niewiem? to co dzialacie cos z tymi naszywkami?ja osobiscie bym proponowal koszulki, no ale juz cos wiadomo?

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wzór to jest on od dawna ,o czym mogą nie wiedzieć nasi nowi koledzy, i nie widzę ,aby był powód do zmiany wzoru ,natomiast wykonanie czegokolwiek na jego podstawie (koszulek ,naszywek ,kamizelek itp.)nigdy nie było zastrzeżone dla kogokolwiek
Wzór logo 4-umowego ma swoją tradycje i też nie widzę powodu do zmian.

Jednak wydaje mi się, że w ramach przygotowań do uruchomienia sklepiku 4-umowego wzór ten został prawnie zastrzeżony, co jakby nie zmienia sytuacji, bo nadal pozostaje wszystko w 4-umowej rodzinie, niemniej jednak...

Naszywki 4-umowe to dobry pomysł, tak samo jak koszulki, obiecywane kubeczki, smycze, breloczki, naklejki, bandamy itp.

MY CHCEMY SKLEPIKU!

MY CHCEMY SKLEPIKU!

MY CHCEMY SKLEPIKU! :buttrock: :biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz znaczek forumowy ma miejsce na nic'k i w tym jest mały problem , nie mozna nadrukowac jakiejś parti np. koszulek i je potem sprzedawać , chyba ,że w miejscu nic'ka byłby inny napis powiedzmy plecaczek :buttrock: , mysle jednak ,że każdy woli koszulke z nic'kiem a bez to może rzeczywiście jakieś gadżety ,jak już pisaliście kubezki ,breloczki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz znaczek forumowy ma miejsce na nic'k i w tym jest mały problem , nie mozna nadrukowac jakiejś parti np. koszulek i je potem sprzedawać , chyba ,że w miejscu nic'ka byłby inny napis powiedzmy plecaczek :biggrin: , mysle jednak ,że każdy woli koszulke z nic'kiem a bez to może rzeczywiście jakieś gadżety ,jak już pisaliście kubezki ,breloczki itp.

Hmmm... to może by zrobić jakąś listę chętnych? Kto by chciał, podaje nicka i ilość jaką zamawia i po problemie:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór logo 4-umowego ma swoją tradycje i też nie widzę powodu do zmian.

Jednak wydaje mi się, że w ramach przygotowań do uruchomienia sklepiku 4-umowego wzór ten został prawnie zastrzeżony, co jakby nie zmienia sytuacji, bo nadal pozostaje wszystko w 4-umowej rodzinie, niemniej jednak...

Naszywki 4-umowe to dobry pomysł, tak samo jak koszulki, obiecywane kubeczki, smycze, breloczki, naklejki, bandamy itp.

MY CHCEMY SKLEPIKU!

MY CHCEMY SKLEPIKU!

MY CHCEMY SKLEPIKU!

macie jaks fote tego loga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img382.imageshack.us/img382/5827/logoforum6mr.jpg

szczerze mowiac to takie sobie, no ale lepszy rydz niz nic, ma ktos mozliwosc zrobienia naklejki lub naszywki z tego loga?

 

Naszywke lub naklejke mozesz sam sobie zrobic z tego. Dajesz do firmy, ktora robi naszywki i juz.

Myslalem, ze to logo bedzie nieco ciekawsze jezeli mam byc szczery.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w tle jakis rower jest ? :) nie mogliscie dac jakiegos cienia fajniejszego motora albo klasyka jakiegos :) ja sie tam nie czepiam bo i tak mi szkoda kurtki niszczyc jakimis takimi wynalazkami

 

"NIE JESTEM ZAINTERESOWANY, ALE SKRYTYKUJĘ - A CO MI TAM " - o zgrozo :crossy:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w tle jakis rower jest ? :( nie mogliscie dac jakiegos cienia fajniejszego motora albo klasyka jakiegos :) ja sie tam nie czepiam bo i tak mi szkoda kurtki niszczyc jakimis takimi wynalazkami

Wprawdzie nie jest to dzieło sztuki godne Leonarda, ale urodziło się po długich i burzliwych dyskusjach i dobrze że jest. :crossy:

Moim zdaniem malkontencisz. Nikt nikogo nie zmusza do naszywania czegokolwiek, jeśli nie chce. Sam nie wiem, czy zamówię taką naszywkę na kurtkę, ale napewno zrobię w postaci naklejki na motocykl /lusterko albo inne widoczne miejsce/. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co czyniono takie boje bo niestety ten projekt (efekt dyskusji) jest slaby.

Jest jescze czas aby go dopracowac. Moze ktos wezmie pod uwage moje propozycje (ponizej).

Jezeli ten wzor nie zmieni sie jednak do wiosny to zaakceptuje oczywiscie taki jaki jest.

 

Moja uwagi:

 

1) kolorystyka... zamiast obwodki pomaranczowej dalbym czerwona. Zamiast wypelnienia

wscieklym zoltym dalbym bladoniebieski.

 

2) zarys motocykla... rozumiem, ze trudno jest trafic w gusta wszystkich zwlaszcza, ze jest

kilka grup motocykli, ktorych cienie zdecydowanie sie od siebie roznia. Mimo to wybrany jest

zly. Po pierwsze jest zbyt maly, po drugie nie ma w nim jakiegos rozmachu. Dalbym inny

charakterystyczny ksztalt motocykla...

 

3) ogolny ksztalt naszywki... poprzez dodanie wstazki gdzie mozna wpisac swoj nick naszywka

zmienia ksztalt z okraglej na prostokatna bo na takim wlasnie materiale trzeba bedzie ja szyc.

To chyba podrozy koszt produkcji a juz napewno utrudni naszycie jej na kurtke (zwlaszcza

na ramieniu).

 

4) liternictwo... slowo 4UM powinno byc bardziej czytelne. Albo "4" powinna byc innego koloru

(np. zolty) a reszta tak jak jest albo powinno zastosowac zmienione wielkosci czcionek np. "4um".

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, logo forum powstało po wielu dyskusjach i na pewno nie tej, istnieje już trochę czasu. Ludzie mają z nim koszulki, kamizelki, breloczki itp itd. To już jest constance i nie mieszaj w temacie loga forum. O naszywce dyskutuj, ale nie o logo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...