Skocz do zawartości

A moze by tak wlasna naszywka?


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez chetnie, w sumie jako swiezak, skorzystam z uslug takowego sklepiku i bym sobie jakies forumowe gadzety zakupil. :icon_razz: :buttrock:

Fajnie jest reklamowac i jezdzic w barwach polskiego forum po UK :icon_biggrin: :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są forumowe naszywki ? To prosze mi pokazac gdzie ?!?

 

Wlasnie nie ma tego i dlatego o tym w swoim poscie wspomnialem.

Jakby byly to bym sie o to nie upominal tylko kupil i juz.

 

Szczerze podziwiam każdy zapał i chęć działania dla innych.

Po prostu w innych dyskusjach perswadowano nam idee naszywania sobie czegokolwiek, gdziekolwiek, jako niezrzeszonym, niegodnym małym ludkom motocyklowym... :icon_biggrin: . Rzućcie okiem na temat w tym dziale - "Miłośnicy Virago..." - oni mają już naszywki. Autoryzowane...

 

No wlasnie... dlaczego ja musze miec naszywke autoryzowana?

Moge sie zgodzic na utoryzacje Admina / Adminow tego forum bo nosilbym jego nazwe lub adres

www ale nikt inny nie bedzie mi tego zabranial.

 

W kwestii naszywek forumowych - sprawa była kiedyś dawno (sam np. nie mam) i podobno będą jak Admin otworzy sklepik z gadgetami. Sam wtedy (może?) kupię. Oczywiście pozostaje dalej kwestia gdzie można sobie je będzie legalnie (to znaczy tak, żeby nie dostać tu i ówdzie reprymendy, cokolwiek by to znaczyło)

 

Skoro sie ludzie o rozne rzeczy upominaja (-li) (np. naszywki, smycze, pokrowce na zapalniczki itp) to

niech Admin wreszcie cos z tym zrobi. Sklepik nie? Ok... niech wyprodukuje to i tak sie jakos sprzeda.

Kolejna sprawa jest... dlaczego nie moge sobie naszyc lub nalepic czegos na piersi lub placach?

Z jakiej racji ktos mi zwroci na to uwage albo co gorsza wpierd... ? Bo i takie kiedys slyszalem

ostrzezenie? To, ze jest iles klubow (MC i FG) to one tylko maja prawo do wlasnych znakow?

Rozumiem ustandaryzowane znaku klubowe, oficjalnie rejestrowane itp.

Ale ja moze tylko z 2 kumplami chcemy sobie cos takiego zrobic? Bo mamy kaprys i to nas jakos

cementuje jako kumple na motorach?

 

Tak patrzę na te przepychanki i jakoś odnoszę nieodparte wrażenie, że pomysł Belgu ładuje się w czyjś malutki interesik $$$... Sporo było uwag w tym temacie i wcześniejszych o jakimś sklepiku forumowym... tylko jakoś go znaleźć nie mogę... Możliwe, że szukam nie tam gdzie trzeba?

 

Nie slyszalem o tym sklepiku nigdzie jak w tym temacie. Moze i laduje sie w czyjs interes ale nie

zamierzalem. Jak pisalem... beda naszywki forumowe to sam kupie z mila checia.

Chociaz ja chcialem aby byly naszywki wyrozniajace nas jako osoby z Dzialu Cruiser/Chopper

na tym forum.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja "szukaj" i ociupinka chęci:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=746493

 

Dyskryminacja? Przepychanki? Panowie... Czytajcie ze zrozumieniem, a nie po łebkach.

Nie chodzi o przepychanki ani czytanie po łebkach.

Temat był poruszany już kilka miesięcy temu i nic w tym kierunku nie ruszyło.

Na pewno używanie czyjejś nazwy, znaku czy innego autoryzowanego czegoś tam wymaga zgody właściciela tegoż i trochę czasu. Stąd są te zniecierpliwienia forumowiczów i będą się pojawiać, jak długo nie będzie tego sklepiku albo chociaż informacji, kiedy można się mniej więcej spodziewać jego pojawienia.

Ostetecznie mamy martwy sezon i do wiosny dużo czasu, żeby rozwiązać jakoś ten problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa prosta:

 

chęć -> mail do admina -> projekt -> lista chętnych -> wpłaty i realizacja -> igła i nici.

 

Admin ma nawet porządne logo w wektorach (sam robiłem :icon_biggrin: ) więc może udostępnić.

 

I już.

 

A co do samego naszywania - poszukajcie w tematach o klubach, tam chyba wszystko było powiedziane. Tutaj to szkoda o tym gardłować (klawiszować?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego naszywania - poszukajcie w tematach o klubach, tam chyba wszystko było powiedziane. Tutaj to szkoda o tym gardłować (klawiszować?)

 

Czytałem tematy o klubach i dowiedziałem się tyle, że MC bywają agresywne (tak niektórzy twierdzą) i ktoś komuś przejechał nożem po plecach i generalnie dobrze jest nie naszywać niczego bo można miec oklepana maskę, choć inni z kolei twierdzą, że to bzdury i tyle.

 

przepraszam, ja jestem świerzakiem jesli chodzi o kluby, a bardzo mnie to interesuje. Przeszukiwałem forum ale nie znalazłem interesujących mnie informacji. interesuje mnie np obecne tu dość powszechnie EKG :buttrock: ale w dziale widac samych członków i ich profile. Rozumiem, ze dla wieloletnich userów na forum nie chce się czytac i pisac o tym, ale zrozumcie nas - nowych i podzielcie się wiedzą i informacjami. Czytanie wątków może da pewien efekt, ale tam jeden post na 200 wnosi coś nowego - a reszta to kłotnie czy MC sa dobre czy złe i czy to w ogóle ma sens. poza tym polecano tam ciekawy wątek, którego juz nie ma w archiwum więc ... nie skorzyatałem. Może uda się przykleić kilka informacji na forum dlaczego ijak i gdzie kluby powinny akceptować swoje barwy. Dla mnie to była duża nowość, szanuję to (mówię o naszywkach Virago) ale chciałbym poznać ideę tego, skoro mam to zrozumieć.

nie mam do nikogo pretensji, ale chyba doświadczeni koledzy mogliby coś powiedzieć o tym więcej. pewnie mógłbym się grzecznie zwrócić na pw do jakiegos doświadczonego kolegi i by mi wyjasnieł, ale na pewno jest więcej chętnych do pochłonięcia tej wiedzy.

 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość :bigrazz:

P.

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie , piwo, to mam informacje o "klubie" zrzeszajacych posiadaczy Yamahy.

Znasz CYCa ?

Ale to tez tylko dla yamahowiczow a tu powstal pomysl o barwach, klubie forumowym.

taki ............. wirtualny klub forumowiczow :P

Dla mnie ciekawy pomysl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba idea klubu forumowego. I tak jesteśmy nieformalnym klubem, więc po co zabawy w statuty, barwy itp itd. Nie chce mi się należeć do żadnej organizacji, a z forumowiczami lubię się spotykać ot tak, bo są fajną grupą ludzi którzy wymieniają się swoimi doświadczeniami motocyklowymi i nie tylko. Przecież są zloty forumowe, logo i inne rzeczy. Czego Wam brakuje, przepisów, inicjacji....? Nie rozumiem. Wolę być free, a spotykać się z kumplami z forum, nie z klubowiczami. A EKG to po prostu taka mniejsza grupka ludzi z forum w pewnym wieku :buttrock: , która lubi trochę częściej się spotykać i ma taki swój mały kącić, w którym może się umawiać. Pozdrawiam Wszystkich!

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się należeć do żadnej organizacji

chodzi ci o to ze jak powstana naszywki czy koszulki z logiem fm to odrazu forum przerodzi sie w klub?bo niebardzo rozumiem

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niemusisz kupywac tej naszywki czy koszulki z logiem FM...

Jasne. Ja się odniosłem do pomysłu powstania klubu forumowego. Gadżety forumowe mi się podobają jak najbardziej. Sam mam koszulki i naklejki forumowe. Utożsamiam się z forum, ale nie chce mi się przestrzegać żadnych klubowych statutów w stylu MC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ja się odniosłem do pomysłu powstania klubu forumowego. Gadżety forumowe mi się podobają jak najbardziej. Sam mam koszulki i naklejki forumowe. Utożsamiam się z forum, ale nie chce mi się przestrzegać żadnych klubowych statutów w stylu MC.

Chyba niezbyt dokładnie czytałeś wcześniejsze posty :)

Belgu podrzucił temat /pomysł/ jakiejś naszywki czy czegoś takiego, co łączyło by forumowiczów. Chodzi jedynie o coś "ładnego" na kurtkę a nie jakieś statuty, ragulaminy i podobne pierdoły.

Jeśli będzie sklep forumowy z takimi gadżetami, to cała ta dyskusja jest bezprzedmiotowa.

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt dokładnie czytałeś wcześniejsze posty ;)

Belgu podrzucił temat /pomysł/ jakiejś naszywki czy czegoś takiego, co łączyło by forumowiczów. Chodzi jedynie o coś "ładnego" na kurtkę a nie jakieś statuty, ragulaminy i podobne pierdoły.

Jeśli będzie sklep forumowy z takimi gadżetami, to cała ta dyskusja jest bezprzedmiotowa.

Pozdrawiam :)

Czytałem dokładnie i powtarzam: jestem za gadżetami forumowymi i sklepikiem z takimi i niech je kupuje kto ma na jakie ochotę, a odniosłem się do wypowiedzi:

Ale to tez tylko dla yamahowiczow a tu powstal pomysl o barwach, klubie forumowym.

taki ............. wirtualny klub forumowiczow ;)

Dla mnie ciekawy pomysl

Oj, ktoś inny czyta niedokładnie :buttrock: .

Amen.

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...