Skocz do zawartości

A moze by tak wlasna naszywka?


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze, czyżbyś zamierzał zebrać chętnych i podejmujesz się wykonawstwa? :)

 

Kurde... sezon zbliza sie wielkimi krokami... o sklepiki 4umowym juz mowa jest

od miesiecy jesli nie od prawie roku. Sa tutaj osoby, ktore chcialby miec wlasna naszywke

4umowa... m.in. ja. I co? mam czekac az laskawie Admini zrobie ja na natepna zime?

Nie mam ochoty... A nawet jak ten sklepik sie pojawi to ile bedziemy czekac na ich

wyprodukowanie? Wyslanie zamowienia, platnosc, realizacja i wysylka...

 

Jak to bedzie szybko robione skoro teraz ludzie z EKG od kilku tygodni nie moga sie

doprosic Admina o wpisanie kilku nowych czlonkow to ich grona?

 

Ja nie chce na tym zarabiac... poprostu chcialbym miec taka naszywke.

Ale zeby sie to oplacalo (czytaj koszty byly normalne) to musi nas byc troche...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja też od kilku miesięcy wypatruje na tym forum czy będzie jakaś akcja z naszywkami,koszulkami o sklepiku też była mowa i nic się w tym temacie nie dzieje!

wiadomo narzekanie nic nie da!ale Belgu ma racje!

i nie chodzi mi o to żeby się kłocić czy ma wyglądać tak czy siak ważne żeby w ogóle jakaś była!

zawsze to nam ułatwi odnalezienie się na zlocie itp.!

także ja się pod jakąkolwiek akcja z tym związaną podpisuje w 100%

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... sezon zbliza sie wielkimi krokami... o sklepiki 4umowym juz mowa jest

od miesiecy jesli nie od prawie roku. Sa tutaj osoby, ktore chcialby miec wlasna naszywke

4umowa... m.in. ja. I co? mam czekac az laskawie Admini zrobie ja na natepna zime?

Nie mam ochoty... A nawet jak ten sklepik sie pojawi to ile bedziemy czekac na ich

wyprodukowanie? Wyslanie zamowienia, platnosc, realizacja i wysylka...

 

Jak to bedzie szybko robione skoro teraz ludzie z EKG od kilku tygodni nie moga sie

doprosic Admina o wpisanie kilku nowych czlonkow to ich grona?

 

Ja nie chce na tym zarabiac... poprostu chcialbym miec taka naszywke.

Ale zeby sie to oplacalo (czytaj koszty byly normalne) to musi nas byc troche...

Nic, tylko pokłon walnąć za zaangażowanie :icon_twisted:

Skoro jest okazja, to możesz wziąć mnie pod uwagę na dwie sztuki kiedy będziesz robił listę chętnych.

Houk :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A co tu kuźwa w ogóle za dyskusja się dzieje, bo nie zaglądałem do tej pory - czytaj nikt mi nie doniósł??

Pogięło kogoś.

Logo Forum jest zastrzeżone wraz z domeną w Urzędzie Patentowym. Jak ktoś sobie chce narobić problemów to jazda - drukować co tam się żywnie spodoba.

Sklep Forumowy to nie w kij dmuchał przedsięwzięcie. Pracujemy nad tym już pół roku nie po to, by jeden magik z drugim rozpoczął garażową produkcję!!

W weekend finaluzujemy kwesteie skryptu zakupów, domen, no i samej produkcji,

Jeszcze triochę cierpliwoci ludzie!! Koszulki to nie chleb, przecież da się bez nich chwilę - nawet dłuższą żyć. Potem przynajmniej będą lepiej smakowały!!

pzdr

 

Kurde... sezon zbliza sie wielkimi krokami... o sklepiki 4umowym juz mowa jest

od miesiecy jesli nie od prawie roku. Sa tutaj osoby, ktore chcialby miec wlasna naszywke

4umowa... m.in. ja. I co? mam czekac az laskawie Admini zrobie ja na natepna zime?

Nie mam ochoty... A nawet jak ten sklepik sie pojawi to ile bedziemy czekac na ich

wyprodukowanie? Wyslanie zamowienia, platnosc, realizacja i wysylka...

 

Jak to bedzie szybko robione skoro teraz ludzie z EKG od kilku tygodni nie moga sie

doprosic Admina o wpisanie kilku nowych czlonkow to ich grona?

 

Możesz nie być taki do przodu??? Jak Ci się nie podobają pewne kwestie to zawsze możesz zmienić towarzystwo!

Jak Ci się tak śpieszy to może idź do McDonalda!

 

Powtarzam - robimy sklep zlecany w realizacji ludziom z zewnątrz, co wymaga znalezienie odpowiednich ludzi, którzy nie zawalą, ktrzy wyprodukują, wyślą w terminie. To wymagało stwoirzenie odpowiedniego skryptu, całej obsugi od momentu zamówienia, przez produkcję, do wysyłki. Swtorzenia jakiegoś systemu gwarancji. Rozwiązania kwestii rozliczania się itd.

 

Traktujemy Forum jako zabawę i spędzanie wolnego czasu. Nikt tu na niczym nie zarabia i póki co za nic obligatyryjnie nie płaci. Każdy z nas m też swoje prywatne życie. I nikt niebędzie tutaj nami dyrygował, co mamy robić i kiedy!

 

Sorry więc koleś, ale nie będziesz stawiał mnie, czy Admina pod ścianą i mi mówił, że zanim przewinę swoją osikaną córkę tudzież wejdę na małżonkę mam Ci wyprodukować koszulkę!! To, kiedy powstanie sklep zależy od tego, kiedy go dobrze przygotujemy.

 

Jak się nie podoba - kupić se środki na rozlużnienie pośladów!!!

pzdr

 

Poza tym nikomu nie przyszło do głowy, że wstrzymanie wszelkich działań mogło być celowe, aby zgormadzić jak największe zpaotrzebowanie i pewne produkty wyprodukować w większych ilościach aby jednocześnie obniżyć ich cenę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie podobają pewne kwestie to zawsze możesz zmienić towarzystwo!

Jak Ci się tak śpieszy to może idź do McDonalda!

To mi się podoba... :banghead:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przepraszam

Ależ proszę...

Naprawdę mi się podoba...

Serio, serio... :banghead:

I twardym trza być...

Jak Sylwek Stallowy...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie uspokoilo troche

widzicie gdyby nie ja to byscie pogineli chlopcy

a Dominik jest fajny i taki brutalny ale ogolnie to porzadny czlowiek wiec nie pozostaje nic innego jak czekac

 

zeby nie bylo bo jin luny atakuja mnie widze to napiesze nie zmieniajac wczesniejszej tresci posta ze

łaski dominik nie robisz bo logo forum jest beznadziejne i jak sobie ludzie beda chcieli to se naszywki porobia :)

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przepraszam, ale to naprawdę jest wyzwanie, robione za friko. Jak ktoś ma nade mną z batem stać, to dziękuję.

pzdr

 

Już dobrze :notworthy:, uspokoiłeś sytuację i cierpliwie czekamy. Długo było cicho w temacie "sklep" i stąd nerwowe posunięcia niektórych. Jeżeli możesz to informuj chociaz w dwóch słowach o bieżącym rozwoju sytuacji, pls.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie uspokoilo troche

widzicie gdyby nie ja to byscie pogineli chlopcy

a Dominik jest fajny i taki brutalny ale ogolnie to porzadny czlowiek wiec nie pozostaje nic innego jak czekac

Ach ta wazelinka... zawsze masz ją pod ręką? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl zart widac nie zalapales :icon_mrgreen:

ale zebys nie czul sie dotkniety powiem ze zawsze marzylem by byc toba :*

 

a co do Dominika to nie za bardzo to powiedzial i bez kultury zwyzywal a mogl to ladnie zalatwic, i lagodnie ale zesa rozni ludzie na tym swiecie to coz zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shipp:

Ach ta wazelinka... zawsze masz ją pod ręką?

 

stan:

ale zebys nie czul sie dotkniety powiem ze zawsze marzylem by byc toba :*

 

! :icon_mrgreen: :icon_razz: :eek: :)

żeby w takim klimacie przebiegały wszystkie rozmowy na tym forum, to byśmy byli jedną wielką grupą przyjaciół... jedno wielkie mc, hehehe

 

gratuluję poczucia humoru i dystansu do siebie. rzeczy, które bardzo cenię

 

pozdrawiam

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...