Skocz do zawartości

A moze by tak wlasna naszywka?


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem dokładnie i powtarzam: jestem za gadżetami forumowymi i sklepikiem z takimi i niech je kupuje kto ma na jakie ochotę, a odniosłem się do wypowiedzi:

 

Oj, ktoś inny czyta niedokładnie :biggrin: .

Amen.

OK. Zwracam honor :biggrin: W takim razie zgadzam się się z wypowiedzią :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też popieram ideę naszywki

Jeszcze jedna naszywka zmiesci sie na kurtce... i bedzie super mogąc sie wyróznić, że należę do forumowiczów...A kluby niech sobie istnieją, ich sprawa wolno się przecież zrzeszać,ale nie wolno nikomu narzucać własnych norm...jesteśmy motocyklistami i z założenia cechuje nas wolność...przynajmniej mnie.Wiem i wiele czytalem o różnych zakazach ze strocny MC,że na plecach nie wolno...itp. Nie musimy jako wolni strzelcy wchodzic nikomu w parade, nawet jak sobie nakleje cos malego na piersi czy ramieniu...A teraz,przed wyjazdem na Ukrainę (na wiosnę z Tomkiem Kulikiem) nakleje sobie jeszcze nasze godło narodowe z napisem "Poland" bo taka jest moja wola i NIKT mi tego nie zabroni.Niech zyją naszywki forumowe... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku!

Finalizuj szybciej pomysł sklepiku, bo tylko ON zaspokoi potrzeby i uspokoi kolegów.

W innym wypadku grozi nam znowu dyskusja na kilkanascie stron :banghead: z finałem w oczyszczalni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie , piwo, to mam informacje o "klubie" zrzeszajacych posiadaczy Yamahy.

Znasz CYCa ?

 

napisałem na pw - dzięki

 

a tak BTW - czy istnieje szansa stworzenia i przyklejenia tematu o klubach - działaniu i pewnych zasadach, o których wszyscy powinniśmy wiedzieć jako motocykliści (młodzi) ?? Czego się wystrzegać, żeby kogoś nie urazić itd ...

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje szansa stworzenia i przyklejenia tematu o klubach i pewnych zasadach, o których wszyscy powinniśmy wiedzieć jako motocykliści (młodzi) ??

 

Pisząc WSZYSCY kogo masz na myśli? Siebie, mam nadzieję.

Jeżeli uważasz że musisz się stosować do zasad klubowych to rób to.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadok, nie rozumiem twojej złośliwości. naszywka virago powstała na forum i poszła do druku i nikt się nikogo o nic nie pytał. naszywka nie ma symbolizować klubu, tylko użytkowników/miłośników.

 

powiedz mi, co złego i takiego godnego sarkazmu w tym, że postanowiłem zacząć komunikować z klubami, aby nie doszło potem do jakichkolwiek przykrych sytuacji, czy nieporozumień? bo zaczną się pytać 'co to za klub' ? obyś miał rację. na zdrowie.

jaaasne, najlepiej mieć wszystko w dupie i być panem i herosem własnego życia... a potem, jak życie naprostuje, to przylecieć do domu, wejśc na forum i się wypłakać.

 

na tym polega forumowy motocyklizm? mam wszystko i wszystkich w dupie? a jak ktoś was nie pozdrowi, to ubolewacie, że ktoś nie zna zasad i ma was gdzieś...

jestem ciekawy, czy nasi motocyklowi globtroterzy jadą na bliski wschód obwieszeni krzyżami i obrazkami matki boskiej... bo przecież taka ich k.rwa wola

 

co do naszywki działowej. ja jej nie kupuję. dla mnie to jakiś trend separatystyczny. jeszcze chwila i się poobszywam naszywkami działów 'przy piwie' 'humor' 'zloty' 'upadki' ...

 

zimowo pozdrawiam

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna naszywka zmiesci sie na kurtce... i bedzie super mogąc sie wyróznić, że należę do forumowiczów...

 

O to mi wlasnie chodzilo. Chcialem miec naszywke (dobrej jakosci) forumowa, ktora by mnie

identyfikowala sposrod kilkudziesieciu czy setek motocyklistow itp.

Nie chodzi o zalozenie klubu forumowego z wlasnym statutem, regulaminem, barwami itp.

W to niech sie bawia MC i FG.

 

A kluby niech sobie istnieją, ich sprawa wolno się przecież zrzeszać, ale nie wolno nikomu narzucać własnych norm...jesteśmy motocyklistami i z założenia cechuje nas wolność...

Wiem i wiele czytalem o różnych zakazach ze strocny MC, że na plecach nie wolno...itp.

 

No wlasnie dlaczego nie wolno? Bo co? Niech ktos nam wytlumaczy bo ja tego osobiscie nie rozumiem.

Rozumiem, ze nie moge nosic barw klubowych juz zarejestrowanych. To jest logiczne.

Ale jak zechce sobie zrobic na cale plecy naszywke z podobizna mojego psa to kto mnie powstrzyma?

I przede wszystkim dlaczego? I z jakiej paki mialbym dostac jeszcze po nosie czy zebrach?

A ponoc brac motocyklowa istnieje... a tu byc moze zanosi sie na chuliganstwo i bandytyzm...

 

Przy okazji podam kilka interesujacych linkow:

- Barwy klubowe MC i FG w Polsce

- Polski Ruch Motocyklowy

- Regulamin P.R.M.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc WSZYSCY kogo masz na myśli? Siebie, mam nadzieję.

Jeżeli uważasz że musisz się stosować do zasad klubowych to rób to.

 

Musze - nie musze się stosować. Tego własnie nie wiem i chce się dowiedzieć. Mnie od nadmiaru wiedzy głowa nie boli - a w ryj można wyłapać za niewiedzę. A tego bym nie chciał. Opuszczam tu aspekt prawny oczywiście. Więc i Ciebie miałem na myśli :buttrock: bo nie zależy mi, żeby ktokolwiek dostawał.

Edytowane przez piwo

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartic, drogi kolego.

 

Wyrywasz pewne wyrazy z moich wypowiedzi i łączysz je nadając wypowiedziom inny sens.

 

1. Sarkazm - nie odnosił się broń Panie Boże do waszej naszywki Virago (przeczytaj jeszcze raz posty), a dotyczył kolejnej akcji "naszywania" - skąd inąd ze szlachetnych pobudek inicjowaną. Wziął się pewnie z takiego samego zdania jak Twoje:

 

co do naszywki działowej. ja jej nie kupuję. dla mnie to jakiś trend separatystyczny. jeszcze chwila i się poobszywam naszywkami działów 'przy piwie' 'humor' 'zloty' 'upadki' ...

Sarkazm dotyczył mojej wypowiedzi i kilku następnych.

 

2. Jeśli odczuwaliście potrzebę kontaktów z klubami - to oczywiście wasza sprawa, jeśli wam to odpowiada. Moje zdanie (a mogę je mieć?) jest takie, że przesadą jest zabieganie o "akceptację" kogokolwiek w tej kwestii. Akceptując takie działanie w gruncie popiera się całą tą filozofię i wszystko co z niej wypływa i moim (nadal) zdaniem nie ma to nic wspólnego z szacunkiem, przynajmniej wzajemnym.

Więc nie mylmy "akceptacji" z "wzajemną akceptacją".

A że piszecie o tym na tym Forum, to też trzeba się liczyć z komentarzami i opiniami na ten temat i odwoływaniem się do faktu również.

 

3. Nie rozumiem Twoich rozgoryczonych tekstów o "mieniu w d..." i "motocykliźmie na forum", bo jakoś mi nie pasują do tematu i nie wiem skąd Cię tak naszło...

 

 

 

 

Musze - nie musze się stosować. Tego własnie nie wiem i chce się dowiedzieć. Mnie od nadmiaru wiedzy głowa nie boli - a w ryj można wyłapać za niewiedzę. A tego bym nie chciał. Opuszczam tu aspekt prawny oczywiście. Więc i Ciebie miałem na myśli :buttrock: bo nie zależy mi, żeby ktokolwiek dostawał.

Wydaje mi się, że nie jest to zbyt możliwe bo:

 

1. Jeśli ktoś niezrzeszony by takie coś stworzył, zostałby zj...łojony przez zrzeszonych i sympatyków, że nie wie o czym pisze - i pewnie mieliby w tym dużo racji.

 

2. Raczej nikt zrzeszony czegoś takiego nie napisze, argumentując, że to sprawy klubowe, wewnętrzne i jeśli kogoś to interesuje to najlepiej zgłosić się do klubu - i pewnie miałby w tym dużo racji.

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zupełnie nie interesuje przynależność do jakiejkolwiek grupy czy klubu z jakimś regulaminem, statusem i zarządem. Wystarczy, że pracuję w firmie, gdzie jest całkowita hierarchia, regulaminy i podobne sprawy, więc w prywatnym życiu unikam tego jak mogę. Motocykl kupiłem, żeby czerpać z tego czystą przyjemność jazdy i tyle. Naszywek żadnych nie noszę, bo nie czuję takiej potrzeby, ale pomysł z forumową spodobał mi się, z tym że w formie li tylko czegoś, co pomoże rozpoznać ludzi, ktorych znam z tego forum i mam z nimi coś wspólnego /jeśli rozmawiamy ze sobą, to chyba tak można to nazwać/ a nie zakładanie jakiegoś nowego klubu czy zrzeszenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greetz shadok. potrzebę kontaktów z klubami odczułem ja. nie przenośmy tego na innych posiadaczy naszywki.

 

każdy z nas ma różne doświadczenia, wiedzę i znajomych. co do 'wzajemnej akceptacji' to się nie mylisz. w przypadku mojej osoby oczywiście. jestem za młody stażem, aby odrzucać coś, co było przede mną i w chwili mojego wejścia w motocyklizm na dobre.

nie wszystkie MC są 1%. w USA powstał nowy 'trend', który nazywa się RC od 'riding club'. może warto ten trend do polski sprowadzić?

polecam:

http://home.earthlink.net/~rcvsmc-edu/id11.html

 

co do mojej goryczy :P wiesz, też jestem człek, po którym wiele spływa i ma w dupie, ale daleko mi chyba do amerykańskiej 'wolności ponad wszystko' kosztem kogoś i jego przekonań. fakt. nijak to do tematu :bigrazz: idę pojeździć, bo chyba mózg mam nie przewietrzony.

 

pozdrawiam

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się straszne zamieszanie wokół tego tematu, jeśli dobrze zrozumiałem pierwszy post w tym temacie , to chodzi o naszywki forumowe , ja widzę to tak , jeśli chodzi o wzór to jest on od dawna ,o czym mogą nie wiedzieć nasi nowi koledzy ,i nie widzę ,aby był powód do zmiany wzoru ,natomiast wykonanie czegokolwiek na jego podstawie (koszulek ,naszywek ,kamizelek itp.)nigdy nie było zastrzeżone dla kogokolwiek , po prostu zgłaszał się ktoś , kto podejmował się zebrać kaskę ,znaleźć wykonawcę i gotowy produkt rozesłać do zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się straszne zamieszanie wokół tego tematu

 

Nie to bylo moja intencja.

 

jeśli dobrze zrozumiałem pierwszy post w tym temacie , to chodzi o naszywki forumowe , ja widzę to tak , jeśli chodzi o wzór to jest on od dawna ,o czym mogą nie wiedzieć nasi nowi koledzy

 

Nowi koledzy wlasnie o tym nie wiedza. Jezeli mozna prosci jakis link do tego wzoru to bylbym wdzieczny.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...