Skocz do zawartości

Ankieta - Wypadki i natura zagrożenia na drodze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie brac motocyklowa!

 

Zwracam sie do was z ogromną prosba wypełnienia bardzo ekspresowej ankiety, ktorej wyniki beda dla mnie wprost nieocenione do mojej pracy magisterskiej.

 

ANKIETA

 

Tematyka ankiety jest opis okoliczności wypadkow, które mieliscie oraz/lub w przypadku ich braku - wasza ocena jednego aspektu zagrożenia na drodze, jakim jest zauwazalnosc jednosladow.

 

Jednoczesnie zwaracam sie z goraca prosba o chocby krotkie posty w tym temacie (typu "wypelnilem itd") aby zwiekszyc jego odwiedzalnosc z racji tego, ze bedzie plywal na powierzchni nowych postow. Wiem, ze namawiam do spamowania ale obiecuje, ze poprosze administratora o przyklejenie przynajmniej na chwile tego watku a po zakonczeniu ankiety zwroce sie do niego z prosba o usuniecie tematu.

 

Z gory wielkie dzieki za okazana mi pomoc! ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez EdgeCrusher

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poklikane

 

uwaga: za mało "przyczyn wypadków". w moim przypadku na 3 upadki/kolizje dwa spowodowane były nie tym, że sprawca mnie nie zauważył, tylko tym, że w ogóle nie patrzył co się dzieje na drodze/patrzył na coś zupełnie innego/w drugą stronę; ergo gdyby na miejscu mnie i mojej maszyny był np inny samochód - efekt byłby taki sam, tzn kolizja. czyli przyczyną nie jest tak naprawdę trudność z zauważeniem jednośladu, tylko brak wystarczającej uwagi skierowanej na sytuację na drodze jako taką

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyną nie jest tak naprawdę trudność z zauważeniem jednośladu, tylko brak wystarczającej uwagi skierowanej na sytuację na drodze jako taką

 

Święte słowa. Przyczxyna, dla której musimy na drodze uważać za całą ulicę kierowców.

 

Pozdrówka

 

P.s. Wypełniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poklikane

 

uwaga: za mało "przyczyn wypadków". w moim przypadku na 3 upadki/kolizje dwa spowodowane były nie tym, że sprawca mnie nie zauważył, tylko tym, że w ogóle nie patrzył co się dzieje na drodze/patrzył na coś zupełnie innego/w drugą stronę; ergo gdyby na miejscu mnie i mojej maszyny był np inny samochód - efekt byłby taki sam, tzn kolizja. czyli przyczyną nie jest tak naprawdę trudność z zauważeniem jednośladu, tylko brak wystarczającej uwagi skierowanej na sytuację na drodze jako taką

jsz

 

No na taka wlasnie okolicznosc dodalem tam opcje "inne". Wydaje mi sie, ze opisanej przez Ciebie sytuacji nie bede mogl wykorzystac jako argumenta "za" przedmiotem mojej pracy magisterskiej. Jednak bardzo dziekuje Ci za ta cenna uwage.

 

Co do reszty partycypantow - ogromne dzieki za wypelnienie!

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...