Skocz do zawartości

Plany na sezon 2007


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż zimowe tematy :icon_mrgreen: :notworthy: :)

1. Majówka Grodno lub Hollandia 75\25

2 Boże Ciało wschód z Kamandirem

3. Weekendy Piekielne w ojczyźnie (zapewne Kletno w tym roku też się złapie) nad morzem moturem jeszcze nie był więc i lans nadbałtycki może zrobię

4. Na jesieni chciałbym wreszcie zrobić Katyński

5. Nic co ludzkie nie jest mi obce więc otwarty jestem na różne pomysły ;)

 

Czas pokaże wszystko jak zwylkle zależy od roboty i kasy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie moj pierwszy sezon na doroslym motocyklu, wiec chcialbym wyskoczyc gdzies w Polske, moze objazd Mazur. A ze beda to jednoczesnie moje pierwsze "prawdziwe" wakacje to nie tylko jazda :icon_rolleyes:

widzę z opisu że lubisz kręte drogi więc śmigaj z nami na wiosne w góry, drogi full wypas jak na polskie realia, pozatym dosyć tanio i ciekawe widoczki. Tu są zdjecia z tegorocznej 3 dniowej włoczegi po Biesach Zdjęcia BIESY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany? A proszę bardzo :D :

-kupno turystyka (to zapowiada się jeszcze w tym roku),

-Giżycko zaprzęgiem w lutym (pozdo Maniek :D)

-dookoła Polski z jakąś fajną ekipą,

-Grodno z Kamandirem,

-Kresy z Kamandirem,

-Katyński,

-Co najmniej raz w tym (2007) roku ot tak wsiąść w środku nocy na motocykl i pojechać do Trójmiasta na kawę i wschód słońca,

-Pogoń za Lisem i miejsce w pierwszej 50 (zaprzęgiem).

Na razie tyle. Znając życie wypali tak z 30% planów :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało Ci się zabookować jakieś noclegi, czy namiot zabierasz :D :D

 

 

udolo nam sie zabookowac prom na wyspe - o noclegi sie nie martwimy - oczywiscie namiot - tam wszedzie mozesz sie rozbic a i jest zajebiste pole namiotowe super zorganizowane przy samej trasie niedaleko startu i depot...

Edytowane przez streetstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_arrow: ... od wiosny Kaszuby wzdłuż i wszerz ...

:icon_arrow: ... czerwiec z Komandirem Ukraina ...

:icon_arrow: ... lipiec Kotlina Kłodzka ...

:icon_arrow: ... sierpień Włochy ... jak dobrze pójdzie ...

 

Z tego Kaszuby na 100%, Ukraina 98%, Kotlina 50%, Włochy ... jak starczy kaski ;)

 

:icon_arrow: ... jesień w zleżności od długości jesieni ;)

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę z opisu że lubisz kręte drogi więc śmigaj z nami na wiosne w góry, drogi full wypas jak na polskie realia, pozatym dosyć tanio i ciekawe widoczki. Tu są zdjecia z tegorocznej 3 dniowej włoczegi po Biesach Zdjęcia BIESY

 

 

Niestety matura, wiec innym razem :icon_mrgreen: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aftys6 ja właśnie miałem się wybrac w majowy weekend w bieszczady, więc moge troche zmienic plany i przejechac troche więcej kilometrów. Będe jechał z bratem on też na swoim moto.

czy więcej tym lepie, w grupie zawsze raźniej.

My wyruszamy z lublina, ale zawsz można umówic się w Rzeszowie ( albo gdzies po drodze) i pojechac dalej razem. Jak narazie zdeklalarowało się 6 osób, ale czym więcej tym fajniejsza atmosfera. Drogi starczy dla wszystkich :biggrin: A więc Harnaś odzywaj sie bliżęj wiosny jak już bede więcej wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany na 2007

 

- weekend majowy: gdzies z ekipa EKG najprawdopodobniej Czarnogora;

 

- wrzesien: po pobycie zarobkowym w Anglii planujemy z panna przejechac w poprzek Francje, poogladac zamki nad Loara, dojechac do Alp, Alpami dojechac do Venecji we Wloszech, a pozniej Alpami przez Austrie, dalej przez Czechy do Polski.

 

- wmiedzyczasie ;) : pewnie mnostwo przejazdzek 2-3 dniowych tzw weekendowych :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany

czerwiec -Ukraina z grupą (powrót przez Bieszczady,Słowację)

Lipiec lub przełom lipca i sierpnia -Chorwacja(szukam chętnych)

Lipiec- Jarosławiec i okolice

No mnie juz chyba znalazles na Chorwacje,zonka powoli mięknie w tym temacie i juz nie mowi zdecydowanie nie...Na Ukraine tez planuje smignac...No i jeszcze pare zlotow w planie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie juz chyba znalazles na Chorwacje,zonka powoli mięknie w tym temacie i juz nie mowi zdecydowanie nie...Na Ukraine tez planuje smignac...No i jeszcze pare zlotow w planie...

ale wy chopaki macie przewalone :)

jak to dobrze nie mieć zony, przynajmiej narazie... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...