Skocz do zawartości

Old Timer Bazar Wrocław


Pawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze Ochrona zareagowala.

 

... że zastawia gościowi jadącemu na kole drogę? :P to przykre, że takie wypowiedzi pojawiają się na forum :icon_mrgreen:

rozumiem zatrzymanie kolesia, jakieś info /zjebka/ odnośnie jazdy - ale takie metody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Ochrona zareagowala. To nie tor do popisow. Na poprzednim Bazarze we Wrocku jakis pseudo stunter tak sie popisal ze jadac na kole wyp...lik w siatke ogrodzeniowa ta ze motocykl znalazl sie za siatka a kierowca przed siatka. Organizator mial troche problemow. Wyobraz sobie jakie problemy mialby organizatar gdyby to byla ciezki lub smiertelny wypadek. Byloby juz po Bazarach. Bazar to nie miejsce na popisy.

 

A dlaczego ktoś nie może jeździć na kole ? Przecież jest tam dużo miejsca. Ja myślę odwrotnie. Organizatorzy mogliby wyznaczyć ten teren za bazarem na popisy i byłoby bezpieczniej, a wypadki przecież się zdarzają.

 

Do twojego pierwszego zdania w tym poście powiem tylko tyle... przemyślałeś to co napisałeś ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja nie miałem czasu i szybko się zmyłem tzn tak ok. 14:30..... to o której są pokazy? tzn mniej wiecej o której cos sie dzieje? ja tam widziałm paru kolesi którzy smigali na prostej tam po prawej stronie od wystawy...

 

Co do MOTOCYKLI to straszne padaki tam były.... oglądałem te GSXRy 750 przecież to porażka widziałem 97r ale taka masakra ruszyłem tylko tarcze hamulcowe ja się martwie że ja mam luz(choc jest malutki) a tu one normalnie z 6 mm....

 

 

Przypomina mi sie taki filmik jak ta ochrona/policja wyjeżdza motocykliście który oderza w bok samochodu...

Trzeba nie miec WYOBRAŹNI przeciez trzeba wziąsc pod uwage droge hamowania.... ale ogólem ochrona to BANDA PRZYGŁUPÓW, jeszcze nie spotkałem sie z "normalnymi ochroniarzami" czy to jakieś imprezy na świezym powietrzu, czy nawet dyskoteka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MOTOCYKLI to straszne padaki tam były.... oglądałem te GSXRy 750 przecież to porażka widziałem 97r ale taka masakra ruszyłem tylko tarcze hamulcowe ja się martwie że ja mam luz(choc jest malutki) a tu one normalnie z 6 mm....

 

A co ja mam powiedzieć??

Oglądałem Yame YZ426F z 2000r. Kurde koleś ją odpalił to słyuchać było jakby miał zaraz silnik eksplodować...

Masakra...

 

PS.

 

A widzieliście to wielkie turystyczne BMW?? Takie szare ogromne. Stało pod pierwszym zadaszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć??

Oglądałem Yame YZ426F z 2000r. Kurde koleś ją odpalił to słyuchać było jakby miał zaraz silnik eksplodować...

Masakra...

 

PS.

 

A widzieliście to wielkie turystyczne BMW?? Takie szare ogromne. Stało pod pierwszym zadaszeniem.

 

 

hahah widzalem ta Yamahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje to organizator nie moze od tak wyznaczyc miejsca na akrobacje bo jak by miał to zrobic oficjalnie to musiał by pewnie specjalnie odgrodzic teren sprowadzc ekstra karetke i dodatkowych ochroniazy co by tego pilnowali i cała masa innych zrytych papierkowych dupereli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje to organizator nie moze od tak wyznaczyc miejsca na akrobacje bo jak by miał to zrobic oficjalnie to musiał by pewnie specjalnie odgrodzic teren sprowadzc ekstra karetke i dodatkowych ochroniazy co by tego pilnowali i cała masa innych zrytych papierkowych dupereli :/

 

To fakt, ale mógłby podnieść cenę biletów i napisać, że będą popisy stuntu. Można by to rozwinąć i organizatorzy by na tym nawet zarobili, a co ważniejsze (dla nich) nie straciliby. Karetkę by załatwili, ogrodzenie także. Może jednak warto się pogimnastykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten organizator to kompletne fiuty. Większość z nich stoi przy bramce wjazdowej i interesuje ich głównie kasa. Przyjechałem na bazar autem rano ale było juz sporo ludzi i aut. Minąłem bramkę, kołuję powoli i rozglądam się za wolnym miejscem żeby zaparkować. Stoi jeden dziad /ochroniarz/ na drodze i bezradnie rozkłada ręce. Otwieram szybę a on mówi, że wszystko zajęte. Do k*rwy nędzy przecież on jest od tego, żeby sprawnie rozprowadzać auta, ułatwiać kierowcom życie i wskazać wolny sektor! Znalazłem wolne miejsce sam nieco dalej, bez pomocy tego pierdoły. Za co on bierze dniówkę? Za co ja płacę bilet? A jeśli chodzi o ten wypadek, to widziałem z pewnej odległości zbiegowisko wokół busa i domyśliłem się co jest grane ale nie chciałem tam się wciskać bo byłem z dziewczyną. Zresztą ludzi było tam tyle, że spokojnie wystarczyło, żeby załatwić sprawę. ps. to słabo dostał ten palant w busie skoro miał jeszcze ochotę dzwonic po swoich. I miał DUŻO SZCZĘŚCIA. Mówię tak dlatego, że w takich sytuacjach dochodzi często do spontanicznych reakcji tłumu. Widziałem kilka takich akcji z bliska. Z bardzo bliska. Widziałem doszczętnie zdemolowaną dyskotekę, widziałem spalony radiowóz i parę innych akcji... I mniejsza o to, że chłopak nieprawidłowo jechał. Abordaż busem to prawidłowa jazda? Profesjonalna sprawa, dupek w kombinezonie z supermarketu organizuje życie motocyklistom....

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Tata jest sprzedawca na bazarach, wiec troszke wiem o ich organizacji, grupa, ktora robi wroclaw, katowice i cos tam w krakowie, jest naprawde ok, ale zgadzam sie z tym ze ochroniaze, ktorych woza ze soba to nieporozumienie, w tym roku w katowicach, w nocy jakies kibole pobily jednego ze sprzedawcow, we wroclawiu najebani pseudo motocyklisci, taki typ, ktorego najbardziej nie trawie, powyciagane sfeterki, itp. lezeli obok jednego ze stanowisk, w pewnym momencie jeden wstal i zucal kaskami, ktore koles mial na swoim stoisku, sam stalem na przeciwko i ochrona tez nic nie zrobila, przyjechali, ale nie mogli sobie dac rady z nimi, sprzedawcy sami zrobili pozadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sorry za odkopywanie tematu :P

Czy ta rm to ta z centkami na siedzeniu? Co sie dokladnie stalo? Mieli jeszcze tm 80.Utkwila mi ta rm bo przekrecili rocznik o 7 lat z 92 na 99.

Co do wielkiego turystycznego bmw to byl to gs 1150 ktorego przywiezlismy z Zielonej Gory i nie znalazl on kupca we wrocku a szkoda bo to super maszyna byla.To moj byly sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...