Skocz do zawartości

Honda CBR 1000 katowanie


Waldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kapci nie palę, chyba że mi się odkleja podeszwa, albo pies zakopie w ogródku..... :icon_idea: :icon_idea: :flesje:

 

 

 

A na poważnie to mnie szkoda by było moto i opony. Ale fajne jest uczucie pojechać sobie na lotnisko (koło Nowodworu) gdzie jeżdżą zarówno na tylnym jak i na przednim, palą laczki i różne cuda wyprawiają. Dla mnie jest to widowiskowe, i nigdy nie uważałem że to debile. Ich sprzęty, mogą robić z nimi co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja tam też pale laczki bo nadzwyczajniej w zyciu sprawia mi to przyjemność.

Każdym sprzetem co miałem paliłem laczki(no poza simsonem)

Uważam, że jak sie pali laczka "z głową" to silnikowi ani innym podzespołą moto niedzieje sie krzywda :icon_idea:

co jest "lepsze":- palenie opony tak na drugim biegu w przedziale obrotów użytecznych silnika(bezpiecznych),

czy jazda z wykorzystaniem maxymalnego przyspieszenia na poszczególnych biegach??

 

Takie jest moje zdanie, a że ktos sie znim nie zgodzi, to mnie nieobchodzi zabardzo.

 

Pozdrawiam

 

PS. mój avator :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jest moje zdanie, a że ktos sie znim nie zgodzi, to mnie nieobchodzi zabardzo.

zapytaj sie AdamaM i Piotrka Dudka co oni sądza na ten temat-powiedzą Ci co taka zabawa robi z silnikiem (o ich wiedzy i doswaidczeniu w mechanice nie trzeba dyskutować). Pozdrawiam

 

Ps- Ja nie pale gumy :D moim "rudzielcem" , ale jak miałem etke :icon_biggrin: (btw cudowny motocykl ) to kilka razu przyjarałem oponke :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Też tak uważam

I tu Cię zmrtwię. Już są. Dotyczą oczywiście dróg publicznych.

 

Pozdrówka

 

otoz to, na smogu byl film nie pamietam tytulu o gosciu co palil laczka bmw i robil to tak namietnie ze spalil auto a pozniej w teleekspresie sie wypowiadal jakis pies ze nagranie do nich dotarlo i zidentyfikowali goscia i dostal mandat 500PLn, jak ja z kolezka palilem na uboczu to jakas moherowka zadzwonila na psy i jak przyjechali to dwa moto staly juz na prywatnej posesji z gumami rozerwanymi a ze nie bylo filmow9znaczy nie do publicznego uzytku) to nas spisali i pouczyli(byc moze dlatego tak lagodnie ze kolega znal te psy-ze schroniska chyba)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'byc moze dlatego tak lagodnie ze kolega znal te psy-ze schroniska chyba' lol :)

Ja kiedys jezdzilem na parkingu podziemnym obok cinemacity i wyjechalem sobie spokojnie i po jakiejs minucie polonezem policja przyjechala na parking a ja sobie odjechalem .

Moral z tego taki, ze lepiej jezdzic na parkingu podziemnym , niz palic laki :icon_mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obejrzałem to...

 

- to pewnie jedno z jego pierwszych paleń gumki.

Nie ma nic gorszego niż patrzenie się (w trakcie lub tuż po) na dymek lub ślad po gumie - nie widziałem aby którykolwiek z znanych stunterów tak napawał się tym widokiem... Jak kibol piszczy i bije brawo to chyba znaczy, że jest dobrze :evil: ale to już moje zdanie....

 

:icon_mrgreen: p.s: ja palę kapcia tak: ruszając zaczynam jarać i szybko zapinam 2, i tak jeszcze chwilkę na dwójeczce - zostaje krecha z małą przerwą :) , a maxa baaardzo trudno postawić na gumę...

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zawodowy stuntman, ktory za powaznie podszedl do palenia gumy, w kazdym razie jest to dobra odpowiedz dla tych, ktorzy pisza ze nic sie dzieje zlego podczas palenia gumy z silnikiem moto.

Niestety prawda jest taka ze przegrzewa sie.

W kazdym razie powyzsze filmiki przedstawiaja zawodowcow i ich przerobione do stuntu motocykle.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero kretyn :banghead: !

 

Wyobrażam sobie jak chata je**ła przez miesiąc spaloną gumą i co na to jego familia...

 

Ja kiedyś daawno temu w sylwestra spaliłem kapcia w garażu - i garaż i garnitur walił gumą jszcze dłuugo, dłuugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest frajda w hamowaniu z zablokowanym kołem i to jeszcze tak idiotycznie? Wydaje mi się że nawet ja bym lepiej spalił tą gumę bo to co jest na tym filmie to śmiech na sali. Gdyby było wheelie tą krową to byłby szpan a takie coś to woła o pomstę do nieba.

 

Pozdro

 

 

P.S A film z jaraniem w domu to szczyt upośledzenia :/

Edytowane przez Cezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ co jarał gumę w domu to kompletny kretyn, ciekawe ile czasu spał przy otwartym oknie.

 

Eeeee tam kretyn... mial fantazje... :)

My kiedys na totalnym promilu wtargalismy komarka kolegi wytarganego wczesniej z garazu na 7 pietro i popalilismy gume w wannie... takie zabawy jak promil na pograniczu odciecia w glowie sa nawet przyjemne - gorzej z policja potem i sasiadami - zreszta kwestia gustu - ja tam lubie imprezy z totalna rozpierducha !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam kretyn... mial fantazje... :)

My kiedys na totalnym promilu wtargalismy komarka kolegi wytarganego wczesniej z garazu na 7 pietro i popalilismy gume w wannie... takie zabawy jak promil na pograniczu odciecia w glowie sa nawet przyjemne - gorzej z policja potem i sasiadami - zreszta kwestia gustu - ja tam lubie imprezy z totalna rozpierducha !!

 

NO COMENT ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...