Skocz do zawartości

Moto GP Brno 2007 Wyjazd


Piotrek_Anuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty powiedzieli mu ze ma wsiasc na ten czerwony motocykl ( Ducata)i pojechac, a on wsiadl i wygral :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Szkoda tylko ze Hopkins przejdzie do Kawasaki- chyba ze "spece" w tej firmie dadza sie namowic na poprawki jakie bedzie chcial zrobic Hopper- wtedy przyszly rok moze byc bardziej emocjonujacy...

Ale i tak nie ma co gdybac n/t kto juz w tym roku miszczem kto nie- bo pamietam jeszcze czasy jak Rainey mial mistrzostwo w kieszeni- a tak sie wylozyl ze wrogowi tego nie zycze:-((...

Albo w 70 tych latach mistrzem posmiertnie byl Jarno Saariinen...

Slaby ten wyscig byl-malo emocjonujacy nie mozeta wyslac paru maili do Waszego Tłinkiłinki i opierdzielic go , i ze zabierzeta mu tytul Doctora?

Pozdr. Ducati Forever- Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak rossiemu brakuje jeszcze 9 tytulow by przegonic Agostiniego- mozna sie tak licytowac w nieskonczonosc- tylko to juz nie na temat- a powinno sie go juz zamknac.

Forza Ducati.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam już 2 raz i było o połowe wiecej ludzi niż w zeszłym roku, ok 250tyś, za rok będe na pewno i jestem ciekawa co sie wydarzy??

W zeszłym roku mnie okradli, teraz mieliśmy wypadek samochodowy, a co bedzie za rok :bigrazz:

Generalnie wyscig 125 był o niebo ciekawszy niz Moto GP, bo tam sie cały cas coś działo ,a w GP po 5 okrąeniu już wszyscy mogli sobie stamtąd iśc bo było wiadomo kto wygra ...

Było za gorąco , ża brudno, za głóśno, ale DOSKONALE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriters dla Ciebie moze i inna- ale sa ludzie ktorzy postrzegaja wyscigi w szerszym znaczeniu i zupelnie inaczej niz Ty.

Dla Ciebie inna epoka bedzie juz torowa walka Kwasa i Oskalda, a dla mnie to bylo wczoraj... :bigrazz: ;)

A kto pamieta jeszcze Ryszarda Mankiewicza do tej pory najlepszego polskiego motocykliste(7 miejsce w Mistrzostwach Swiata), ktoremu wzgledy polityczne i pozakulisowa machinacje zespolu East Germany nie pozwolily dalej jezdzic w Mistrzostwach Swiata, nie wspomne tu o charcie ducha i woli walki gdzie jezdziec z polamanym nadgarstkiem walczyl do konca i wygrywal...ech dlugo by tak pisac tylko po co zeby ktos napisal take to me to your dealer- bo jest kuzwa najmadrzejszy bo ma wejsciowki na paddoki , ale zapomnial ze nie wszystko pokazuja i nie wszystko mu powiedza- a jak powiedza to tylko tyle ile chca powiedziec :P :buttrock:

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriters dla Ciebie moze i inna- ale sa ludzie ktorzy postrzegaja wyscigi w szerszym znaczeniu i zupelnie inaczej niz Ty.

Dla Ciebie inna epoka bedzie juz torowa walka Kwasa i Oskalda, a dla mnie to bylo wczoraj... :bigrazz: ;)

A kto pamieta jeszcze Ryszarda Mankiewicza do tej pory najlepszego polskiego motocykliste(7 miejsce w Mistrzostwach Swiata), ktoremu wzgledy polityczne i pozakulisowa machinacje zespolu East Germany nie pozwolily dalej jezdzic w Mistrzostwach Swiata, nie wspomne tu o charcie ducha i woli walki gdzie jezdziec z polamanym nadgarstkiem walczyl do konca i wygrywal...ech dlugo by tak pisac tylko po co zeby ktos napisal take to me to your dealer- bo jest kuzwa najmadrzejszy bo ma wejsciowki na paddoki , ale zapomnial ze nie wszystko pokazuja i nie wszystko mu powiedza- a jak powiedza to tylko tyle ile chca powiedziec :P :buttrock:

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

Dokładnie tak jest... Za 20 lat pewnie będę w ten sam sposób wspominał Rossiego a może i Casey'a jeśli zdobędzie kilka tytułów. :), ale wydaje mi się że Agostini w dzisiejszych warunkach nie zdobyłby tylu tytułów.

 

Co nie zmienia też faktu że Casey jeździ jak Doktor, nie popełnia błędów, świetnie dobiera strategię etc etc.

 

I przyznaje się że moja znajomośc historii wyścigów motogp jest mierna.

 

I jeszcze jedno, w przeszłości jak i pewnie obcnie wielu świetnych zawodników miało i ma problemy z zdobyciem budżetu, sponosora. ( choćby A. Chmielewski czy też wielu innych jego rówieśników: Szkopek.) Oglądałem kiedyś progam o Baylies'ie i jego walce o starty w MotoGP, kombinowaniem sponsórów, pieniędzy etc, praktycznie żył z wyścigu na wyścig, bo nie wiedział czy uda mu się na następny wyścig zdobyć $$$$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Będąc w Brnie obserwowałem sobię "obsesję" Czechów na punkcie Peska czy Węgrów na punkcie Talmacsiego. Koszulki z numerem "52", nalepki na motocyklach, flagi itp. itd. Do Brna przyjechało ponad 40 tys. Węgrów (z ok. 250 tys. wszystkich widzów), przez co władze trou zdecydowały się na komentowanie wyścigów, oprócz czeskiego, angielskiego i niemieckiego, również po węgiersku. A my? My mamy Małysza i Kubicę... :)

 

Sam wyścig MotoGP nudny jak flaki. Kibicuję Stonerowi odkoąd pojawił się w tej klasie i podziwiam jego formę, ale brakuję mi nieco pojedynków i walki o punkty. Dobra pozycja w kwali + zdobycie prowadzenia na początku wyścigu i dalszego jego utrzymywanie jest efektywne, ale nie efektowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech dlugo by tak pisac tylko po co zeby ktos napisal take to me to your dealer- bo jest kuzwa najmadrzejszy bo ma wejsciowki na paddoki , ale zapomnial ze nie wszystko pokazuja i nie wszystko mu powiedza- :icon_exclaim: :icon_razz:

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

Czy to jest aluzja do kogoś konkretnego? Jeśli tak, to ciekawi mnie z jakiej okazji... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...