Skocz do zawartości

Stary pierdziel w polonezie


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faszystowskie skłonnosci Olsena to w duzej mierze forumowa "pokazowka" wiec ja bym sie tu tak nie angazował w najazdy. Olsen zwyczajnie lubi "prowokowac", na zywo to bardzo spokojny i zabawny człowiek :banghead:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....PPS Wyśledziłem go, gdyż zastanawiam się, czy nie udzielić mu jeszcze jednej lekcji pokory...

 

Olsen , moje gratulacje!Najlepiej pobij dziadka!

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że zamierzam stłuc tego dziadka? Gdybym miał taki zamiar, na pewno nie obwieszczałbym tego na forum publicznym. Generalnie przeciwny jestem stosowaniu przemocy.

Tak samo jak nigdzie nie pisałem, że mu urwałem lusterko. Jedynie je lekko przestawiłem. :)

 

Natomiast dobrym pomysłem mogłoby być nalepienie trzech naklejek (mam kilka na zbyciu) "MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE..." na samochodzie palanta, np. na przedniej szybie, i to niekoniecznie na ten klej z naklejki. :crossy: :wink:

 

Olsen co Ci się stało ? - tyle jadu....- zły dzień miałeś...?

Wiesz doskonale że każdy z nas ma podobne przygody - niektórzy z nas nie żyją, inni są kalekami a z kolei my mamy szczęście i cieszymy się dobrym zdrowiem i powinniś my się z tego cieszyć.

 

to co piszesz że starsi ludzie po 60 powinni zakończyć jazdę pojazdami mechanicznymi....

 

Daj spokój staruszkowi a jak go zobaczysz następnym razem to go pozdrów

Cieszę się, że tym razem udało mi się wyjść obronną ręką z niebezpiecznej sytuacji, ale nie zamierzam z tego powodu być pobłażliwym dla niepokornych debili na drogach. Takich buraków jak ten dziad z poloneza należy tępić.

 

Nie postulowałem wprowadzenia zakazu prowadzenia pojazdów od 60. roku życia - cenzus wiekowy trzeba by dobrze obmyślić. I bardziej realne wydaje mi się obostrzenie badań (lekarskich i nie tylko).

 

Już ja go "pozdrowię". :)

 

Czy nigdy nie popelniles gafy albo bledu prowadzac ???

 

A teraz pomysl !

 

za jakies 40 lat sam bedziesz w tym wieku. Co wtedy powiesz jak ktos inny bedzie chcial Ciebie wyslac na badania lekarskie i podwazyc twoje kompetencje zwiazane z prowadzeniem pojazdow obojetnie jakiej kategori.

Oczywiście, że popełniam całą masę mniejszych lub większych błędów na drodze - jak chyba wszyscy - ale staram się z nich wyciągać wnioski na przyszłość. A przede wszystkim potrafię przyznać się do winy.

 

Szczerze powiedziawszy, liczę się z tym, że w pewnym momencie będę musiał powiedzieć sobie "nie" i przestać jeździć jako kierowca. Wtedy pozostaną mi: metro, pociągi, tramwaje (nowego typu, cichobieżne :) ) i ewentualnie taksówki. Już dziś planuję przeprowadzkę bliżej metra, m.in. po to, żeby być w mniejszym stopniu uzależnionym od własnego pojazdu.

 

ale goscia zjechali, bo kurde opieprzyl dziadka.. tez bym opieprzyl nie prebierajac w slowach!! a co nastepnym razem sie rozejzy.

moja babcia pare lat temu widziala jak jakis dziadek z babka wyjezdzal na ulice z pod kosciola i motocyklista jechal "troche" szybciej niz autor tematu. smierc na miejscu..

 

pilot musi robic badania co jakis czas, sternik(morski) tez, kierowcy zawodowi tez musza, maszynisci chyba tez wiec dlaczego zwykli kierowcy nie mieli by robic?

 

tak poruszajac sie po naszych drogach zauwazylem ze trzbea uwazac na tico, fiaty, polonezy etc. na czarnych tablicach 80% ze jedzie dziadzio w kapeluszu.

Żebyś wiedział - dziad miał czarne tablice. :smile:

 

I ciekaw jestem, czy wszyscy moi forumowi adwersarze nie byliby wściekli na tamtego kierowcę, gdyby znaleźli się w mojej skórze. Może jeszcze by się przed starym zgredem pokajali, że tak, mea culpa, to pan ma rację, szanowny panie kierowco zacnej limuzyny rodzimej produkcji.

 

Do forumowicza o nicku LYsY - nie chce mi się komentować Twoich wypocin (czytaj: bełkotu). :)

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I ciekaw jestem, czy wszyscy moi forumowi adwersarze nie byliby wściekli na tamtego kierowcę, gdyby znaleźli się w mojej skórze. Może jeszcze by się przed starym zgredem pokajali, że tak, mea culpa, to pan ma rację, szanowny panie kierowco zacnej limuzyny rodzimej produkcji.

 

 

Ej no dziadziunie tacy są w ogromnej części, spójrzcie jaki mają stosunek do ludzi młodych (szczególnie pierniki uzależnione od mediów Ojca dyrektora)

Dla pocieszenia dodam Polska zaczyna być państwem starzejącym się...

i też bym zjechał go żeby mu makalony z nóg spadły ale w lustro FSO bym nie rąbnął i nie śledził dziadzi już więcej...

Chyba że bym znów na niego natrafił w taki sposób, wtedy trzeba dzwonić na psiarnie i zgłosić czuba bo zagrożenie dla życia tylko powoduje...i mieć jakichś świadków najlepiej przy okazjii ;) całego zdarzenia, a ty miałeś : moherka :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, w Twojej wypowiedzi rzuca się w oczy sposób, w jaki zdegradowałeś tego starszego faceta. Ja miałem wypadek jadąc 50 km/h w mieście, wyjechał mi facet rocznik 1938. Przypier**liłem, kilka nerwowych bluzgów, policja, PZU i po sprawie. Rozumiem Twoje przekleństwa zaraz po incydencie, ale nie przyszłyby mi na myśl aż tak soczyste refleksje o "parszywym życiu dziadka". Wręcz wiedziałem, że facet, który wymusił na mnie pierwszeństwo mógł mnie nie widzieć (z racji chociażby wieku). Co do okresowych badań - jestem za, ale powinni przechodzić je wszyscy kierowcy bez wyjątków, bo czasami stan zdrowia (słuch, wzrok itp) może się znacznie pogorszyć i to niekoniecznie z powodu podeszłego wieku.

 

PS. Odwal się od Polonezów. Auto jak każde inne. Pozdrawiam

Edytowane przez Daevon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak umiejętności, to jedno, a kultura na drodze to drugie. Kultury nie nauczysz się kursie. To się wynosi z domu. Ale to temat na osobny wątek.

 

Zgadzam się ale nie można liczyć na to że kulturę na drodze bedzie przejawiać 100% użytkowników dróg - myślę że tolerancji łatwiej nauczyć i taki był kontekst mojej wcześniejszej wypowiedzi.

Pozdrawiam

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ale nie można liczyć na to że kulturę na drodze bedzie przejawiać 100% użytkowników dróg - myślę że tolerancji łatwiej nauczyć i taki był kontekst mojej wcześniejszej wypowiedzi.

Pozdrawiam

Co do tego, to się zgodzę w 100%. Do tolerancji dodałbym "konsekwencji, co będzie, jeśli ..."

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, skoro piszesz że starasz się wyciągać wnioski z popełnionych błędów, i potrafisz przyznać się do winy, to zrób to teraz. Chodzi mi o traktowanie ludzi. Faktycznie po twoich postach można wyczuć falę odrazy do ludzi w podeszłym wieku, oraz do ludzi jeżdżących w Polonezach.

 

Staraj się ujrzeć pozytywne aspekty. Jesteś cały, nic ci się nie stało. Być może jakbyś nie miał tego zdarzenia, to mógłbyś mieć dzwona (tfu tfu tfu) w innym miejscu przy większej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, skoro piszesz że starasz się wyciągać wnioski z popełnionych błędów, i potrafisz przyznać się do winy, to zrób to teraz. Chodzi mi o traktowanie ludzi. Faktycznie po twoich postach można wyczuć falę odrazy do ludzi w podeszłym wieku, oraz do ludzi jeżdżących w Polonezach.

Mam się bić w pierś? O nie!

Stare niedowidzące i niedosłyszące dziadki, które nie mają wyczucia odległości/prędkości i dla których prędkość ok. 15 km/h równa jest prędkości światła, niech się telepią autobusami. Albo zostaną w domu.

I gdybyście widzieli, w jakim stanie był tamten polonez (wszechobecna rdza z domieszką lakieru, liczne odrapania i wgniecenia), nie dziwilibyście się, że nazwałem go g**nem. Więcej warte jest lusterko w moim motocyklu niż tamten złom.

A facet mordę miał naprawdę nieciekawą - proletariacko-ubecką.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam się bić w pierś? O nie!

Stare niedowidzące i niedosłyszące dziadki, które nie mają wyczucia odległości/prędkości i dla których prędkość ok. 15 km/h równa jest prędkości światła, niech się telepią autobusami. Albo zostaną w domu.

I gdybyście widzieli, w jakim stanie był tamten polonez (wszechobecna rdza z domieszką lakieru, liczne odrapania i wgniecenia), nie dziwilibyście się, że nazwałem go g**nem. Więcej warte jest lusterko w moim motocyklu niż tamten złom.

A facet mordę miał naprawdę nieciekawą - proletariacko-ubecką.

 

 

Sorry Olsen,

 

problem ten wystepuje na calym swieciw - konflikt pokolen. Mlodzi adepci ratuja sie lepszym refleksem, a starzy ( raczej choc nie w kazdym wypadku ) wiekszym doswiadczeniem )

 

Niestety zarowno jak ten mlody i jak stary odydwyj posiadaja panstwowa i europejska licencje od prowadzenia pojazdow wielosladowych do ciezaru calkowitego do 3500 kg. Zdarza sie kazdemu kierowcy popelnic blad w sztuce prowadzenia. Po to zostaly wprowadzone przepisy ruchu aby nawet ten najslabszy ( stary juz kierowca albo zupelny 18-letni swiezak ) mogl poruszac sie w ruchu drogowym.

 

Jest tak czy nie ???

 

To chyba ty odpisales mi, ze gdyby wprowadzono badania dla szarszych ludzi i bylbys w tym wieku, to sam bys sie tam zglosil. Widzisz mam dostep do naukowych badan na ten temat.

 

Starzy ludzie moze bardziej jak ty skazani sa na wlasny pojazd i rownie o ile nie bardziej jak Ty chca sie wyrzec i zrezygnowac z wlasnego srodka transportu.

 

Za 30 lat spojrzysz na to z innej strony.

 

jeszcze raz wiecej tolerancji

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PPS Wyśledziłem go, gdyż zastanawiam się, czy nie udzielić mu jeszcze jednej lekcji pokory..."

Olsen, tak napisałeś otwierając ten temat. Skoro go tak wyśledziłeś, to zrób mu lekcję pokory :icon_razz: i walnij fotę jego twarzy, żebyśmy wszyscy wiedzieli jak wygląda ploretariacko-ubecki kierowca zdezelowanego poloneza z zamiłowaniem do wyjeżdżania przy każdej okazji ze swego miejsca parkingu prosto pod koła motocykli.

 

 

 

PS. Powiedzcie mi jedno... Co to ku*wa jest hajduk?! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...