Skocz do zawartości

Głupi pomysł? Intruder 800


CC-RED
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj przy piwku koleś zapodał temat przeróbki Intrudera 800 na crusiera co myślicie o takim pomyśle czy ktokolwiek spotkał się z takim czymś :icon_eek:

- ja osobiście widziałem ładnego draga z intrudera 1400 ale zeby pchac grube koło do intruza 800 ?

temat ten zainteresował mnie bo własnie myslę o kupnie 800 tki :flesje:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mechanicznie i estetycznie zbyt wiele będziesz musiał zmienić w konsekwencji: szersze półki, oryginalny zbiornik jest "kusy" jak na krążownika. Jeśli już tak wstecznie coś przerabiać (z tej marki), to raczej maraudera. Sa błotniki aftermarketowe na wszystkie gusta - i to właściwie załatwia sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem z takiego śledzia jak Intruder da się ulepić draga, zgadzam się z przedmowcą - są lepsze motony na takie przeróbki. Sam myśle już po cichu o "małej" :flesje: przebudowie giwery ale raczej w innym kierunku :icon_eek: pozdrawiam :lalag: :banghead: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumiepomysł niegłupi IMHO ale jak wszystkie przeróbki rozbija się o czas i $$$. Na Intrudertreffen widizałme coś takiego:

http://img314.imageshack.us/img314/3305/p10100493tz.th.jpg

 

http://img314.imageshack.us/img314/7865/p10100483rv.th.jpg

 

Nawet mi sie ten wynalazek podobał. tylko jak by mu dać jakieś osłony na lagi żeby był nasywniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wczoraj przy piwku koleś zapodał temat przeróbki Intrudera 800 na crusiera co myślicie o takim pomyśle czy ktokolwiek spotkał się z takim czymś :icon_question:

- ja osobiście widziałem ładnego draga z intrudera 1400 ale zeby pchac grube koło do intruza 800 ?

temat ten zainteresował mnie bo własnie myslę o kupnie 800 tki :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

jak masz kupować 800 intruza - dobry wybór :notworthy: ale jak już ci chodzą po głowie myśli o przeróbkach na cruisera to odrazu kupuj coś większego

 

osobiście nie bawiłbym się w coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz coś takiego zrobić swojemu sprzętowi? Moda na cruisery wkrótce może się skończyć, a eleganckich chopperów coraz mniej (można się raczej spodziewać prób powrotu tego kroju motocykla - przykład VN900 ‘07). Nie masz się czego wstydzić jeżdżąc VSem - to piękna maszyna.

 

Dodanie grubego koła nie zmieni Intrudera w cruisera, tylko w choppera z grubym kołem. Natomiast schowanie go pod cruisero-podobnymi blachami nie nada mu atrakcyjniejszej formy, bo do tego VS jest za krótki i ażurowy. Zaryzykujesz stworzenie kruzeroparodii?

 

Jeżeli czujesz instynkt majsterkowicza - popracuj nad detalami motocykla. Mniejsze ryzyko, koszty, a satysfakcja gwarantowana. :icon_razz:

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w całe sedno że czopery farbryczne to ble - wewnętrze fuj - trzeba najpierw mieć cruisera i go pociąć nz czopera

wtedy jest to, to co trzeba

 

ot najpierw zrobi cruisera po czym zacznie go ciąć na rasowego czopa

 

pozdrawiam

klaus

wiery cruiserom i klasykom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupujesz chopp'a? Jak podoba ci się cruiser to kup VL800, VN800 classic, VT750 lub coś takiego - zawsze możesz przerobiś wg własnego pomysłu mniejszym nakładem kasy i pracy. Przeważnie mają fabrycznie grube przody i głębokie błotniki. A od cruisrea do choppera tylko krok :)

Edytowane przez Szafir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...