Skocz do zawartości

Wybór crusera


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić crusera i zastanawiam się na modelami:

Suzuki Marauder vn800

Yamaha Drag Star 650 classic

Kawazaki vn800

Honda Shadow 750

 

Doradcie mi który z tych modeli jest najlepszy, najmniej awaryjny i najwygodniejszy dla 2 osób

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko - te tematy są jak aids - nie do pozbycia się. :cool: Przecież to już tyle razy na formu było pisane, że aż mdli od tego.:cool: Poszukaj troche a nie idź na łatwiznę - znajdziesz na pewno nie jeden temat.

Pozdrawiam.

P.S.

Marauder jest VZ nie VN.:biggrin:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten, of course: :cool:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...64197&rd=1&rd=1

 

Ale tak na powaznie ..... :cool:

Jak kolega powyzej napisal: jest tego tyle ze to juz tylko rzecz gustu i potrzeb :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, a vn 800? Chociaz pojemnosc "tylko 800", drag stary o pojemnosci 1100 przy nim BLAKNA pod wzgledem odjazdu i predkosci :biggrin: Wiem co mowie.

 

Drag 1100 zostaje porzy 800 ??? :icon_mrgreen:

Jakie sa róznice mocy ??? :)

I jak to mozliwe ???

To moze z jakims dziadkiem sie scigales ??? :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no - drag 1100 to nie zostaje ... bez przesady - chociaż z 800'ek VN ma ładnego kopa- tylko, że "na górze". Maruda za to jedzie "z dołu". Z wymienionych sprzętów brał bym:

1. Vulcana

2. Marude.

 

Oj jedzie. Jak już, to jako sroczka co swój ogonek chwali, radzę Ci dalej Brać Volusię. Jeździ jak Maruda, ale jest o niebo wygodniejsza, i oczywiście wał zamiast łańcucha. Koło czyściłem raz do roku i amba.

Co do Vulcana to nie pasiło mi wykonanie detali i łańcuch.

 

Kawa VN800, Shadow750.

 

Shadow fajny, niezawodny, ale VL jest większy i wygodniejszy. No i mocniejszy, zawsze 53KM to nie 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...