Skocz do zawartości

To Cię na pewno rozgrzeje


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale szczerze mowiac jakbym mial kupowac teraz 1000-ca to tylko GSXR1000 K6,nie mowiac juz o 1000 K7 :clap:

dokładnie w marcu zacznie sie sprzedaz k7 i pozamiata im te kosmiczne wojny :crossy: cena atrakcyjna bo tylko 200$ wiecej niz k6 :buttrock: (pewnie za ten magiczny przycisk) :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze nie jezdziłem na nowej 10 to i tak bym wziął hondzinke. Nie bede pisała o prarametrach bo ta 10 sie mi poprostu nie podoba i do tego ten zielony kolor bleeee - i pachnie tandetą heheh

 

pzdr

Typowy hondziarz. Patrzac na posty hondiarzy przychodzi mi na myslo skojarzenie z moherowymi beretami.

 

Sorry ale co ma wyglad i kolor do sportowej jazdy na torze. Chyba do tego sa stworzne te motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna wiadomo ze zielone sa najszybsze :)

Ja jestem bardzo za ZX10R, motocykl ma swoj charakter, super wyglad, osiagi.

Nigdy nie podobaly mi sie hondy, nigdy nie mialy "tego czegos", ale zawsze slabsze silniki od reszty konkurencji, no i zawsze kosztowaly wiecej. Oczywiscie tu zaraz "hondziarze" zaatakuja, ze ta cena to jakosc, a slabsze osiagi to trwalosc. Ale co z tego skoro za Kawe mam dac kilka tysiecy mniej, no i do tego mam jeszcze dluzsza gwarancje.

No i ZX10 nie da sie pomylic z ZX6, a CBRki sa tak do siebie podobne, ze co to za frajda wydac 50kilka tysiecy zlotych na nowego 1000rr, a pozniej polowa ludozerki mysli ze masz 600rr :biggrin:

Podsumowanie: CBR1000rr nie daje rady nowej ZX10. A sprawe staraja sie ratowac tym ze Kawa ma gorsze hamulce, przeciesz za roznice w cenie tych moto, mozna sie juz dobrze ubrac, a jak sie komus heble nie podobaja to za reszte kasy kupuje oploty zmienia klocki i na pewno nie bedzie wiecej narzekania na hamulce.

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy hondziarz. Patrzac na posty hondiarzy przychodzi mi na myslo skojarzenie z moherowymi beretami.

 

Sorry ale co ma wyglad i kolor do sportowej jazdy na torze. Chyba do tego sa stworzne te motocykle

Tak jak pisałem wczesniej nie jezdziłem na nowej 10 (zwroc uwaga na słowo: nowej), natomiast przed zakupem mojej cebry miałem okazje i dosiadałem K5 i ZX10 z 2oo4 (mozesz o tym poczytc jakies 100 postów temu ) i wybrałem CBR i jestem zadowolony. Na nowej 10 nie jezdziłem ,ale stara mnie denerwowała oddawaniem mocy - to dziki motocykl, a cbr robi to lagodnie i w całym zakresie.Te motocykle nie są stworzone tylko na tor.Sa stworzone dla zwykłych ludzi takze.Dla w tej chcili nie mialo znaczenia jak sie ten motocykl bedzi ezachowywał na torze bo nie bede go do tego uzywał jak narazie.

Szczerze mowiąc to ta zx10 mi sie naprawde nie podoba.

A ty co byś wybrał , motocykl ktory ci sie podoba i ma zaje*iste osiągi czy motocykl który ci sie nie podoba i ma ciut zajebiściejsze osiągi (chce tak nie uwazam).

Jak mowi stare powiedzenie Kawaski to padaki.

 

pozdrawiam

 

 

od dawna wiadomo ze zielone sa najszybsze :evil:

i najbrzydsze ;-)

 

No i ZX10 nie da sie pomylic z ZX6, a CBRki sa tak do siebie podobne, ze co to za frajda wydac 50kilka tysiecy zlotych na nowego 1000rr, a pozniej polowa ludozerki mysli ze masz 600rr :icon_eek:

:biggrin: :lapad: CBR1000RR jest podobna do CBR600RR tylko dla laika motocykowego (moj wojek zawsze mowi ze kazdy motocykl który miałem jest taki sam tylko inny kolor) ,ja nie wydałem pieniedzy zeby sie pokazac i zeby ktos mnie odruznił ze mam 1000 czy nie.Zrobiłem to dla siebie.To co mysli połowa ludozerki to mnie nie interesuje, ani to ze pan Zdzichu mowi ze za szybko jezdze , ani to ze pani Krysia mowi ze to jest Yamaha , ani to ze mowią ze jezdze 200 miedzy blokami - zlewam to ciepłym moczem.

 

Pozdrawiam wszystkich napinaczy.

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prostego tematu wybuchnela klotnia!!! Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. Przeciez nie ma powodu do klotni, ktory jest lepszy, a ktory nie. Czy faktycznie jest to istotne? Ten kto jezdzi Honda bedzie chwalil Honde, ten kto Kawa bedzie za Kawa i tak dalej.

Mowimy/piszemy tutaj o dwoch NOWYCH maszynach i niewazne czy jest to Honda, Kawa, Yamaha...Suzuki. Kazdy nowy sprzet jest swietny i przez wiele lat bedzie sluzyl. Jesli mialbym wybrac, wybralbym... ku*wa sam nie wiem?? Gralbym w marynarza bo niewazne na ktora z litrowek by wypadlo bylby to wybor dobry i na pewno bylbym zadowolony.

Zachowujecie sie jakbyscie byli zawodowi motocyklisci z klasy motogp, gdzie faktycznie ulamki sekund maja znaczenie, ale na ulicy?? Nie ma to najwiekszego znaczenia. Piszecie chu*owe hamulce, a tamten ma wieksza stajnie. Czy to jest istotne?? Przeciez zaden z was...(ja tez) nawet majac '600' (pokusilbym sie nawet o '500') nie wykorzysta w pelni sprzeta, a tu jest mowa o litrach Panowie.

Przeciez tutaj o wyborze JEDYNIE decyduje kwestia gustu i przywiazania do marki.

 

Napisalem to wszystko jak ja to widze na chlopski rozum. Nikogo nie chcialem obrazac... jezeli obrazilem to przepraszam...

 

 

Blondynka wydaje sie byc ladniejsza co nie?? Chociaz ja wole brunetki... kurde trudny wybor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myhyhy, zima widzę pełną gębą, bo wszędzie odwieczne dyskusje na temat wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą (czyt.: Kawasaki vs reszta świata). :biggrin:

 

To ja tylko powiem, że Honda obciąga, i już sobie idę. :icon_twisted: :biggrin: Czekam na dalszy rozwój dyskusji -przypominam, że nie było jeszcze o awaryjności, pękających ramach i 3 panewce.

 

P.S. GO GREEN, OR GO HOME! :biggrin:

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(przypominam, że nie było jeszcze o awaryjności, pękających ramach i 3 panewce).

 

 

 

a no własnie a w kawasaki ramy pekają :icon_twisted: i są strasznie awaryjne , a o 3 panewce to juz nie wspomne.

 

a na kawasaki siedza same mięczaki hehe

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

To ja tylko powiem, że Honda obciąga, i już sobie idę.

To akurat bardzo fajna sprawa :icon_eek:

 

a no własnie a w kawasaki ramy pekają i są strasznie awaryjne , a o 3 panewce to juz nie wspomne

A to juz mało fajne :lalag:

 

Postawmy na przyjemność, o której wspomiał FAT :flesje:

HONDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a Mycior to nie ma antyhoppingu a ja mam :)

Poza tym dziesiątka ma gps-a i gsma i moge się z nią połączyć i pogadać sobie. A Honda - ma starą centralę ręczną i jak chce z nią pogadać to musze zawsze wysłuchiwać tej starej baby z centrali, że już łączy itd.

I Honda nie ma dolbysurround.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...