Skocz do zawartości

no i sie doigrałem jezdząc bez prawka


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w lesie , to Ci kolego mogą narobić ! Tyle ,że nie policja a Straż Leśna . Za wjazd do lasu możesz dostać niemały mandat.

 

A kolega chyba chciał nam zaimponować i na poczekaniu wymyslił jakże śmieszną historyjkę:flesje:

 

 

szłyszałem o tym ale nie oszukujmy sie w lesie to ci mogą- a po za tym u mnie są takie tereny że jezdzisz na legalu bezstresowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

dobra niech moderatorzy zamkną ten temat ale ciesze sie ze tak dużo ludzi sie tu wypowiadało niekturzy pisali na temat a inni żeby mnie wkurzyć.Widze że są tu niekturzy wścipscy... że nie umią normalnie sie wypowiadać tylko mnie obrarzać

PS.i kto tu jest na niższym poziomie(nie chodzi mi o ortografje):flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra niech moderatorzy zamkną ten temat ale ciesze sie ze tak dużo ludzi sie tu wypowiadało niekturzy pisali na temat a inni żeby mnie wkurzyć.Widze że są tu niekturzy wścipscy... że nie umią normalnie sie wypowiadać tylko mnie obrarzać

PS.i kto tu jest na niższym poziomie(nie chodzi mi o ortografje):bigrazz:

:wink: ;) :icon_question: chłopie, a ty chodzisz w ogóle do jakiejś szkoły? :wink: :icon_evil: :biggrin: . Pytam, bo jeżeli tak, to nie chcę tam posłać swoich dzieci :biggrin: .

A w temacie:

1. nie wkurzyć, tylko uzmysłowić, żeby dotarło do ciebie to co zrobiłeś,

2. nie obrazić tylko pokazać twoje lamerskie podejście do problemu

3. wścibski nie jestem (zdaje mi się, że nie wiesz co znaczy słowo "wścibski", nawet nie potrafisz go napisać :biggrin: ).

 

PeeS

Temat niech zostanie ku przestrodze tym, którzy jeżdżą "na pamięć".

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy bardzo ładny i wyraźny przykład "dziecka neostrady" :cool:

ale ciesze sie ze tak dużo ludzi sie tu wypowiadało

I cieszy się, że stał się sławny dzięki temu tematowi :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ludzie- trochę tolerancji dla młodych adeptów motocyklizmu W wieku 14 lat nie zna się prawa..."

 

Ha, ha, ha :icon_mrgreen: :cool: ... aleś mnie koleś rozbawił.... Nieznajomość prawa nie jest ŻADNYM argumentem. Jak zaliczysz dzwona z kimś takim to pewnie wywalisz posta na trzy strony, żaląc się wszystkim jak to Policja toleruje jazdę bez uprawnień :buttrock: :lalag: .

 

"koleś" wyrywasz fragment mojej wypowiedzi, której nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś i pajacujesz. Pewnie, że nieznajomość prawa nie jest żadnym argumentem do nie przestrzegania go. Chodziło mi o to, że " w wieku 14 lat nie zna się prawa" i dlatego nie należy się z takiego kogoś wyśmiewać!

I nie prorokuj co bym zrobił bo nie znasz mnie, kiepsko Ci to wychodzi, nie mówiąc już o rozumieniu tekstu pisanego. Patrzę w Twój avatar z niedowierzaniem na liczbę Twoich wiosen. Styl Twoich wypowiedzi też przeczy tym dwóm cyferkom- klasyfikuje Cię w grupie wiekowej z której tak sobie drwisz. Zanim coś odpiszesz przeczytaj kilka razy, przemyśl to dokładnie, policz powoli do 10ciu a potem zachowaj resztkę swej 39letniej godności i…. zamilcz :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po raz kolejny ,przy okazji poruszania tematu policji , zastanawia czemu niektorzy pisza "Policja" , "Policjant"-przeciez to nie jest nazwa wlasna, tylko nazwa instytucji! Tak samo jak zawod policjanta.No chyba ze kolejarz tez piszecie przez "K" :wink: Ja rozumiem, ze darzycie tak wielkim szacumiem te sluzby-no ale bez przesady ;)

 

 

tak, ale po co ma sie klucic, tak zaplaci 30zl mandatu i juz a zaczal by pyskowac, to nie dosc ze musialby ktos po ogara przyjsc bo niemial prawka to jeszcze by sie przyczepili o np niesprawny klakson albo cos i wtedy by dopiero mial...

 

Tyle ,że nie policja a Straż Leśna .

wujek byl w strazy lesnej kiedys i zaczaili sie kiedys w lesie na goscia ktory crossem smigal po lesie....gosc leci przez las a ani mieli citroena zakrytego siatka maskujaca i zza krzaka mu droge zajechali, zeby go nastraszyc, gosc jakos ich ominal ale jak zaczeli z nim gadaic to wujek mowil ze nic niemogl powiedziec tak byl wystraszony, znajac wujka to jescze go jakos nastraszyli, ale tego juz mi niemowil, ale poscili go i nic mu niezrobili, ale jakby na innego trafilo to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie prorokuj co bym zrobił bo nie znasz mnie, kiepsko Ci to wychodzi, nie mówiąc już o rozumieniu tekstu pisanego. Patrzę w Twój avatar z niedowierzaniem na liczbę Twoich wiosen. Styl Twoich wypowiedzi też przeczy tym dwóm cyferkom- klasyfikuje Cię w grupie wiekowej z której tak sobie drwisz. Zanim coś odpiszesz przeczytaj kilka razy, przemyśl to dokładnie, policz powoli do 10ciu a potem zachowaj resztkę swej 39letniej godności i…. zamilcz :D

Pozdrawiam

Nie zamilczę :banghead: . I nie o tolerancję tu chodzi (ani też o moją godność - bo gówno ci do tego :biggrin: ). Nie odniosłem się też do Policjantów, którzy zamiast "pobrania" 30 zeta powinni:

- Punkbuster'a do izby dziecka/komisariatu

-Ogara na Policyjny parking

-wezwać starych i pobrać stosowne opłaty.

Na naszym forum jest wielu tzw. małolatów, którzy poważnie traktują poruszanie się po drogach. Trudno jednak zaliczyć do nich Punkbuster'a. I o to chodzi. Właśnie takich należy eliminować/dyscyplinować (co skutecznie na jakiś czas zrobiliby Policjanci traktując go j/w). Łagodne (niestety niezgodne z prawem) potraktowanie dało mu szansę "wyżalenia" się na forum i występowanie z pozycji "pokrzywdzonego". I to jest wkurzające.

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mozna by powiedziec widzialem dziewczyne na jawce skuterze w wieku 15 lat i sledzilem ja chwile zeby zobaczyc jak jezdzi i okazalo sie ze jechala bardzo poprawnie nie popelniajac zadnych wykroczen ;) a nawet szybko jechala :P kolo 60km/h a bylo ograniczenie do 50km/h :P

Ale az mnie zdziwilo ze dziewczyna nie zwraca uwagi na smiechy innych ludzi ze jezdzi takim smiesznym motorowerem ;) miec taka zmotoryzowana dziewczyne ... hehehe:P

Takze u mlodych kierowcow nie jest to regula ze nie znaja przepisow ;)

Pozdrawiam :flesje: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odniosłem się też do Policjantów, którzy zamiast "pobrania" 30 zeta powinni:

- Punkbuster'a do izby dziecka/komisariatu

-Ogara na Policyjny parking

-wezwać starych i pobrać stosowne opłaty.

Dokładnie. Jeśli rodzice są nieodpowiedzialni powinni ponieś konsekwencje. Ale nie można tolerować sytuacji gdzie policjant (z małej, żeby sie nie czepiano :icon_biggrin:) wyłudza pieniądze od dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...