Skocz do zawartości

no i sie doigrałem jezdząc bez prawka


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to, że w naszym kraju policja zamiast zajmować sie poważnymi sprawami zajmuje się właśnie zatrzymywaniem motorowerów a co gorsza też rowerów. :buttrock:

 

 

A czym niby mają się zajmować Policjanci Ruchu Drogowego? właśnie kontrolują wszystko co się porusza na drogach, więc i motorowerzystów i rowerzystów także. A nawet w Warszawie zatrważająco wzrosła liczba nietrzeźwych rowerzystów i z tego co wiem robi się z tego dość duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cza bylo dac na gume odjezdzajac :notworthy:

 

mnie kiedys komaRRkiem zlapali bez karty i bez oc na sprzeta :buttrock: ,spuscicli powietrze z kol i pchanko 7 km do domu :buttrock:

 

To ładnie Cię potraktowali. Tak życiowo podeszli do problemu, a nie "na pałę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

wiec to było tak dali nowy znak stała sobie policja (ja bez karty) a ja wjechałem niby pod prąd teraz juz tego znaku nie ma :notworthy: i mnie zatszymali dałem im wszystkie papiery oprucz karty i powiedzieli że wychodzi mandacik 80zł a ja potem bajerowałem :buttrock: i mi wyszło 30zł zgadzam sie z wami zamiast zatszymywać samochody(nawet tylko na kontrole) to zatszymują młodych ludzi jak ja :buttrock: szukają ''łatwego łupu''

PS.muj ogar ciągnie 50-55 na 3 biegu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to było tak dali nowy znak stała sobie policja (ja bez karty) a ja wjechałem niby pod prąd teraz juz tego znaku nie ma :buttrock: i mnie zatszymali dałem im wszystkie papiery oprucz karty i powiedzieli że wychodzi mandacik 80zł a ja potem bajerowałem :P i mi wyszło 30zł zgadzam sie z wami zamiast zatszymywaćsamochody(nawet tylko na kontrole) to zatszymują młodych ludzi jak ja :P szukają ''łatwego łupu''

PS.mujogar ciągnie 50-55 na 3 biegu :]

 

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie- trochę tolerancji dla młodych adeptów motocyklizmu :buttrock: W wieku 14 lat nie zna się prawa

Ha, ha, ha :P :P ... aleś mnie koleś rozbawił.... Nieznajomość prawa nie jest ŻADNYM argumentem. Jak zaliczysz dzwona z kimś takim to pewnie wywalisz posta na trzy strony, żaląc się wszystkim jak to Policja toleruje jazdę bez uprawnień :biggrin: :biggrin: .

 

Punkbuster:

Wstydziłbym się wywalić takiego posta! Dałeś dupy jadąc pod prąd jak kapelusznik albo mocherowy beret :icon_mrgreen: . Nie wiedziałeś, że 1 listopada w rejonie cmentarzy często zmienia się organizację ruchu? A może nie wiedziałeś, że mieszkasz obok cmentarza? :icon_mrgreen: . ŻAŁOSNE!

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to było tak dali nowy znak stała sobie policja (ja bez karty) a ja wjechałem niby pod prąd teraz juz tego znaku nie ma :cool: i mnie zatszymali dałem im wszystkie papiery oprucz karty i powiedzieli że wychodzi mandacik 80zł a ja potem bajerowałem :P i mi wyszło 30zł zgadzam sie z wami zamiast zatszymywać samochody(nawet tylko na kontrole) to zatszymują młodych ludzi jak ja :P szukają ''łatwego łupu''

PS.muj ogar ciągnie 50-55 na 3 biegu :]

ale i tak zrobili go ... nie moze dostac mandatu ... bo nie pracuje ... mnie jak zatrzymywali to zawsze chcieli dzwonic po rodzicow ... ale czesto konczy sie to sprawa w sadzie ... ja kumpla wzialem na motor bez kasku i policja nas zatrzymala i mowi mi tak po dluzszym proszenie go zeby mnie puscil :

Albo dzwonimy po rodzicow i protokol spisujemy i masz sprawe w sadzie albo zostawiasz kolege tutaj a ty jedziesz dalej ... naszczescie jechalismy z kumplem do sklepu a zatrzymali mnie jakies 10 m od sklepu wiec nie musial dlugo isc :D

Ogolnie to fart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to było tak dali nowy znak stała sobie policja (ja bez karty) a ja wjechałem niby pod prąd teraz juz tego znaku nie ma :) i mnie zatszymali dałem im wszystkie papiery oprucz karty i powiedzieli że wychodzi mandacik 80zł a ja potem bajerowałem :D i mi wyszło 30zł zgadzam sie z wami zamiast zatszymywać samochody(nawet tylko na kontrole) to zatszymują młodych ludzi jak ja :D szukają ''łatwego łupu''

PS.muj ogar ciągnie 50-55 na 3 biegu :]

 

 

 

to twardziel z ciebie kolego , twardziel ale zamiast jeździć bez karty i pod prąd to się weź lepiej za naukę polskiego a szczególnie ortografię

ps.

jakoś nie moę uwierzyć w twoją historyjkę i te "łatwe łupy"

jeśli chcieliby kogoś skroić na kasę to na pewno nie na taką

w taki dzień jeździ tyle zamotów pod prąd a tym bardziej ustawia się na zakazach i wbitych w kasę , że taka kwota jest śmieszna a tym bardzie opisywana przez ciebie sytuacja

mniej fantastyki oglądaj będziesz zdrowszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, ze zatrzymują nie tylko samochody, ale też dzieciaki na motorowerach nie znające przepisów... lepiej, żeby zatrzymali je oni, niż żeby same się zatrzymały na masce mojej fury wyskakując mi z jednokierunkowej pod prąd :banghead:

Tylko rozumiem: wypisać mandat, albo tradycyjnie spuścić powietrze z kół... ale od dziecka brać łapówkę... no żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to mandatu sie nie płaci na miejscu....

ale wolałbym to niż miałbym płacić kare(a raczej moi rodzice) i mieć róznego typu komsekwencje,ale mnie to nie dotyczy bo po ulicy nie jeżdże tylko las i pola a tam to już mi mogą narobić.... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to mandatu sie nie płaci na miejscu....

ale wolałbym to niż miałbym płacić kare(a raczej moi rodzice) i mieć róznego typu komsekwencje,ale mnie to nie dotyczy bo po ulicy nie jeżdże tylko las i pola a tam to już mi mogą narobić.... :)

 

Akurat w lesie , to Ci kolego mogą narobić ! Tyle ,że nie policja a Straż Leśna . Za wjazd do lasu możesz dostać niemały mandat.

 

A kolega chyba chciał nam zaimponować i na poczekaniu wymyslił jakże śmieszną historyjkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...