Skocz do zawartości

666 edition (rybol)


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze Zbyhu ze na powaznie wzialez do siebie kwestie organizacyjne :bigrazz:

 

Ja jestem za zlotem dwudniowym miejsce obojetne (na kotwicy nie bylem a lesna polana byla wypasna). Poztym nie jeden woodstock sie przezylo wiec raczej nie bedzie takich warunkow ktore by mnie mogly przestraszyc :bigrazz:

 

Co do wyzywienia to oczywiscie ze kazdy sobie. Ale jak widzialem to przeciez po ostatnim zlocie zostalo torche kielbasek, mozna jakas zupke chinska konserwe itp. i zapic browarem i bedzie git :biggrin:

 

Co do czasu wolnego to raczej nie bedzie problem z jego zagospodarowaniem. Raczej znaczna czesc spedzi go na leczeniu mega kaca (przeciez brak perspektywy poworotu dnia nastepnego spowoduje znacznie wieksze spozycie trunkow wiadomych) :wink:

 

Czekam wiec na kazde info jak przebiegaja ustalenia na temat zlotu.

 

Btw. Mozna by juz wstepna sciepe kasy zorganizowac duzo wczesniej aby zarezerwac domki zanim wszystko pozajmuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rybol 666 edition chciałem opracować jakąś fajną traskę, żebyście mogli poznać atrakcje Rybnika i okolic, a Wy wolicie w sobotnie dopołudnie chlać :D :flesje:

 

Pietra - czy miałeś na myśli ten ośrodek :) Aqua Brax

 

Co do Leśnej Polany - można i tam ponownie zlot organizować. Do dnia dzisiejszego właściciel się nie odezwał, więc straty chyba aż tak wielkie nie były :biggrin: (ciekawe, co zrobi, jak odkryje, że w domku nr 4 jest panel zjarany :eek: ) Z tym że moja gęba jest juz tam spalona :cool: , więc ktoś inny musiał by rezerwować domki.

 

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję za wersję dwudniową na Leśnej Polanie :icon_mrgreen:

 

zgadzam się całkowicie z powyższym,

dwa dni bo w koncu wiecej czasu nawet na to zeby poznac ludzi bo prawde mowiąc z tego Rybnika mało pamietam :lapad: .... z powodu ogólnego "zmeczenia" zasnełam przy ognisku i tyle...

przy 2 dniowej wersji powinno być lepiej :buttrock:

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rybol 666 edition chciałem opracować jakąś fajną traskę, żebyście mogli poznać atrakcje Rybnika i okolic, a Wy wolicie w sobotnie dopołudnie chlać :) :flesje:

 

(ciekawe, co zrobi, jak odkryje, że w domku nr 4 jest panel zjarany :eek: )

Pozdrawiam, Draco.

 

Taka traska to by byla ciekawa alternatywa, mnie sie podobala trasa do rybola i pozniej na lesna polane. Ale wiadomo tankowanie o kazdej porze dnia to przeciez sport narodowy :bigrazz:

 

Tego zjaranego panelu to raczej nie odkryja poniewaz nie sadze zeby ktokolwiek tam sprzatal pod dywanem :)

 

I tak ja pisze Karola w jeden dzien nie da sie ze wszystkim zapoznac (albo sie pozniej tego nie pamieta :P) wiec musza byc dwa dni :buttrock:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietra - czy miałeś na myśli ten ośrodek :banghead: Aqua Brax

On chyba za ładny jest :D

 

Co do krótkiej (max.50km) traski w sobotę to kto wie :biggrin: myślę że dałoby radę :flesje:

Potem wizyta z jakiejś jadłodajni na flaczki i można wracać na imprezkę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ario nie przepadasz za bydlem :icon_rolleyes:

Ja tez jestem za 2 dniowym rybolemi w 200% za jakas trasa przejazdowa, lubie ten widok ludzi jak wybiegaja z gospodarstwa zeby zobaczyc co sie dzieje nie zwracajac uwagi co jest na ziemi (a tam rozne rzeczy sa: samochod, lopata, stara baba itp).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za 2 dniami, szamka to nie problem, weźmie się z 3 konserwy jakiś rosółek z paczki i będzie ok, od razu nikt nie umrze przez dwa dni z głodu, ale za to bez picia .................. to już inna kwestia ;) Pozdro i do zobaczyszka :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...