Skocz do zawartości

666 edition (rybol)


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja głosuję za wersję dwudniową gdzie nie ma dla mnie znaczenia

 

Mam nadzieję że ekipa Leszczyńska mnie zabierze :bigrazz:

Jak również jestem za traską krajoznawczą

 

ps. Na 90 % pojedzie ze mną jeszcze jedno moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Tylko ciekawe co nam wyjdzie za plan, jak obydwoje będziemy po kilku piwach :biggrin:

 

Pietra Drasa dłuższa w przypadku znikomej ilości chętnych (10-15 osób). Trasa krótsza, gdy chętnych będzie kilkudziesięciu. Co do ośrodka AquaBrax, to podstawowe pytanie, czy tolerują tam motocyklistów :flesje:

 

Zbyhu Z tym piździkiem pomysł jest ZAJE***STY :flesje: Martwisz się o transport na miejsce zlotu? Zawsze można wziąć go na hol :icon_question:

 

Pozdr, Draco.

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oja, no to pomysl poszedl...to ja mam jeszcze pomysl na konkurencje. Jak juz dojedzie sie motorynke, to jeszcze da sie wykorzystac silnik:P Rzut silnikiem...kto dalej:P No i pare innych sie jeszcze wymysli :icon_question:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten pomysł tak spodobał że już zacząłem grzebać po necie i pytać łepków pod czy nie mają jakiś gratów za grosze do oddania ...

 

narazie mam tak:

 

motokiller1 ;)

 

motokiller2 ;)

 

 

a to musi gume palić :) :eek: HULAJkiller3

 

aha a tu jeszcze multi tuning z dobrymi "wyciągami" :P :smile: :eek:

 

tjuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybol 666 tylko 2 dniowy!!! We Wrocławiu już wzystkei kości po dzwonach prawie pozrastane, motory juz sie szykuje, do rybola bedzimy zwarci i gotowi ;D jak bedzei 1 dzien to i tak bedziemy :))) A moze zamiast tych motorynkek po prostu 2 - 3 minibiki? Do wiosny plnuje zakup własnego bo we wroc juz jest prężna scena minibikowo - zawodnicza, zawody rangi światowej nawet są ;) Do rybola to mozna minibika na plecach przywiezc, szacun zjeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosna co tam bedziesz bral minibika na plery. Przyjedziesz nim zamiast na R1.

A co do ceny minibika to dalo bys na niego zarobic wystawiajac do pojezdzenia dla dzieci przed realem w rybniku. Juz widze tlum chetnych do przejazdzki :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja z dobrego serca sugerowalem, nie zeby sie zzucac na minibiki tylko zeby wziac ze dwa, nie chce nic mowic ale gregu ma :) a ja planuje zakup zimą, moze jeszcze ktos ma albo moze wziac i juz, a pod realem tez dobry pomysl bedzie na picie za wypozyczanei dzieciakom. Tylko zeby te minibiki po zawodach 666 chociaz w miare dziłały potem :icon_mrgreen: O wyglądzie po juz nic nie mowie, albo przed zawodami chetni na minibiki bedą dmuchać w alkomat HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH tylko po co wtedy je taszczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Spox, Bronek :). Choc mysle, ze ten pomysl i tak umrze smiercia naturalna :P.

Jedyny problem jaki widze, to transport takiego zlomu na teren osrodka ;). Trzeba by to jakims samochodem zrobic dzien przed impreza...

 

Pozdrowki

hehehehe jak to kto zawiezie przecież wiadomo że VIRUS

onna rtybol zawsze katamaranem przylata :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no troche mnie nie bylo a tu juz 3 strony o Rybolu 666 edition :icon_razz:

oczywiscie ja jestem chetny i to na 2 dniowy! tak samo jestem za jakas trasa po miescie i okolicach, ale 100km to troche duzo jednak...

a pisaliscie juz w jakim miejscu? bo ktos cos o basenie pisal czyli tosamo co na 0,5l edition?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...