Skocz do zawartości

666 edition (rybol)


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

on chcial takie coś powymyślać co by wszyscy posnęli z nudów ... i ukradkiem zakosić piździki :P :clap: :banghead: wydalo sie !! a alkoholu sie mozesz zawsze napić !

Don't Worry ! Be Happy !

 

PEACE :biggrin:

 

ps. moze juz w ten weekend na zapkolajkach cos sie ruszy w sprawie traski krajoznawczej na Rybolu .. mówie moze bo ostatnimi czasy ciezko .. za duzo pijemy chyba :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chcial takie coś powymyślać co by wszyscy posnęli z nudów ... i ukradkiem zakosić piździki :banghead: :wink: :eek: wydalo sie !! a alkoholu sie mozesz zawsze napić !

Don't Worry ! Be Happy !

 

PEACE :banghead:

 

Zakosic motorynke? A co ja miałbym z nia niby zrobić,chyba na golasa wskoczyc do jeziora.

 

A co do alkoholu to zawsze pije jak jest czas i ochota a jak jej nie ma to tez pije zeby przyszla,wiec pije na okrągło

Edytowane przez Gremlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra !! bo my tu terefere srutu tu tu !! a czas ucieka!!

 

Robimy zrzute na piździki ! będzie kasa będzie piździk ... a więc jest ktoś chętny na podanie swojego konta ??

Jak nie ma to ja podam swoje i chętni będą wpącać co laska :crossy: ,, ale z zaznaczeniem że najniższa możliwa wplata

to 6zl 66gr.

 

odp................

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest pewnosc ze pizdziki beda? a kasy nie przeznaczysz na cos innego?

Ja myślę, że on kasę przeznaczy na tuning swojego FZX-a... ci od fazera już tak mają... ja też jakoś im nie ufam :buttrock: :cool:

 

Chłopcze... aż... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

 

A jaka jest pewnosc ze pizdziki beda? a kasy nie przeznaczysz na cos innego?

 

Noo Stary skoro tak uważasz to nikt Ci nie każe wpłacać. :biggrin:

 

A teraz do rzeczy!

Nikt się widzę nie kwapi żeby się tym zająć, więc wrzucam mój numer konta:

 

24 1140 2004 0000 3202 4271 7501

 

Dane do przelewu:

MBank

Paweł Kałus

44-495 Sumina

ul. Nowa 9

 

W tytule przelewu piszcie: Rybol + swój nick forumowy

 

Wpłacamy co łaska*

 

(*-nie mniej niż 6zł66gr)

 

 

Co jakis czas wrzuce posta informacyjnego ile mamy juz kasiorki :biggrin:

 

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A teraz do rzeczy!

Nikt się widzę nie kwapi żeby się tym zająć, więc wrzucam mój numer konta...

 

No Browar, gratuluję podjęcia się roli organizatora :)

Jak będziesz potrzebował jakiejś pomocy, to wal jak w dym :smile: Może się przyda moje doświadczenie nabyte przy organizacji Rybola 0,5l. ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Browar, tys to jednak w goracej wodzie kapany :).

Mialem to robic (osobnym tematem), ale po swietach, bo teraz to raczej wszyscy na prezenty wydaja. Np. ja ;).

I jesli to ma sie ruszyc z miejsca i juz na gwalt chcesz teraz, to zaloz osobny temat pt. "Zrzuta na pizdziki na Rybol 666" czy cos w tym guscie. Tu juz malo kto zaglada.

No i of korz klauzula, ze co z kasy zostanie, to na zlotowe browary pojdzie, lub wahe do pizdorynek :smile:.

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Browar, tys to jednak w goracej wodzie kapany :P.

Mialem to robic (osobnym tematem), ale po swietach, bo teraz to raczej wszyscy na prezenty wydaja. Np. ja :P.

I jesli to ma sie ruszyc z miejsca i juz na gwalt chcesz teraz, to zaloz osobny temat pt. "Zrzuta na pizdziki na Rybol 666" czy cos w tym guscie. Tu juz malo kto zaglada.

No i of korz klauzula, ze co z kasy zostanie, to na zlotowe browary pojdzie, lub wahe do pizdorynek :).

 

Pozdro

 

Zbyhu specjal for you !! :bigrazz: ZRZUTA

 

a co do zalożenia wątku o zrzutce ugadywaliśmy się w żelaznej, że jak nikt sie nie podejmi to ja się podejmuję ,,, :P

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, juz prawie ladnie :biggrin:.

Napisz jeszcze w jakim celu zbieramy na pizdziki (rozwalka, zajefajna zabawa i te pe), bo nie wszyscy moga sie orientowac :icon_mrgreen:. I ze temat jest skierowany do potencjalych chetnych zlotowiczow Rybola 666 edition :).

 

No, to sie baw :icon_mrgreen:. Ja wplace cos najwczesniej w styczniu, jesli fury nie kupie :bigrazz:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...