Skocz do zawartości

666 edition (rybol)


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już się szykuję na tę ZJEB Imprezę :banghead:

 

Pomysł z pizdzikami :flesje:

Po świętach coś wrzucę.

 

Ps

Trochu mnie nie było, ale jak już się wprowadze do nowo wybudowanej chałpy to obiecuje częściej tu zaglądać, jak oczywiście wytrzezwieje po zaliczeniu wszystkich parapetówek :flesje: :buttrock: :icon_rolleyes: .

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się szykuję na tę ZJEB Imprezę :buttrock:

 

Pomysł z pizdzikami :flesje:

Po świętach coś wrzucę.

 

Ps

Trochu mnie nie było, ale jak już się wprowadze do nowo wybudowanej chałpy to obiecuje częściej tu zaglądać, jak oczywiście wytrzezwieje po zaliczeniu wszystkich parapetówek :flesje: :buttrock: :D .

 

Pozdro

 

taaaa juz widze jak zona cie puści pało :clap: , lepiej potrenuj jazde trialowa po maskach samochodów :(

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Browar niezla akcja ale widze ze podejmiesz sie prawie wszystkiego zeby troche pospamowac :P

Jak niedlugo bedzie kasa to tez dorzuce swoje :)

 

Kurde ! rozgryzłeś mnie :cool: :P "dzięki" !@!?@! :) :notworthy: :flesje: :clap: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Wiaro!

 

Wczoraj spotkałem się z Tomkiem Kulikiem. I jakoś tak z niczego nic wyszła nam idea, aby - dwudniowy przecież Rybnik - połączyć z Kulikowiskiem. Na moją propozycję, żeby to połączyć, Tomek odpowiedział: pacziemu niet? ;) ;)

 

Dla nieznających tematu: Tomek Kulik w ramach wolontariatu przekazuje swoją wiedzę motocyklistom. Potrzebny do tego jest większy plac oraz pachołki. Grupa południe akurat może nie mieć tyle okazji spotykać się z kamandirem Kulikiem, więc wydaje mi się to idealnym połączeniem (tzw. "przyjemne z pożytecznym").

 

W tym miejscu uwaga. Wydaje mi się, że Kamandir Kulik może wymagać od "kursantów" dyscypliny oraz trzeźwości na moto. Dlatego osoby, które byłyby zainteresowane nauką, powinny chlać w sposób ograniczony! ;) :)

 

Myślę, że Tomka możnaby zwolnić ze zrzuty na domki i żarło - po prostu przyjmiemy go jak gościa :)

 

Co Wy na to, pijaki? :) Mnie pomysł się podoba.. :( Jedyne, co trzeba zrobić, to zgrać termin Rybola vol. 666 z jakimś wolnym terminem Tomka. Wstępnie umawialiśmy się, że końcówka marca mu odpowiada.

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No to jeszcze znajdz plac :lalag:. Na Kotwicy nie zazbytnio, na Lesnej Polanie tym bardziej ;].

Teraz w Rybolu zamordowali wszystkie puste place - pourastaly na nich hipermarkety. CHyba, ze chcesz wlasnie na takim parkingu zrobic pacyfikacje, ale obawiam sie, ze mogloby sie to spotkac z oporem ochrony ;).

Wszystko fajnie pieknie i jestem za, ale o duzy kawal asfaltu nie ma lekko ;].

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Witam!!

 

Z okazji zbliżającego się nowego roku życzę wszystkim forumowiczom najlepszego ... a po zmęczeniu kaca sylwestrowego proszę uprzejmie o wpłacenie paru groszy na piździki przeznaczone na szatańską zabawę na Rybolu 666 :clap: :bigrazz:

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...