Skocz do zawartości

2 gleby w krotkim czasie !!


MichałKaczmar.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie wyzalic !

Staram sie jezdzic ostroznie, nikomu nie daje sie przejechac, dbam o sprzet a tu juz drugi raz motocykl zostal przewrocony podczas postoju. Wyglada coraz gorzej, coraz bardziej obdrapany a mnie szlak trafia...

Nie wiadomo jak dlugo jeszcze stac bedzie mnie na utrzymanie motocykla a tu jego stan sie pogarsza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie wyzalic !

Staram sie jezdzic ostroznie, nikomu nie daje sie przejechac, dbam o sprzet a tu juz drugi raz motocykl zostal przewrocony podczas postoju. Wyglada coraz gorzej, coraz bardziej obdrapany a mnie szlak trafia...

Nie wiadomo jak dlugo jeszcze stac bedzie mnie na utrzymanie motocykla a tu jego stan sie pogarsza !

 

To właśnie przez to że jezdzisz tak ostrożnie. Masz przyzwoity motocykl który LUBI być pogoniony i potraktowany nieco ostrzej. On po prostu wpada w dołek psychiczny, dostaje szmergla i przewraca się na parkingu.

Zacznij jezdzić normalnie a zobaczysz że wszystko wróci do normy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...................jakby co to mieszkam w Warszawie a w Bydgoszczy dawno nie bylem :(

 

P.S. A tak poważnie to jak ty to robisz? Gdzie parkujesz? Jakie jest podloże? Masz centralną stopke?

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - trzeba się z tym pogodzić. Tak jest z każdym sprzętem. Również z samochodami. Pierwsze rysy bolały. Przy tej setnej, człowieka ogarnia znieczulica. Każda rzecz używana po jakimś czasie wiadomo jak wygląda i nic nie poradzisz. Musisz się przyzwyczaić. Natomiast posłuchaj Marlewa. Coś w tym jest. Im bardziej się trzęsiesz nad sprzętem, tym więcej przykrych przygód Cię spotka. Wstawiaj w pi...dę Kawie to nie będzie miała ochoty na wygłupy, przewrotki i inne rysy.

 

I zapewniam Cię, że nikt z EKG nie jeździ w niecnych celach do Bydzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie ponoć dzieje z motocyklem, jak sie go nie opije... Michale zbliża sie zima. Zaciśnij pasa, pryśnij Kawę na oczojebny zielony, zainwestuj w crashpady i litra dla kolegów i bedziesz mial problem z glowy :]

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bydgoszczanina w Toruniu albo toruńskiego bydgoszczanina, ja mam dziewiczy rowerek GS 500 f i pierwsza glaba była na trawniku jak stałem nad motkiem okrakiem, jak zaczeła lecieć to se pomyślałem jak musi to niech glebuje, trawa i przy okazji sprawdze na czym mi sie dziewczyna oprze-kiera i fragment tłumika myslę super. Drugi raz jedziemy r kolega do Gdańska, pod Grudziadzem przewróciła sie cysterna, policja, korek stawiamy maszyny, chodzę , patrzę, wypatrujemy kobiet, które jechały w samochodzie z aprowizacją. Nagle dzonek mojego telefonu komórkowego a mój motor chlest na dragstara lusterkiem w jego błotnik, efekt złamane lusterko, porysowana owiewka i lekko zwinklowana, porysowany błotnik Drag Stara. Widać dziewczyny nie lubia byc dziewicami. Pozdrawiam RS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz "zostal przewrocony" czyli ktos Ci go przewrocil, czy Tobie cos nie wyszlo??

 

Pierwszy raz na parkingu przed klatka ciezarowka cofajac uderzyla w tyl i sie wy... a teraz niedawno w warsztacie podczas wyjmowania przedniego kola przewrocil sie i uderzyl o cos bakiem - ktory niestety byl w dosc dobrym stanie... Obydwu wywrotek nie widzialem i nie byly spowodowane wada stojaka.

Podczas tej kradzierzy co mialem w miedzy czasie tez mi podrapali wciskajac do niewielkiej komorki - dziupli wiec sami przyznacie ze mam pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...