Skocz do zawartości

Relacja "Cezetą w Ukrainę i Rosję"


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A są tacy co mówią, że inaczej się nie da i siedzą w domu i biadolą. Grunt to pomysłowość i wytrwałość. Gratulacje. Tym większe, że 2 tygodnie temu częściowo zaliczyłem podobną trasę i teraz czytałem tę relację jak bym tam był. Przy powrocie do kraju naszego najbardziej sponiewierali mnie niestety ale nasi przemądrzali urzędnicy graniczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen szacunku i podziwu. Chylę czoła przed Tobą i Tą wspaniała maszyną !!! W tym roku zrobiłem samotnie ok. 2 600 km z wielkopolski na koniec Słowacji i powrotem w 5 dni, może umówimy się na przyszły na trasę Polska – Litwa – Łotwa – Estonia – Polska?

 

Pozdrawiam

 

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem i tylko powiem jedno :P :biggrin: :biggrin: :banghead:

 

mi się marzy wyprawa do około morza czarnego, ale to za kilka latek bo szykuje sprzęta i kaske... a Ty udowadniasz, że nie to sie liczy tylko duch wolności jeszcze raz szacun :bigrazz: :biggrin: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było kogos zabrac nie było chetnych???

 

Ze znajomych nikt nie miał motocykla, a co dopiero się gdzieś dalej wybierać...

Obce osoby? Nie chciał bym aby mi Ktoś narzekał za uchem... Czemu tak wolno? Czemu znów dłubiesz zapłon?" :crossy:

 

może umówimy się na przyszły na trasę Polska – Litwa – Łotwa – Estonia – Polska?

 

Niestety ja swych planów na 2007 nie znam. Nie mogę planować bo nie znam terminu i długości urlopu. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaczelnyFilozof - spokojnie. Ja mam przelotową 80-100 km / h, więc musisz dodać tylko 10-20 km i będzie ok.

Co do cierpliwości to jestem nadwyraz wyrozumiały > w swoim ,,wychowaniu motocyklowym" przeszedłem przez stare Romety, WSK 175, MZ, Junak i wiem co to dłubać po drodze by ,,jechało".

 

 

Pozdrawiam

 

Hil

 

PS.

 

Ja jestem nastawiony bardziej na zwiedzanie.

Edytowane przez Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...