Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: Yeah!!!! Rano było troche śnieżku z deszczem i troche wiało. Jednak 20 minutek jako pobudka było :biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wstaje rano uchachany ze sobie pojade moto do szkoly:) ubieram sie mominiarka kask rekawiczki otwieram garaz a tu zonk sinieg (zaczolem myslec jak trego nie zauwarzylem przez okno) i zrezygnowalem mamusia musiala mnie zawiesc. szkoda ze byla w domu bo byly by waksy w domciu:):icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze trochę pojezdziłem, mimo wiatru, a dzisiaj w Gliwicach śnieg i odpuszczam, od soboty ma być cieplej to jeszcze sezonu nie kończę :icon_biggrin:

 

A ja dziś z godzinę tarzałem się na torze enduro w Komorowie! Akurat zdążyłem wrócić i śnieg zaczął padać :icon_biggrin: Ale mam nauczkę - nastęnym razem na dojazd zakładam ciepły polar i pękarki narciarskie :notworthy: a na miejscu to zrzucę! Zanim na tor dojechałem, myślałem że mi palce odpadną w rękawiczkach crossowych... (chociaż to tylko z 7 km) ale jak wracałem, już było spoko, tylko para szła ze mnie :wink:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez daje rade, chociaz juz jest zimno to nie wymiekam, tylko teraz dzisiejszy snieg pokrzyzowal mi plany, ale jak tylko drogi zrobia sie czarne jade na jakas ktotka przejazdzke. :D

 

POZDRO P.S dla mnie sezon sie konczy wtedy kiedy jest snieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj juz spadl snieg wiec juz nawet nie skladam moto na szybko ... mam teraz sciagniete:

bak siedzenie wahacz kolo amortyzator ... jak kupie amor

i silnik podopieszczam to go pewnie wypchne z piwniycy i posmigam troche w zimie ... ale teraz jest juz okropnie zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...