Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nooo ja dzisiaj w cz-wie jak zobaczyłem kolesia ze 35 lat na motorze to mnie podziw i zdziwienie ogarnął (na a'la ścigaczu). Byłem na poll posiotion to akurat fajnie dojechał do świateł obok mnie, nie miał włączonych świateł (9 rano była) ale się nie odzywałem, niech sobie sprawdzi o ile umie, do tego czarny motocykl, ubranie no no, głupota ludzka jednak nie ma granic (tak panie Einstein, to prawda), a do tego ta tylna opona :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ja dzisiaj w cz-wie jak zobaczyłem kolesia ze 35 lat na motorze to mnie podziw i zdziwienie ogarnął (na a'la ścigaczu). Byłem na poll posiotion to akurat fajnie dojechał do świateł obok mnie, nie miał włączonych świateł (9 rano była) ale się nie odzywałem, niech sobie sprawdzi o ile umie, do tego czarny motocykl, ubranie no no, głupota ludzka jednak nie ma granic (tak panie Einstein, to prawda), a do tego ta tylna opona :-D.

 

Nic dodać nic ująć...najgorsze, że takich "przypadków" wcale nie tak mało na naszych drogach...kupi baran jeden z drugim moto, podjara się i jechana na miasto albo z kolesiami poszpanować...ale poczytać wcześniej to się nie chce i poduczyć co nieco zanim wyjedzie na drogi...eechhh..szkoda gadać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie, jak narazie u mnie rekord 4 luty -Rozpoczęcie sezonu :icon_mrgreen:

ale jednak po mimo tego że da się, trzeba qre..ko uważać na hamowanie i ruchy manetką bo opony przy obecnych warunkach raczej jeszcze nie wiedzą co to znaczy przyczepność.

ale powiem wam że ludzie są jeszcze w dużym szoku jak widzą moto o tej porze roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sobote bylo sucho na ulicach i + 6. Wyruszylem na mala przejazdzke rozruszac silnik.

Co do przyczepnosci - ja zawsze jezdze ostroznie i zawsze biore poprawke na mozliwosc poslizgu, nawet latem kiedy asfalt jest mokry. Dzis przypada sam srodek kalendarzowej zimy wiec pod tym wzgledem mozna mowic o poczatku sezonu 2007. Mimo ze jest ciepło, ale noc jeszcze bardzo dluga i czesto mokro, co zniecheca do calodniowych wyjazdow do pracy.

Zycze ostroznej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę rozruszałem motka. Głownie jednak spędziłem popołudnie na czyszczeniu i smarowaniu łańcucha po moich ostatnich styczniowych jazdach; pokrył się nalotem rdzy :banghead:

Generalnie paranoja "styczniowe jazdy".... :notworthy:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niedziele jechalem do Szczyrku, dwóch widzialem w Wawie, dwóch w Częstochowie i trzech w okolicach Tych :flesje:

 

p.s. A jeden wiem że nie wytrzymal i latal w Wawie, chyba nawet niezarejestrowanym - Rebel sie nazywa :) Na swojej nowej B12-ce :P

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis poleciałem po pracy zrobic nz szybko przegląd w mym starym :D bajku.

 

Oczywiście zamiast z garażu pojechać do najbliższej stacji kontroli pojazdów na terenn SGGW to poleciałem

 

pod Piaseczno aby sie z lekka przewietrzyć i pośmigac na baku :)

 

Tak więc pękło 24 km :)

 

pozdr,

 

siurniety

 

p.s.

 

temperatura jaką wcześniej i zaraz po przelecio pokazał mi termometr w aucie to 5 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem przyjechać do WAW, ale żonka mi za bardzo truła więc odpuściłem. Widziałem jednak kolesia tak na oko ok 70 lat w orzeszku na wiśniowej Jawce takiej z "owiewkami" blaszanymi na kolana (oj wiecie o co chodzi). Zacinał śnieżek, śliska droga. Gościu dawał radę! :icon_rolleyes:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mi aż żal d*** ściska że przez ostatnie 2 dni była taka ładna pogoda (czyli 6st C i słońce, suche ulice) a ja nie mogłem ruszyć XT bo ...... sesja i trzeba sie umieć :icon_mrgreen:

 

Pozdro dla tych którzy sie zimie nie dają!

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...