Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zakończyłem sezon, przy temp 2 stopni C przejechałem 10 km i nie dałem razy wiecej, V-max 80 km/h, wiecej nie dałem rady, dodam, że jeździłem w kasku Tiger bez szybki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sezon 2006 dobiegł końca!! Moto odstawione w garażu do wiosny... wspólnie z R6-tką czekamy na nią z niecierpliwością :evil:

 

Dzisiaj sobie jeszcze troche polatałem (zrobiłem ok. 50 km)... dłonie mi lekko przemarzły i dlatego postanowiłem odpuścić!!

Pozdro All

 

...albo wszyscy latają albo nikt :icon_mrgreen: (państwo solidarne)

i przypominam jeszcze raz od dnia 2.11.06 robicie to nielegalnie :)

 

Jest jakiś przepis który to reguluje...!? :icon_evil: Przyznam się że pierwszy raz słysze o tym żeby na moto można było jeździć od - do... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z przejazdzki. Temperatura niby 6st ale jest bardzo wilgotno i odczuwalna podczas jazdy pewnie kolo -10.zamierzam jezdzic do pierwszego konkretnego sniegu. Wczoraj zgubilem moja kominiarke i jest bardzo nieprzyjemnie podczas jazdy..nie wspominajac ze wszelkie biale poziome znaki na drodze chca mnie zabic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze dzis latałem na moto ,nie powiem że zimno mi nie było ale to nic,a jeszcze jechałem bez rękawic to troszke rączki mi zamarzły :icon_mrgreen::D Ale wszystko OK :icon_mrgreen: JA tak samo jak Psh będe latał na moto aż do pierwszego konkretnego śniegu :biggrin:) A potem w zime wyciągam enduro :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Polatalem sobie dzis jeszcze i oczywiscie POLICE sie przyczepili, ze halasuje na miescie. Po krotkich negocjacjach nawet nie sprawdzili dokumentow i spokojnie pojechalem do domu ;) Jutro jeszcze nawine kilka kilometrow i biore sie za dokladniutkie czyszczenie moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ :bigrazz: Ja dzisiaj nawinołem ostatnie kilometry i zakończyłem już sezon. Moto umyte i ............stoi koło wyrka w pokoju czekając na pierwsze wiosenne promienie słońca. :icon_mrgreen: . Pozdrowienia dlatych co jeszcze dają rady. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj jak wylazłem na sprzeta to tak zaczeło padac. No i posmigałem sobie w deszczu. Temperatura 5 stopni. A najlepsze jest to ze w moim ubranku nie jest jeszcze zimno :icon_question:.

 

Marcpol - lepiej nie smigaj bez porządnego ubrania, zreszta to sie tyczy wszystkich. Takie jazdy mogą wyjsc na starość :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy wygodniccy się zrobili :) Latem za gorąco na jesieni za zimno... Cóż, takie jest odwieczne prawo natury. A co miał powiedzieć pan Stanisław - listonosz, który deszcz nie deszcz, śnieg czy grad swoją wysłużoną WSKą wszystkie wioski w gminie objeżdżał? Ba. I nie miał zajebistego ubrania tylko stary kożuszek, rękawice od szwagra co na milicji robił i uszankę z wojska?

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj machnalem 50 km i mialem juz rozbierac moto ale jeszcze poczekam, pod koniec nastepnego tygodnia ma byc okolo 10 stopni bez deszczu i sniegu wiec jeszcze posmigam.

Edytowane przez Cerberus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najleprze jest to że na jesień jak jest ok10 stopni to ciężko kogoś namówic na polatanke (a bo zimno srymno)a na wiosne jak tylko śnieg stopnieje iijest +1 słonko świeci to wygłodniali po zimie ruszamy polatać

Ja tam narazie daje rade nawet w letnich rękawicach a co tża kożystać bo zima długa

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelu!!! Każdy jeden dzień przejeżdżony na moto jesienią i zimą, skraca czas oczekiwania na nadejście wiosny o tenże jeden dzień. :rolleyes: ;) ;)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...