Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja właśnie wróciłam z przejażdżki 30 km ale w super deszczu i kasku z podniesioną szybką bo nic nie widziałam. Kurcze zmarzłam i zmokłam ale wiosnę już czuć. Tylko czemu inni użytkownicy drogi patrzyli na mnie co najmniej dziwnie???? :buttrock: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No wreszcie po miesięcznym zimowaniu :) moto przewietrzone :P Bzykając tylko w okolicy, bo chmurzyło się, nawinąłem ponad stówkę. Nawet kilka kółek toru zaliczyłem, ale bez sensu, bo dużo piachu i oponki tak nie trzymają jak jest chłodno. Kurde jak to zapieprza po takiej przerwie w jeżdżeniu:crossy:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.Zazdroszcze wszystkim,ktorzy dzis mogli pojezdzic. ja dojechalem do garazu i zaczal padac deszcz.Nic nie wyszlo z jazdy.Wiecie,w moim wieku musze uwazac na siebie :)

POZDRAWIAM :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś się przejechałem wokół komina :lalag:.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj nabiłem jakies 50km. Mało bo mało ale pogoda mnie przegoniła z trasy. Tylko miałem takie jakby dziwne uczucie że moto jakby szybsze sie zrobiło po tych kilku tygodniach przerwy :eek:

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odpalilem CEBulę ,pierwszy raz od grudnia .Zagadała za 3 razem :crossy:

No i nie wy3małem ,pare km trzeba było nakręcić ,niestety u nas pogoda jeszcze zimowa.Nie to u kolegów na zachodzie :crossy:.

Aby do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłem 4 dychy, zimno bo słońce zaszło jak tylko wytoczyłem ntvke (sic), ale było swietnie. Moto zagadało za 1 razem bo było już jeżdzone w tym roku (miesiąc temu). Po drodze minąłem 4 motocykle wiec moza powiedziec ze sezon powoli sie zaczyna. OBY TYLKO PANI ZIMA NIE WROCILA!!

 

Zycze co raz wiecej slonecznych i cieplych dni!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panie i Panowie.

 

Temacik już chyba się zdezaktualizował nieco, bo powinno być "Kto już daje radę, a kto jeszcze odpuszcza."

Pogoda z dnia na dzień coraz lepsza, cieplutko (aczkolwiek w niedzielę w nocy trochę mnie przechłodziło), słoneczko wychodzi :biggrin:

 

Proponuję zatem zamknąć temat, wyciągnąć motocykle z garaży, komórek, mieszkań i w drogę :biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...