Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam smigam praktycznie caly czas. Wczoraj smigale(sylwester), dzis bede smigal(nowy rok). Moze nie sa to jakies traaaasy, ale daje rade. Ogolnie nie jest zimno tylko w ch*j wiatr, a moj tengai buja sie na wietrze jak zaglowka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz 1-y styczen,pierwszy raz w zyciu jezdzilem w Nowy Rok,pogoda byla dobra przez ok 2 godziny,slonce,8C.Teraz wyszly chmury zaraz zacznie padac/ tu w Toronto/.Pozdrowienia dla wszystkich,szczesliwego 2007. Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Sylwestrem zrobiłem 100 km, pierwszy raz od wypadku w sierpniu, więc jechałem ostrożnie. Ręka 7 centymetrów krótsza, muszę zrobić kierę na zamówienie :wink: Słonko ładnie świeciło ale nawierzchnia miejscami mokra. Wsiadłem na dużego Intruza, Boże jak to się prowadzi....koszmar. Ale silnik ma niesamowity, nawet na 5 biegu ma odejście. 130 km/h na prostej i duuuży zapas. Kilka uślizgów na przyspieszaniu i hamowaniu, wracam do gry :icon_evil: do wiosny zdążę przerobić co trzeba :)

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w Banskiej Bystrycy na Slowacji posmigac na nartach. Srednia temperatura -5 stopni, troche sniegu lezy tez w miescie (stoki sa sztucznie nasniezane bo az tyle nie napadalo) ale jaka byla moja radosc jak na ulicach raz po raz mijalam motocyklistow. Slowacy daja rade, snieg, mroz a oni smigaja. I to na jakich wynalazkach! Wiekszosc lata na crossach ewidentnie "domowej produkcji"

W okolicach stokow widzialam sporo quadow na parkingu (narty nimi przywozili). Na rynku znalazlam Harley pub, ale w srodku siedzieli juz tylko przypadkowi turysci :)

widzialam tez pare salonow motocyklowych w drodze na stok, ale jakos nie bylo czasu odwiedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś znów 100 nawinę do wieczora. Cieplutko, suchutko (no trochę pokropiło). Cudoooownie :icon_mrgreen:

 

pozd

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31/12/2006 Sylwestrowe wytrząsanie bebechów w terenie, 4 godziny zabawy, mokro, bardzo silny porywisty wiatr dawał się we znaki na otwartych przestrzeniach, ale jak na tę porę roku baaardzo ciepło, gdyby nie wiatr warunki określił bym jako idealne.

 

Pozdro...

 

Quasimodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie trochę przesuszyło, pośmigałem troche po miescie, dzisiaj jakoś gorzej, mokro, zimno i chamowato na drodze... ale też nawinąłem trochę. He, katamaran gnije w garażu.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś znów 100 nawinę do wieczora. Cieplutko, suchutko (no trochę pokropiło). Cudoooownie :crossy:

Mi się dziś upiekło, bo gdy kropiło, siedziałem akurat w robocie, a jak wracałem, to już było sucho i znowu można było się głęboko składać. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale nie piszesz o sexie ?? ...

Jakoś oranie DRą poligonu nie kojarzy mi sie z sexem (Głodnemu chleb na myśli) ;)

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...