Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wczoraj prawie 80 nawinąłem, tankowanie po drodze, słoneczko i +4, ludzie jakoś dziwnie sie u nas na wsi patrzą... Myślałem, że jeszcze dzisiaj się uda, ale śniegiem rypnęło...

Pyrkawka jakaś smutna stoi w garażu...

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis nawinalem...2km :) Przetransportowalem motocykl z garazu do serwisu na zrobienie roznych pie**ol i nowego wydechu :( Bylo niezle zimno, zalozylem tylko kurtke i rekawice, dol pozostal "cywilny" wiec nie jechalo sie za przyjemnie... Pierwszy zakret pokonalem standartowo, co zakonczylo sie niezlym powerslidem (oczywiscie niechcianym, ale ustanym). Potem jechalem skuterowo, 60kmh.

Ale tesknilem za tym...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wymieniłem łożyska główki i olej w amorach, no i się przejechałem aby sprawdzić, zimno, brrr, wczoraj widziałem 2 motocykle na ulicach ( zółte bmw i czerwoną chyba dywersję ) może jutro wyjadę, tak aby sezon 2006 definitywnie zamknąć ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj na zakończenie sezonu pośmigaliśmy troszkę .Kolega też ma gpz-ta więc nawet fajnie się prezentowaliśmy.

Pogoda nie była aż tak straszna , chociaż troszeczkę wiało.

Myślę , że jutro przywitamy nowy sezon.(szykuj się Łukasz ja nie żaruję)

Szczęśliwego Nowego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja olalem sprawe i od 23:50 staralem sie zasnac, jakos nie wyszlo. O Polnocy slyszalem, ze kumpel banditem jezdzil po osiedlu, wiec zakonczyl i rozpoczal nowy rok w siodle :) I chyba zjaral opone do konca z tego co bylo slychac... :)

 

Ale dzisiaj bede smigal :) Trza powitac nowy rok, tzn sezon :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piątek zamontowałem nowy kufer wyjeżdżam na ulicę i patrzę : kur*a śnieg! na dworze (podwórku-lub jak kto woli podwyrku :) ) było nagrzane od domu wiec nic nie widziałem... a na ulicy ślisko naprawde... wróciłem wyjąłem akumulator... ale dziś postanowiłem że jeszcze będe jeździł... niektóre dni są cieplejsze niż jesienią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... znów się pochwale :crossy:

30.12 - Traska Koszalin->Gdynia - 190km a dzisiaj znów do Koszalina :(

Sezon trwa :buttrock:

Pozdrawiam .

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...