Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również pośmigałem dzisiaj, na Śląsku super pogoda, od Gliwic po Katowice spotkałem z kilkanaście maszyn :crossy: Jutro słońce i do 14 stopni, a więc znowu na moto ( tylko jakąś wymówke dla żony trzeba wymyśleć - dziś jej powiedziałem, że jadę tankować do pełna pod korek - bo tak trzeba na zime :clap:) jutro powiem, że koniec sezonu ( po raz piąty ) :notworthy:

 

hehe dobra akcja, mam nadzieje że w przyszłości nie będę musiał kombinować.

 

Polatałem dziś i wczoraj w sumie 180km Radzymin, Wołomin, Wawa, Legionowo, Białobrzegi pogoda cudowna

spotkałem parę naście maszyn SEZON W PEŁNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się nie śmiejcie - taka pogoda na koniec listopada wróży ocieplenie klimatu, roztopienie Kilimandżaro i koniec świata. Poważnie mówię.

To nie jest normalne, zebym jeździł na dwóch kółkach od początku marca do początku grudnia pewnie. Praktycznie dzień w dzień.

To się zemści. Jeszcze zapłaczemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się nie śmiejcie - taka pogoda na koniec listopada wróży ocieplenie klimatu, roztopienie Kilimandżaro i koniec świata. Poważnie mówię.

To nie jest normalne, zebym jeździł na dwóch kółkach od początku marca do początku grudnia pewnie. Praktycznie dzień w dzień.

To się zemści. Jeszcze zapłaczemy.

 

Niestety możesz mieć rację... Ale co mamy nie korzystać... Żartuję. Cóż klimatu nie oziębimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie polatalem, dużo Motocylistów widzialem, mam tylko nadzieje że Zima nie będzie trzymać do Czerwca, bo jak narazie już 8-y miesiąc latam :buttrock:

 

Hehe, a ja nie chwalac sie juz 11 miesiac smigam motocyklem w tym roku po drogach... Sezon zaczyna sie w styczniu a konczy w grudniu ;p :clap:

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, pogoda małego figla spłatała parę tygodni temu i od tamtego czasu na autonogach zapieprzam i tylko mnie krew zalewa :buttrock: gdy jakiś motorzysta mnie mija na swoim rumaku...chyba zdejmę pokrowiec z moto bo mnie roznosi...zobaczymy jaki będzie przyszły tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, pogoda małego figla spłatała parę tygodni temu i od tamtego czasu na autonogach zapieprzam i tylko mnie krew zalewa :rolleyes: gdy jakiś motorzysta mnie mija na swoim rumaku...chyba zdejmę pokrowiec z moto bo mnie roznosi...zobaczymy jaki będzie przyszły tydzień...

 

Tu niema się nad czym zastanawiać trzeba od chibernować maszyne!!!!!!!!!!

Dziś latałem na gumie strzały ze sprzęgła wychodzą co ras lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie polatalem, dużo Motocylistów widzialem, mam tylko nadzieje że Zima nie będzie trzymać do Czerwca, bo jak narazie już 8-y miesiąc latam :rolleyes:

Zima późno przyjdzie i wcześnie odejdzie - trzeba być dobrej myśli. :)

 

Zaraz wbijam się w teksy i jadę do koleżanki. :(

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobilismy z kuzynem 100km.Ale dzisiaj bylo już nas czworo :lalag: .Zrobiliśmy około 120km ,pogoda piekna ,troche w lasach mokro ,co za tym idzie ślisko.Ogólnie taka jesień może być cały czas :biggrin: .

Nawet mijaliśmy parę maszyn czyli sezon w pełni :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...