Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim mieście są świetne jak na tą porę roku warunki do :crossy: :icon_twisted: . Codziennie jeżdżę do szkoły rano i nawet zimno nie jest wystarczy kurtka i rękawiczki.

 

Podlaskie? A gdzie? :icon_mrgreen: Ja często w Siemiatyczach jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś taka pogoda, że trzeba było przewietrzyć sprzęta :lalag: . Troche sobie polatałem i czuję, że efekt końcowy - przewiane gardło może sie pojawić, bo trochę wiało.... ale warto było. :icon_eek: A w ogóle dzis mi się jakiś speed włączył. :smile: ...hehe. Motonitów to ze 3 widziałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taka ładna pogoda( oby jak najdłuzej sie taka utrzymała :biggrin: ) to sobie z Tatą polatalismy, zrobilismy ze 100 kilka kilkometrów. minelismy z okolo 10 motonitów :biggrin:

w tym jeden jechał na MT-01 :buttrock: :lalag: i pod salon Liberty Motors w Łodzi podjehał nowy Intruder M1800 :eek: :buttrock: :biggrin:

 

petrolohead_69 do zobaczenia na szlakach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek sprawdzian z fizy, nie miałem ksiazki, wiec rura do ksiegarni :biggrin:

Ksiegarnia zamknieta, wiec rura do Maca, jak zjadłem to ciepło mi sie zrobiło, wiec sie pokreciłem troche po miescie :biggrin:

 

Extra ! :biggrin:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno wróciłem. Ale motonitów tylko dwóch widziałem (na plastikach). Pogoda super.

I wypróbowałem nowe kalesony. Ciepełko :crossy:

Tak można latać :biggrin:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pośmigałem dzisiaj, na Śląsku super pogoda, od Gliwic po Katowice spotkałem z kilkanaście maszyn :bigrazz: Jutro słońce i do 14 stopni, a więc znowu na moto ( tylko jakąś wymówke dla żony trzeba wymyśleć - dziś jej powiedziałem, że jadę tankować do pełna pod korek - bo tak trzeba na zime :bigrazz:) jutro powiem, że koniec sezonu ( po raz piąty ) :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...