Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

 

moja K jest na inspekcji, o 11.30 zatrzasnalem u kumpla kod domem kluczyki w katamaranie. Musialem isc z laczka do domu - 5 km po drugie. Wracac mi sie nie chcialo na piechote wiec wroce Endurakiem DR 350 pomyslalem, a potem z zona odbierzemy fure. DR'a nakopalem sie ze spocilem sie jak zwierze. w koncu sprawdzilem paliwo- brak, z laczka na stacje z 1,5 l butelka Wlelem, nakopalem sie i zapalil. Fiury nie odebralismy ciekawe jaka jutro bedzie pogoda

 

Siema !

 

moja K jest na inspekcji, o 11.30 zatrzasnalem u kumpla kod domem kluczyki w katamaranie. Musialem isc z laczka do domu - 5 km po drugie. Wracac mi sie nie chcialo na piechote wiec wroce Endurakiem DR 350 pomyslalem, a potem z zona odbierzemy fure. DR'a nakopalem sie ze spocilem sie jak zwierze. w koncu sprawdzilem paliwo- brak, z laczka na stacje z 1,5 l butelka Wlelem, nakopalem sie i zapalil. Fury nie odebralismy ciekawe jaka jutro bedzie pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze Radzymin Warszawa dzdzysto mokro ale ciepło i co stego

jak to co z tego???... to z tego że do pracy mam 15 minut a nie 1,5h jak dwa dni temu :))).. ostatnio przed grotem tworzą się korki giganty a dzisiaj był zupełny dramat, którym wielce się ni eprzejąłem śmigając między katamaranami.

że mokro to pikuś ważne że CIEPŁO!!! ... jak tylko jest powyżej 6C tuo hulaj dusza :buttrock:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie lalo, asfalt mokry, dzisiaj endurak odpalil za drugim kopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogl bym dziś nie jezdzic . Pogoda rewelka. Ja tam sprzeta nie odstawiam, no bo ile może być tych dni co się nie da jeżdzić? 20? 30? W niedziele też ma być spoko , więc lece z Kobietą za wioskę gdzieś. :buttrock: :icon_mrgreen: :lalag: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...