Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

latam caly czas.chociaz ostatnio przesiadlem sie do jeepa i za skarby nie chcialo mi sie nawet popatrzec na sprzeta. tak chyba z tydzien to trwalo.ale jak juz wsiadlem to na sniadanko zrobilem sobie trase 300km.i znow nie zsiadam.dzisiaj tez kolo setki nawinalem.do konca tygodnia planuje latac sobie ,bo mam troche czasu.

jesli wacha bedzie to latam latam lat......

 

kocham to!!! jak diabli!!!! hehehe

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem pierwszy motocykl parę miesięcy temu i cieszyłem się piękną jesienią aż do dzisiaj - w Warszawie pada deszcz, jest okrutnie ślisko i uderzyłem (delikatnie) w auto na skrzyżowaniu, urywając sobie kierunkowskaz - to chyba znak, że czas zakończyć sezon :notworthy:

 

pozdrawiam wszystkich!

Dziś przed południem pogoda była iście parszywa, więc ograniczyłem jazdę do minimum (dojazd skuterem, wyposażonym notabene w deszczowe oponki [niedługo dojdą zimówki], do metra, a dalej do miasta po szynach).

 

Czyżbyś miał - podobnie jak ja w Bandicie - kierunkowskazy wystające poza obrys motocykla? :(

 

Tak trzymać, ja pomykam z synem do przedszkola, no i oczywiście praca-dom, a na marginesie zastanawiam się co zrobię jak śnieg spadnie, bo motocykl to jedyny pojazd z silnikiem którym jeszcze da się jeździć po Wrocławiu.

U nas też motocykl czy skuter to - oprócz roweru - jedyny pojazd, którym jeszcze da się sprawnie jeździć po ulicach, zwłaszcza w centrum, ale na szczęście mamy metro.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odpuszczam póki pogoda. Zimno nie jest, wystarczy się dobrze ubrać. Jeno choróbsko mnie zmorzyło ostatnie 2 dni i domu siedzę. Ale zamierzam śmigać również w zimie, jeżeli tylko będą warunki pogodowe po temu, czyt. słoneczko i brak opadów :(

 

Pozdrowienia,

 

&REW. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odpuszczam póki pogoda. Zimno nie jest, wystarczy się dobrze ubrać. Jeno choróbsko mnie zmorzyło ostatnie 2 dni i domu siedzę. Ale zamierzam śmigać również w zimie, jeżeli tylko będą warunki pogodowe po temu, czyt. słoneczko i brak opadów :notworthy:

 

Pozdrowienia,

 

&REW. :notworthy:

 

Ja podobnie , śmigam do kiedy się da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wrocilem o 23 :flesje: latalem sam w dzien, a potem z Zona romantyczny "spacer" motocyklowy z gdanska do gdyni na lans skwer :D fajnie sie jedzie, jak sie czasem odpusci - duzo wiecej mozna zobaczyc :biggrin: a dzis widze slonko, + 17, wiec tez sie chyba nie opanuje, zwlaszcza, ze jutro wyjezdzam na dwa miechy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze pare osob smiga :D

Fajnie ze akurat w moj 50 post :biggrin:

Wlasnie wrocilem z malego co nieco, jakies 30 mil, rozprostopac kosci w maszynie i podelektowac sie:" w tych pieknych okolicznosciach przyrody i, no tym, niepowtarzalnym ...." :biggrin:

Wspaniale: 20 pare stopni, slonce daje tak ze bez okularow slonecznych ani rusz, delektujac sie otaczajacym widokiem ......

Mniod !!!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICHHHAAA !! Ale ciepło :biggrin:

Właśnie wróciłam z pracy i powinnam wziąć się za "kobiece prace domowe" (czyt. sprzątanie), ale nie ma bata. Wsiadam na jamaszkę i długa. Nie mogę nie wykorzystać takiego pięknego dnia!

:biggrin: :D

pozdrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...