Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj i dzis zrobilem prawie 300 km po lasach i bezdrożach :P i pogoda super, słońce, nawet nie za zimno poprostu pięknie :crossy: aż nie chciało mi sie dziś schodzic z motocykla jak mialem wracać do domu :lalag:

 

W tym roku szybko sezonu napewno nie skoncze :icon_mrgreen: rozważam przerobienie opon na zimowe ehehhe tzn. powkrecanie srub w kostki , i to bedzie dopiero jazda haha

 

Pozdro :)

Edytowane przez ZammeR_Poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak planowałem wpadło ponad 100km, i zobaczyłem jeszcze wyscigi drogowe na górze św. Anny, bardzo miły i udany jeździecko weekend.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis taka piekna pogoda, ze smigalem po pracy po 20stej i bylo super...

A jutro caly dzien wolny by polatac...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu z pracy wróciłem. Zimna nie czuć wcale, a nie trzeba się też grubo ubierać. Kurta z podpinką + forumowa koszulka pod spodem spokojnie wystarczyły. Niech taka pogoda jak najdłużej się utrzyma :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze caly czas :) i sie nie poddam. moze kapec, ktory zlapalem wczoraj mnie troche wystopuje. ale jak dzis napompowalem kolo do prawidlowych 1,8 bara to starczylo powietrza na caly dzien jazdy i jeszcze jest 1,2 bara:wink: wiec dziurka jesta jakas mala... do sniegu jezdze dalej... lub do sprzedazy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 22 października pogoda super ~ 300 km prosto przed siebie

Tydzien temu weekend nie rozpieszał... mgły i ziąb też motocyklowy - caly dzien od rana do wieczora w siodle - 500 km

 

Na następny weekend są już plany ... :icon_mrgreen:

Ps. do 1 śniegu jezdzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele zrobiłem piękną wycieczkę Wrocław-Strzegom-Bolków-Jawor- Prochowice-Malczyce-Śr. Sląska-Wrocław, było git słońce wystarczył t-shirt i lekka bluza pod skórą, bardzo przyjemnie, ja jeszcze nie kończę na ten rok. Jedna tylko kiepska droga mi się trafiła na wyskoości Lubiąża jechałem do Malczyc przez las, droga szerokości max185 cm z garbem na środku pobocza schodził niżej, drobna kostka idealnie gładka, pomiędzy kostkami mech i z racji gęstego lasu totalnie wilgotna, wrażenie jak jazda po lodzie.

 

Potem przegoniłem VTX'a na odcinku doświadczalnym Śr. Sląska - Wrocław 190 km/h było zupełnie pusto ale nogi mi dygotały, nie dla mnie takie szybkości :bigrazz:

Edytowane przez Maar79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...