Skocz do zawartości

HONDA czy KAWA co mam wybrac???


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak niedawno dosiadalem WSK 125 a tylko okazjonalnie dosiadalem MZ 250 i CZ 350. Zadna japonia w zyciu nie jezdzilem. Znajmoni mowili zebym przesiadl sie na GS 500, XJ 600 lub cos w tym stylu. A teraz od 4 tygodni jezdze CBR 600F2 i nie widze jakiejs wielkiej przepasci miedzy tymi motocyklami (czasami wydaje mi sie ze CBR jest nawet za slaba ). Moze to dlatego ze owa WSK jezilem wiele lat i wszelkie zakrety i przyspieszenia byly zawsze robione na maxa. A moze to wynika z dosc duzej jak mysle swojej sprawnosci fizycznej, intelektualnej i dobrego refleksu.....a moze po czesci z mojego wieku (prawie 24 lata) Wkazdym badz razie nie sprawia mi problemu maksymalne przyspieszenie, hamowanie od 100km/h w 40m , skladanie w zakrety, jazda z predkoscia 200km.h. Nawet na kolo potrafie na krotka chwile postawic.

I po co to pisze? Po to zeby sie pochwalic ? NIE!!! Po to zeby udowodnic ze przesiadka na duzy motor top nic wielkiego. Jak ktos ma smykalke to niech siada i jedzie i na pewno nic mu sie nie stanie. I nie ma co zazdroscic :D

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak niedawno dosiadalem WSK 125 a tylko okazjonalnie dosiadalem MZ 250 i CZ 350. Zadna japonia w zyciu nie jezdzilem. Znajmoni mowili zebym przesiadl sie na GS 500, XJ 600 lub cos w tym stylu. A teraz od 4 tygodni jezdze CBR 600F2 i nie widze jakiejs wielkiej przepasci miedzy tymi motocyklami (czasami wydaje mi sie ze CBR jest nawet za slaba ). Moze to dlatego ze owa WSK jezilem wiele lat i wszelkie zakrety i przyspieszenia byly zawsze robione na maxa. A moze to wynika z dosc duzej jak mysle swojej sprawnosci fizycznej, intelektualnej i dobrego refleksu.....a moze po czesci z mojego wieku (prawie 24 lata) Wkazdym badz razie nie sprawia mi problemu maksymalne przyspieszenie, hamowanie od 100km/h w 40m , skladanie w zakrety, jazda z predkoscia 200km.h. Nawet na kolo potrafie na krotka chwile postawic.

I po co to pisze? Po to zeby sie pochwalic ? NIE!!! Po to zeby udowodnic ze przesiadka na duzy motor top nic wielkiego. Jak ktos ma smykalke to niech siada i jedzie i na pewno nic mu sie nie stanie. I nie ma co zazdroscic :D

 

rozumiem, że tu mówisz o tej smykałce, w znaczeniu - zdrowy rozsądek przy jeździe. Jesli tak to w 100% się zgadam.

Jednak, żeby nie było wątpliwości uważam, że cokolwiek Kolega wybierze, jeśli nie będzie jeździł z głową i nie będzie zachowywał zdrowego rozsądku to może wybierać sobie dowolnie - niewiele to zmieni

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał honde

w kawach podobno peka rama np. od jazdy na kole

 

 

 

 

Jak widać poziom niektórych wypowiedzi woła o pomstę do nieba!!

Odpuście sobie takie rady bo na prawdę to one nic do tematu nie wnosi, poza zamieszaniem i humorem…

Czy kiedykolwiek któryś z was siedział na 600 ???

( CHODZI MI NIE TYLKO O ELOELO ALE RÓWNIEŻ O INNYCH TEGO TYPU DORADZACZY )

 

PS. Ja bym wybrał Honde bo ma fajne gumowe manetki i kiedyś mój daleki kuzyn od strony cioci miał podobną i super extra mu się śmigało. Za kawa przemawiają jednak ładny kolor zacisków cham.

Ja pierd*** skąd taka wiara się bierze?

 

 

pozdrawiam nehu

Edytowane przez NEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot sory, ale złożenie w zakręt na F2 i WSKa nie bardzo można chyba porównać, ze względu na inne właściwości jezdne ogumienia, a co do braku mocy to jest to tak względne jak i to, że WSKą jeździłeś na maksa lub napór powietrza powodujący konieczność chowania się za owiewką.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam porady i chce sie dowiedziec co inni sadza o tych motorach ich wadach czy zaletach jak sie sprawdzaja na trasie a jak na miescie, a nie ze jestem glupi bo kupuje taki sprzet;] kazdy od czegos zaczyna:) wiec chce fachowej opini bo chcac cos kupic to trzeba to przemyslec:) a nie porownuj tego do wski bo wske mozesz porownac do skuterka, a nie do moto co ma 120 km:)itd a mieszka ktos w nysie lub pile?? bo ja jestem z katowci wiec nie mam tez tak latwo zeby podjechac i zobaczyc te dwa moto i na nich sobie pojezdzic;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samolot co nicka zmienięś na crazyiwan czy trafi się następny taki jak ty ? Może admin zablikowa ci konto ?po co zamienialeś wsk na cebre ?Przecież cebra to PRAWIE JAK wsk :D przecież w cebrze nieraz brakuje ci mocy a w wsk nigdy ;) ta wsk to napewno byla czarna te modele robili na export i mily tytanowe tloki i kute korbowody + biturbo i żeczywiście osiągaly 140 KM (na hamowni) to byl szczytowy model dostepny tylko dla wybranych .

Kurcze już myślalem że takich ludzi nie ma a tu prosze -Sezon polowań na trole uważam za otwarty :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie warto

 

napisales:

 

juz smigalem gixa 600 wiec mam juz troche pojecia o tym :] a moze jeszcze mi sie uda cbr 929 posmigac wiec wiem jaka to moc itd:]

 

Ile latales tym? 10 kilmetrow sie bryknales czy moze przez pol godziny kreciles kolka wokol bloku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych dwoch to widac ze honda jest po dzwonie (slizgu) ,a kawka tez ma durny opis ze pierwszy własciceil w pl - i co z tego???

 

podjedź obejrzyj i bedziesz wiedział, jak sie nie znasz to wez jakiegoś kumpla co bardziej w tym siedzi i kup tego który jest w lepszym stanie.

 

 

UWAGA !!!

Coraz wiecej motocyklistów kupuje sowje pierwsze moto i niestety jest to ostatnie moto! - miej to na uwadze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ta kawa to moja ulubiona szostka. Pomimo ze model z 2005 jest o niebo lepszy to jednak do modelu 03 i 04 mam sentyment. A jak to wstaje na koło.... poezja, głównym atutem tej szostki - jak dla mnie- jest jej narowistość.

Eloelo - to co napisałes jest naprawde dobre. Mam pytanie do ciebie - ty w cyrku za klauna przypadkiem nie robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...