Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od 2 lat smigam zx 636 z 2005 i sprawuje sie wysmienicie...jest jedno ale brak fabrycznego amorka skrętu trzepie przy ostrym dzidowaniu. Jesienią złapałem takie shimmy że omało łap mi nie powyrywało tylko cudem wyszedłem z opresi cało.....jak ktoś lubi extremalna pozycje za kierownicą polecam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale z racji wieku będzie w pokoju stał ?? :icon_razz:

Popraw swój profil proszę.

A jaką masz cenę?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Opini niemoge wystawic na temat zx6r bo dopiero kupilem ale moze ktos mi pomoze w jednej sprawie mam zx6r z 2002 i potrzebuje sie dowiedziec jaki rozmiar ma naklejka kawasaki na zbiorniku kupilem naklejki ale wydaja mi sie ze sa jakies zaduze a niewiem jakie sa orginalne moze ktos ma taka kawe

 

kawasaki zx6r 2002r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam zamiar kupić kawe zx6r z 98r i chciałbym wiedzieć gdzie najczęściej pękały ramy? Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym temacie proszę o pomoc. Z góry dzięki koledzy

Edytowane przez gapiszon666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu wprowadzonego od 2007r. To co przemawia za tym zx6 to przede wszystkim osiągi jak na 600-tke i bardzo ładny dizajn. Jestem ciekaw opinii użytkowników tego modelu: jak się sprawuje na dalsze trasy, pozycja za kierownicą; z tego co widzę ta Kawa odcina dopiero przy 16,5 tys. /min O.o Jak więc się sprawuje na niskich i średnich obrotach?

A z drugiej strony zastanawiam się też nad wyborem jego starszej wersji 636, bo cenowo jest dość duża różnica, a moto pewnie ma jeszcze lepsze osiągi. Hmm...

Jest tu ktoś - bądź był w posiadaniu w/w zx6r? :smile:

Edytowane przez Matik7891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A mam pytanie. Czy ktoś z Was użytkował to moto(636 2005-6r) w turystyce? Jakiś czas temu wykreśliłem to moto z listy życzeń, ale oglądając fotki Foksa, Kamikaze, Myciora i innych, na których ich sporty są zapakowane w sakwy, to mi serce ściska i uczucie znów wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...