Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! posiadam zx6r z 99r i chyba poszedł mi tryb 2 biegu- gdy zapinam drugi bieg i dodaje gazu strasznie trzeszczy i strzela a moto nie przyśpiesza! Co najlepiej z tym fantem zrobić? Myślę nad wymianą silnika bo to będzie chyba najbardziej opłacalne, i tu znowu mam pytanie- jaki silnik mogę wmontować? 636 będzie pasował???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! posiadam zx6r z 99r i chyba poszedł mi tryb 2 biegu- gdy zapinam drugi bieg i dodaje gazu strasznie trzeszczy i strzela a moto nie przyśpiesza! Co najlepiej z tym fantem zrobić? Myślę nad wymianą silnika bo to będzie chyba najbardziej opłacalne, i tu znowu mam pytanie- jaki silnik mogę wmontować? 636 będzie pasował???

 

na początek rozbierz swój silnik, zajrzyj do skrzyni i oceń jego stan. Wymiana to ostatecznść ale jeśli okaże sie że cały piec jest jeszcze w dobrej kondycji to nie warto go wymieniać- lepiej kupić uszkodzone elementy skrzyni(a nawet całą) bo wyjdzie taniej niż wymiana silnika i będzie pewne że nie kupisz kota w worku.

Jak sie okaże że i tak masz już padline to wtedy dopiero kupuj drugi a ze starego wyciągnij to co jest w dobrym stanie i na allegro odzyskasz ładnych pare groszy z kosztów wymiany silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam prośbę a raczej kolega gdyż nie dysponuje netem. Chce kupić zx6r i ma przeznaczone na ten cel 10 tyś zł i chce się poradzić - lepiej kupić coś zadbanego z lat 98-00 (z jedną lampą) czy z 01 z 2 lampami. Coś zadbanego ale starszego czy nowszego do poprawek ?? Oprócz przedniej czaszy która się najbardziej rzuca w oczy większych zmian chyba nie ma. W jego imieniu prosze o opinię użytkowników

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam, sorry że odświeżam temat ale nie chciałem zakładać nowego.

 

 

więc mam do kupienia zx636r 05r. ale po odpaleniu coś puka w silniku i nie wiem czy opłaca się go brac bo nie chciał bym od razu robić silnika. Jeśli ktoś posiada to moto to prosiłbym żeby napisał czy u niego jest tak samo.:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanko do posiadaczy 6 z lat 2001-2003,obecnie latam cbr 900 z 95 r,moja jazda to głównie miasto.Ostatnio miałem okazje przejechac sie kolegi zx6r z 2001 r i przyznam że bardzo mnie zaskoczył ten sprzecik pod wzgledem łatwosci prowadzenia oraz oddawania mocy.Jezdziłem kilkoma 600 ale kawka wypada przy nich bardzo dobrze i nie sądziłem ze motocykl o takiej mocy tak łatwo idzie na koło:)i teraz pytanie z jakich lat najlepiej brac zx6r ?czy jest jakas znacząca róznica pomiedzy modelem z lat 2000 a 2002?ewentualnie czy lepiej sie wstrzymac i dołozyc na 636 powiedzmy 2004.???czy jest róznica w osiągach zx6r a 636/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Drodzy posiadacze napiszcie coś o tych maszynach :)

czy to naprawde takie złe motocykle jak o nich piszą??

 

to prawda, są złeee, zwłaszcza te zielone

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A może ktoś wie coś na temat modelu '05-06?. Taka ogólna charakterystyka: bezawaryjność, wygoda (mam 188cm i 85kg) prowadzenie i na co zwracać uwagę przy kupnie takiej sztuki ? Posiadacze piszcie :cool:

Z góry dzięki

ja mam własnie taka. Kupiłem w te wakacje. patrz na główke ramy pod licznikiem jak moto upada to tam sie odbija lagi. nie wiem jak to sie dzieje ale widziałem taki przypadek. Moto jest dla wysokiego kierowcy ja mam 178 cm i tak troszke sięgam niepewnie.

a tak ogólnie to całkiem spoko motocykl troche sportowa pozycja ale robi miłe wrazenie. fajna skrzynia biegów. Dobra jakosć wykonania. Mnie sie udało kupic z PL salonu z przebiegiem 2100km. podobno Poleci 296 ale nigdy nie sprawdzałem. Może bede chciał ja sprzedać jak ktoś da dobre pieniądze

Edytowane przez montecarlogsm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznikowe 293 :bigrazz: Sprawdzone.

 

Montecarlo, jaka dobra jakość wykonania? Lakier grubości żyletki, wycierająca się bardzo szybko rama od kolan, pękające plastiki pod fotelem ridera. To tyle. Mowa o 636 06.

jak narazie nic mi nie pękło rama troszke sie przytarła na wysokości kolan ale wydaje mi sie ze to normalka. Brat ma też taka i jak narazie tez wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to takie normalne w moim Bladym z dużo większym przebiegiem rama nie jest w ogóle powycierana. 636 to bardzo wyczulone moto na dotyk :biggrin:

mnie sie wydaje ze twoj blady ma po prostu fabrycznie rame nie malowana więc cięzko zeby sie powycierała jakby kawasaki miało polerowana to tez by sie nie ścierała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zx6 nie zam żadnej super sztuki,ale o 636 mogę powiedzieć,że to już bardzo udany model,lepiej dopracowany i potrafi dużo znieść.Dużo mniej się psuje..A dowodem tego jest fakt ,że dużo ludzi tak jak f4i wybiera 636 do stuntu.Jeśli to by był szmelc to raczej nikt by się tego nie chwytał.. :cool:

A kawa mało ceniona jest zawsze bardziej wypasiona od konkurencji, 636 03r upside down,radialne zaciski..Nie wspominając o zx10.

Ale każdy kupuje to co lubi... :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...