Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam wydaje mi sie ze tak samo jak w przypadku modelu 2005 czyli masakra :icon_mrgreen: Czy trzeba wydać zależy od nas, ja bez amorka skrętu przejeździłem 2 sezony :icon_twisted: i więcej nie mam zamiaru,wiec trzeba wybulić 1,5k

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jakieś jeszcze spostrzeżenia z jazdy zx-6r 2007?? jakies wady zalety??

 

 

shimmy łapie jak jasny gwint, poluje na coś takiego http://www.hardracing.com/Shocks%20&%20Ste...Damp/Scotts.htm, tylko muszę jakoś żone przekonac że jest to niezbędne ;) . No i oponki, bo te bridgestony są faktycznie do banii, czuć przy większym złożeniu uślizgi tylnego koła... A pozatym - sama przyjemność ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, zarejestrowany jestem od niedawna na tym forum ale przeglądam je już dłuższy czas.... Mam taki zgryz, ostatnio zakochałem się w zx6r (myśle o nówce), zrobiłem jazdę próbną i rewelacja, teraz cena nowego motocykla spadła do 0k. 30000 zł, co się wydaje bardzo atrakcyjne w porównaniu do pozostałych japońskich marek...podpowiedzcie mi co robić bo słyszałem bardzo dużo złego na temat tej marki motocykli, a to pękające ramy, a to problemy z główką itd... itp.Wszelkie opinie na temat tego motocykla mile widziane, proszę pomóżcie... ;)

 

http://www.georgewhite.co.uk/?category=9&s...&product_id=416

 

Jeśli Kawa miała dzwona, była wyciagana rama to pewnie, że pęknie...

Pękające ramy miałey kiedyś ZX9R a nie ZX6R.

Bierz i się nie zastanawiaj.

Sam mam ZX6R i jestem bardzo zadowolony...Jedyne co zrobiłem to wymieniłem napinacz rozrządu bo w rocznikach 98-99 wkładali niezbyt udane ale w załozyłem teraz od nowszej i chodzi jak szwajcarski zegarek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam kupić ZX6R model 2005-2006.

Jeszcze nie wiem czy kupie w kraju czy sprowadzę, bo jak do tej pory w mojej okolicy żadnego w normalnym stanie technicznym nie znalazłem, choć analizowałem tylko pod kątem wypadkowości.

Poradźcie na co zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o stan techniczny, może są jakieś słabe punkty ?

I jak jest z wygodą za kierownicą przy dłuższych trasach ?

Edytowane przez elan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwage zwracac na to co zawsze - przede wszystkim - rama, lagi, silnik czy wszystko oryginalne itd..

PS.Ja mam idealnego na zbyciu z przebiegiem 14 tys :icon_mrgreen:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja do turystycznych nie nalezy. Jeszcze gorzej plecy (i nadgarstki) kierowcy reaguja na zawieszenie, ktore jest dosyc twarde w fabrycznym ustawieniu. Kumpel zmienil na mieksze wiec zobaczymy jak bedzie teraz. Trzeba zwrocic uwage na polaczenie czachy i zegarow z wlotem do airboxu - to wszystko jest na plastikowych zatrzaskach i w motocyklach po przygodach bywa brzydko spawane.

 

 

Generalnie motocykl jest 100% FUN :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich. mogl by ktos z was napisac cos o Kawie 03-04 na co przy zakupie uwazac czy wygodne i jak wyglada jazda z plecaczkiem jak sie wypada jazda nim w miescie szukalemna tym i na innym forum ale znalazle tylko albo opis nowszych lub starszych modeli. z gory dzieki :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Odświeżam tego starego kotleta (nie chciałem zakładać nowego tematu) z tego względu, że zaczynamy powoli poszukiwania dla mojego kolegi Kawy 636 z rocznika 2003/2004. Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim jakie typowe (lub nie :cool: ) mankamenty trapią ten model, cokolwiek na co trzeba przy zakupie zwracać szczególną uwagę, jak wygląda sprawa trwałości, awaryjności a przede wszystkim największą żądzę budzą informacje od użytkowników :banghead:

 

PS. Prosze nie pisac, że Kawa jest kiepska - darujmy sobie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Prosze nie pisac, że Kawa jest kiepska - darujmy sobie :flesje:

 

Kawa rządzi :flesje:, o czym pisalem już ostatnio.

 

Szkoda, że nie szukacie roku '02 - mam jedno 636 do ożenku. :banghead:

 

Sorry za offtop

Pozdrawiam!

krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa rządzi :flesje:, o czym pisalem już ostatnio.

 

Szkoda, że nie szukacie roku '02 - mam jedno 636 do ożenku. :banghead:

 

Sorry za offtop

Pozdrawiam!

krzysiek

 

Dzięki za dobre intencje, ale koniecznie 03 albo 04 :flesje:

 

No dalej chłopaki - PISAĆ!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi napinacz rozrządu poszedł przy 10 tys km , po wykonaniu paru skoków przez przejazdy kolejowe wydech poszedł sie paść :) pozatym spalanie +8l/100, więcej awari niezanotowałem na dystansie 11tys km

 

Takie opinie na temat Kawasaki czasami mnie przerażają... Mnie się wydaje, że motocykle wcale nie są złe. Wydech się rozpadł czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...