Skocz do zawartości

Vn 800 A ... W końcu :)))


Miłek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w końcu zakupiłem sobie Vn 800 jestem szczęsliwy. Maszyna chodzi slicznie, zbiera sie przecudownie od pierwszego biegu do drugiego, aż rwie się do przodu (wyżej już nie sprawdzałem, bo nie było gdzie) Ma jedna dziurke w kolanku, która musze zaspawac dzieki której odgłos silnika jest zblizony bardziej do malucha niz do Vn :banghead: i zrobie sobie chyba puste wydechy. Lakier sliczny widac, ze motocykl jest zadbany, pieknie sie prezentuje :flesje: No i mam jeszcze jedną ciekawostke (zagadke) jak chwile pojezdze nim i sie nagrzeje sie zatrzymam go, potem w rzucam bieg i chce ruszyc to go dławi, tak jakby odcinało mu dopływ paliwa i gasnie, ale jak dam na luz to normalnie mu gazuje zbiera sie jak złoto, ale na biegu to kicha i co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też tak miałem ale to kwestia dodania gazu bo teraz już tego niema po prostu chyba troche wprawy vn lubi troszke gazu przy ruszaniu i tyle bynajmiej u mnie tak jest . a pozatym gratulacje :flesje: dobry sprzęt i daje rady aha niezginiesz w tłumie bo vn jest mało wiem bo sam doświadczyłem heheeh 16 drag starów i 1 vn to jest frajda jedziesz na impreze i wszyscy oglądają bo jedna czy dwie maszyny vn sam sie przekonasz

pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też tak miałem ale to kwestia dodania gazu bo teraz już tego niema po prostu chyba troche wprawy vn lubi troszke gazu przy ruszaniu i tyle bynajmiej u mnie tak jest .

 

Akórat w tym przypadku, to niebyła kwestia dodania gazu, poprostu czujnik zawinił, ta mała niechybnie wstretna, czarna, podluzna pierdoła mieszcząca sie pod silnikiem. Motocykle zazwyczaj mają zabezpieczenie, gdy jest rozłożona stopka niemogą ruszyc z miejsca poniewaz silnik gasnie i to samo było w woim przypadku tylko, że ja miałem złozoną stopke. Gdy składałem stopke czujnik nie wracał do prawidłowej pozycji i dlatego niemogłem ruszyc z miejsca. Ile człowiek musi sie napocic przy tych motocyklach :flesje: Pozdro! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akórat w tym przypadku, to niebyła kwestia dodania gazu, poprostu czujnik zawinił, ta mała niechybnie wstretna, czarna, podluzna pierdoła

dokładnie - ja po dłuższym postoju mam to samo - tylko moto nie gaśnie a strrrasznie przerywa i wali w gaźnik - wina czujnika kosy :buttrock: A więc trza pamiętać o ...WD40

PS

Witaj w gronie nietuzinkowych motocykli :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybebeszenie na początek - żadne koszty, własna praca. A potem można sobie cierpliwie czekać na okazję. Ja tak cierpliwie czekałem, czekałem i nagle wpadły mi Vance&Hines'y :D .

Edytowane przez Prałat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grtuluje cierpliwosci prałat

ja niepotrafie czekać - ja musze mieć teraz i zaraz i natychmiast

ale jestem urodzony w niedzielę - dziecko szczęścia

i tak np. zchorowałem na wydechy muzzys-a - ewentualnie stwierdziłem moga być roadhausy - no chyba że uda mnie sie kupic wydechy shoguna (sampson dla motocykli metryczych) i przerobić w nich kolanka.

i będą muzzys - z tym że mocowania muszę u jakiegoś ślusarza wykonać

 

a co wybebeszania to twierdzę że dzwięk jest może głośniejszy ale jak ktoś słyszał vance do vn 800 to wie o czym mówie to jest dzwięk idealny do tego motocykla - potężny, basowy i nie bełkoczący jak w przypadku pustych wydechów.

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...