Skocz do zawartości

Rybol - fotki, filmiki, ogólne wspominki


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem idę spać.

 

Na Kotwicy to chyba jednak swobodniej sie czuję. ten ośrodek to jakiś zbyt elegancki. Nawet dywan się znalazł, coby podłoge po zbyhowej TDMowej gumie przykryć.

 

 

Miklas - uduś go! :banghead:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cały i zdrowy melduję.

Najlepszy i najzimniejszy Rybol ze wszystkich.Dobrze,że było się czym rozgrzewać ;-)

 

Bartic ze świecącym kolankiem jest królem plenia gumy ;-)

 

Zobaczyć radość w oczach właściciela,gdy odjeżdżaliśmy-bezcenne ;-)

 

To oby do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet & Stell melduje sie!!! Wielkie podziękowania dla Darco za zorganizowanie tego całego zamieszania :banghead: oraz szacun dla wszystkich, którzy zjawili się na tym zlocie!!! Był fajny melanż.

Teraz tylko szybko przespać zime i widzimy sie juz w kwietniu!!!

Ps. Na Leśniej mają teraz elegancki warunki, żeby nakręcić nowy film "Znaki 2" :flesje:

Pozdrowionka dla Wszystkich!!! H&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte Ty bimber pędzisz czy foty uploadujesz? Bo w tym tempie to ziemniaki fermentują, 32% to jeszcze mało ma

Co do tematu ziemniaków to wracając byliśmy w zajebistej knajpie. Nazywało się to retauracja "pod Kasztanami" (nie wiem co to ma wspólnego z hiszpańską nazwą którą sugerował MarianKa :flesje: ).

W trakcie zamawiania dań wywiązał się następujący dialog

badek: - pieczeń, ziemniaki,....

kelner: - na ziemniaki trzeba będzie poczekać

b: - poczekam,

k: - PÓŁTOREJ GODZINY!

 

:P

 

Ogólnie knajpa dała radę i nawet nazwę miała odpowiednią - "wykasztaniliśmy się" i pojechalim do dom :cool:

 

 

 

Gdzie jest Ario??? Ile było tego mandatu?? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo było za....biście, na A4 moja Kawa pokazała co potrafi :banghead: organizacyjnie było bardzo dobrze. To był mój pierwszy zlot w Rybniku, ale pokochałem go, na 100 % z grupą leszczyńską będę na wiosne, Wielki szacunek dla organizatorów. Jeśli chodzi o dziury to przyznaję się osobiście do 2, po tym jak Asmo dał mi się przejechać jego KLX`em (swoją drogą niezła maszyna na takie warunki :flesje:.

Acha, nareszcie wiem co to jest apsynt :cool: Witas dał mi troszkę do posmakowania, niezły power :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam, że Pietra&Złota, Wojtasik, Agghia i ja wróciliśmy :banghead: . Zlało nas na 30 km przed dotarciem do domu! :buttrock:

 

Imprezka zajebiaszcza! Z mojej strony podziękowania dla:

- Draco - za KAWAŁ dobrej roboty!! Szacun jak byk! :biggrin: :biggrin:

- Gerarda, Reni i innych, którzy robili śniadanko, za śniadanko :flesje:

- Brody za izolator i spirokarmi :lalag:

- Wojtasika i Mariana za pomoc Miklasowi!

- Pietry za takie strzały z tłumika, że po zdaniu obrotów (na wolnych!!!!) z wydechów szedł żywy ogień! Kto robił ten filmik?

- wszystkich palaczy gum i strzelaczy z wydechów!

- Agghii :)

 

Ekipo, mam taką propozycję.. nie wiem, czy została jakaś kasa ze zlotu, może nawet tak, ale zapewne mało. Bez sensu by było zwracać każdemu po 50 gr :cool: Może udzielimy Draco błogosławieństwa aby kupił sobie jakąś dobrą flaszencję za trud włożony w ogranizację i wypił jakiegoś wieczorka NASZE zdrowie? :P

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się melduję :P

Pozdro dla wszystkich, którzy byli, a zwłaszcza dla:

1.Sigmy, Dżoli i Beti za wspólne picie, kiedy chłopaki wymiękły :flesje: i za wolną amerykankę :cool:

2.Krasnala za absynt :banghead:

3.Reni, Gerarda i reszty ekipy za PRZEPYSZNE ŚNIADANKO - jesteście WIELCY NORMALNIE :biggrin:

4.zbyha - za wspólne sprzątanie :) i palenie gumy :biggrin:

 

Już się nie mogę doczekać kolejnej impry :buttrock:

Edytowane przez Violet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, z fotkami się już wyrobiłem :banghead: Niestety, z pewnych względów nie mogę dać wszystkich, ale zapewniam że kąpiel w basenie nie wyszłaby na zdrowie :cool: i nie chodzi o nadmiar chloru tylko produktów pochodzenia odczłowieczego :biggrin:

 

Kto żyw i chce to....sssssaaaać http://rapidshare.de/files/36935985/rybol-...l-foty.rar.html

 

 

- Pietry za takie strzały z tłumika, że po zdaniu obrotów (na wolnych!!!!) z wydechów szedł żywy ogień! Kto robił ten filmik?

A jak myślisz??? :flesje:

http://rapidshare.de/files/36936589/rybol-...ilmiki.rar.html

 

Jako bonus jet filmik z próbnego wybuchu specyfiku Pipcola po którym gość z ośrodka poszedł do lasu w poszukiwaniu "niewiadomoczego" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...