Skocz do zawartości

ile kilometrów na sezon


boby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie wpisujcie ile kilometrów zrobiliście w sezonie i na jakim moto (sport, enduro.choper) bedzie można sobie wyciągnąć średnią i po pomnożeniu przez wiek motocykla wyjdzie w przybliżeniu ile sprzęt powinien mieć przelatane

da to przynajmniej w przybliżeniu możliwość odniesienia się do przebiegu moto np przy jego kupnie

bo jak widze w ogłoszeniach moto z 1991 z przebiegiem 20000 :flesje:

 

Ja cyknąłem w tym sezonie na mojej Suzi na razie 18 koła. Jeszcze trochę dojdzie. A byłoby pewnie ponad 20 koła, tylko prawie dwa miechy nie jeździłem po kolizji z ciężarówką.

 

Greetz,

 

&REW. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha DT125R - rocznik 2005 - 7100 km (odkąd mam moto, czyli od kwietnia). Dystans po asfalcie i w terenie oceniam na 50:50. Musze stuknąć do 8k, a wtedy przegląd na zimę i do garażu.

 

Wtedy z garażu wyciągam Simaka i oby do wiosny. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim szosowcu machnąłem w tym sezonie 3400km, w ogóle nie jeżdzę po mieście , to pewnie stąd ten mizerny przebieg. motor kupiłem po jakiejś podłego wzrostu osobie bo gąbka w siedzeniu jest wybrana tak co by było niżej(sic!), więc pod zadem pozostaje jakiś centymetr tego materiału a potem twardy plastik.

jak ja mam zatem robić więcej kilosów?(pytanie retoryczne)skoro po każdej dłuższej jeżdzie zsiadam rozstrzęsiony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gpz 500s machnalem 6tys, na cbr 600F3 narazie 400 i rosnie :flesje:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 czerwca do dziś 7200km na 50cc :flesje:

Ogólnie w tym sezonie 9000km (miałem dwu miesieczną przerwę od kwietnia do czerwca-brak sprzęta). Jak na motorower to stosunkowo nieźle......

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...