Skocz do zawartości

Policyjny motocykl w Warszawie


Olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze licze to średnia kwota mandatu nałożonego motocykliście to 442zl.... Ładnie poszli... Taki motor to tylko nabijarka kasy i nic wiecej... Gdzies czytalem ze policja powinna reagować zaraz po pierwszym naruszeniu przepisu a nie nagrywac i "zdobywać" kolejne fundusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli statystycznie ok. 10% ilości mandatów i tyle samo wartości wszystkich mandatów przypadło na motocyklistów. :)

nie jest najgorzej :buttrock:

Też tak pomyślałem w pierwszym momencie, ale wcale nie jest dobrze. Neutralnie byłoby, gdyby motocykliści stanowili 10% populacji kierowców, a nie stanowią pewnie nawet 1%.

Znaczy to, że zostali ponad 10x częściej ukarani niż przeciętny puszkarz. <1% kierowców zapłacił 10% mandatów. To ku***sko daleko od OK.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem w pierwszym momencie, ale wcale nie jest dobrze. Neutralnie byłoby, gdyby motocykliści stanowili 10% populacji kierowców, a nie stanowią pewnie nawet 1%.

Znaczy to, że zostali ponad 10x częściej ukarani niż przeciętny puszkarz. <1% kierowców zapłacił 10% mandatów. To ku***sko daleko od OK.

 

pozdr

masz rację, ale sami wiemy jak bardzo przepisowo jeździmy. policja też to wie i myslałem, że będą na mieście wręcz wyszukiwać jednośladów, bo to łatwy łup i na pewno "coś przeskrobie". a tu wychodzi raptem niecały jeden motorek na dzień... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu wychodzi raptem niecały jeden motorek na dzień... :)

always look on the bright side of life.... :buttrock:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslę że nie jest najgorzej. Ale brawa należą się dla gościa który wymyślił "cywilny" moto-radiowóz. Co z tego że moto jest nieoznakowane jak poloocjanci muszą jeżdzic w służbowych ubiorach (doś charakterystycznych jakby nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, ale sami wiemy jak bardzo przepisowo jeździmy. policja też to wie i myslałem, że będą na mieście wręcz wyszukiwać jednośladów, bo to łatwy łup i na pewno "coś przeskrobie". a tu wychodzi raptem niecały jeden motorek na dzień... :)

 

... niby jeden na dzień ale za to ponad 4 stówki średnio ... niemało ... szczęście że w 3City ich nie ma ... chociaz przy takiej stopie zwrotu ... strach sie bać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant, kitóry jechał tym motocyklem złapał brata mojego znajoego. Nie wiem, czy jest do niego przydzielony jeden konkretny kierowca czy się zmieniają, ale jak jeden to wiem tyle, że jezdzi bardzo dobrze. Podobno był prawie niewidoczny. Jechał za nim troche i zaczął go wyprzedzać i lizakiem machnał, żeby zjechał na pobocze. Uważajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslę że nie jest najgorzej. Ale brawa należą się dla gościa który wymyślił "cywilny" moto-radiowóz. Co z tego że moto jest nieoznakowane jak poloocjanci muszą jeżdzic w służbowych ubiorach (doś charakterystycznych jakby nie było).

 

Jak wieczorkiem smiga za toba motocykl to ostatni rzecza ktora widzisz jest ubior kierowcy. Najczesciej szzegoly te nikna w poswiacie przedniego reflektora.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka do robienia pieniędzy, przepraszam do wyciągania pieniędzy. Pewnie możemy się spodziewać, że w niedługim okresie czasu będą się pojawiać takie patrole w innych miastach Polski.

a to źle??

ja się ciesze... policja w końcu zarabia na siebie a nie z moich podatkow. oby wiecej takich inicjatyw a solidarne panstwo bede mial jeszcze glebiej w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to źle??

ja się ciesze... policja w końcu zarabia na siebie a nie z moich podatkow. oby wiecej takich inicjatyw a solidarne panstwo bede mial jeszcze glebiej w d....

Muszę Cię zmartwić. Pieniądze z mandatów nie idą na konto Policji tylko Urzędu Skarbowego. Policja choćby zarobiła na mandatach i 10.000.000 zł dalej będzie pisać na 20 letnich maszynach do pisania w brudnych i zapyziałych komisariatach.

 

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić. Pieniądze z mandatów nie idą na konto Policji tylko Urzędu Skarbowego. Policja choćby zarobiła na mandatach i 10.000.000 zł dalej będzie pisać na 20 letnich maszynach do pisania w brudnych i zapyziałych komisariatach.

True, cala kasa placona jakiemukolwiek urzedowi i tak idzie do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...