Skocz do zawartości

Policyjny motocykl w Warszawie


Olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przyjemność widzieć ten motocykl razem z kierowcą kask ma pełny więc chyba nie jest mu żle. Co do kasy to nieżle, dosyć duza sumka ale uważam, że nie jest zle że tylko 10 % trafiło na nas. Bo co za problem jechać wieczorem na krakowskie przedmieście i czekać tam na klientów, jednego wieczoru można byłoby skasować kilkunastu. Trzeba uważać na siebie i oglądać sie dobrze za siebie. Cieszy to, że dostają mandaty katamarany. Pieniądze z mandatów trafiają do Urzedów Wojewódzkich a Policja nie jest z nich finansowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest rozwiazanie- jak widzisz w lusterku podwójne światła albo moto na długich w dzień lub w nocy to możesz przecinać.Jak pojedyńcze to zwolnić do 150 i dać się wyprzedzić, tylko jak teraz będzie wyglądała jazda?

Acha i nie martwcie się , to moto długo nie pojeździ bo mu jakis kutas w puszce wyskoczy lub zajedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest rozwiazanie- jak widzisz w lusterku podwójne światła albo moto na długich w dzień lub w nocy to możesz przecinać.Jak pojedyńcze to zwolnić do 150 i dać się wyprzedzić, tylko jak teraz będzie wyglądała jazda?

Acha i nie martwcie się , to moto długo nie pojeździ bo mu jakis kutas w puszce wyskoczy lub zajedzie.

Lepiej zamiast czekać na goscia w puszcze to pojecha za nim na stacje benzynowa i nasypac cukru do baku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myslisz, ze nie mialby nic przeciwko? :)

Cukier krzepi jak kiedys pisał Wańkowicz, ale zawsze moge przywdziać płaszcz tajemniczego don pedra z krainy deszczowców i wtedy mnie nie zauważy

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że dla nas to słabo, ale w sumie to gościa jeszcze na ulicy nie widziałem, więc jeden to mało, choć można mieć pecha....

 

Z drugiej strony obsada tego moto ma całkiem fajnie, bo konkretne moto, no może trochę już klocek, ale sobie może na legalu zapierniczać ile mu się nawinie.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawa, czy ten policjant jest na forum..

Tylu ich przecież jest wśród nas. No czy nie są potrzebni? Nie mówię o przepisowych 50, ale ponad 120 w Warszawie...

Jakiś znak dla znajomków?

 

120 na siekierkowskim to chyba raczej nic złego przy pustej drodze :buttrock: Zastanawiam się jak wytrzymali są ci motonici na zimno i do kiedy jeżdżą - tzn. jaka temperatura powstrzymuje ich od wciśnięcia "czerwonego guziczka" i wyjechania w miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka do robienia pieniędzy, przepraszam do wyciągania pieniędzy. Pewnie możemy się spodziewać, że w niedługim okresie czasu będą się pojawiać takie patrole w innych miastach Polski.

pewnie tak, ale do czasu jak sie ktorys nie roz$%^ (czytaj ktos sie w niego wpier$%^) czego oczywiscie nie zycze ale takie sa polskie realia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciut obok tematu.

W czwartek jechałem bryką do W-wy i przed Zakrętem słyszę na CB że misiaczek na hulanodze pomyka w stronę Zakrętu. Patrzę i widzę między samochodami czarne moto z kufrem, na nim słuszną postać w czarnym kombi i zieloną odblaskową koalicyjkę ... wypisz wymaluj Prezes Hubert na Bandycie 1200s mieszkający tamże. Puściłem w eter info z uspokającym tekstem że to niegroźny biker i po paru wyliczonych minutach w ciągu których Hubert powinien dojechać do domu dzwonię do niegoż ... Jak tam Hubert dojechałeś już do domu ... odpowiedź, jestem w pracy ... czyli jednak była to ta słynna BeeMka :flesje: :flesje:

Ale rzecz druga, jakie to zamieszanie czyli Prezes MGH wyjeżdżając na moto w miasto, ile strachu napędza kierownikom i kierowniczkom swoim strojem i czarnym motocyklem :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się starałem,w poczuciu obywatelskiego obowiązku, prowadzić akcję edukacyjno - perswazyjną wśród puszkarzy, a Ty mi całą robotę psujesz :banghead: Jak to ktoś kiedyś powiedział, "Fear is the key to control the nations" :flesje:

A ta na marginesie, to według pewnych plotek, warszawska Policja dysponuje dwoma czarnymi Banditami 1200S, więc, kto wie, może to ktoryś z nich...

Edytowane przez Hubert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawska Policja dysponuje dwoma czarnymi Banditami 1200S, więc, kto wie, może to ktoryś z nich...

 

O ile mi wiadomo te dwa Bandziory to najczęściej hulają po trasie gdańskiej przed Płońskiem.......chyba że są to zupełnie inne dwa Bandziory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...