Skocz do zawartości

Policyjny motocykl w Warszawie


Olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

moim skromnym zdaniem - jest to pomysl oki - ma wiele zalet - ale jak to bywa sa tez i wady ZASTANAWIAM SIE CZY NIEKTORYM Z pseudoMOTOCYKLISTOW jadacych na bani albo bez prawka nie wpadnie do pustego lba coby uciekac przed takim policjanten - i co wtedy - wiadomo motocykl policyjny ma co sezon nowe oponki i jest odpowiednio servisowany (mowimy tu o duzych motocyklach - a nie 250ccm do konwojowania) kierwca zazwyczaj umie bardzo duzo - robi kursy "przypominajace" przed kazdym sezonem co w porownaniu z pseudakiem daje mu ogromna przewage - ale ta przewaga niekoniecznie musi sie skonczyc zatrzymaniem podejrzanego - zapewne predkosci podczas ucieczki i posciugu beda wzrastac - co zwieksza procent wypadkow ze skutkiem smiertelnym i to niekoniecznie samych "zainteresowanych" a rowniez potencjalnych gapiow - no chyba ze jest w polskim prawie jest jakis paragraf dotyczacy poscigu za motocyklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak se czytam i czytem, i wiecie co? Nie ma to jak na zapyziałej prowincji. Zanim u nas coś takiego wejdzie to... ee tam, u nas chyba to po prostu nie wejdzie.

Jakoś tak nigdy nie miałem miłości do dużych miast a zwłaszcza "stolycy"...

 

No ale rady ni ma - jak się łamie przepisy to sie od mandatu ginie....

 

 

Ano racja kolego racja. Czasami to nawet z buta nasza prowincjonalna Poolicyja chodzi bo się jedyna blaszanka spieprzyła, albo jak jeden misiak powiedział przydział paliwa już spalili. HAHAHA to gdzie tu im zakupią bandyta na takie wiochy jak moja okolica.

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj sprzęty, które są w posiadaniu policji w USA.

 

heh oni mają many żeby kupywać policji busy. a w polsce to by kupili raptem jedną i dlatego wolą coś taszego, ale żeby było tego więcej :buttrock: może kiedyś nasi polscy policjanci się przesiądą na busy :flesje:

 

 

A nie sądzicie że 100.000 zł w jeden miesiąc to troche dużo :|.

A jak wam się podoba ta BMW, bo jak dla mnie to nie jest za ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele !

 

Gdyby zainwestowali w pare motocykli w większych miastach to po paru latach byłoby więcej samochodów policyjnych.

Środki z mandatów przeznaczonoby na fury i polskie polonezy byłyby złomowane :clap:

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...