Skocz do zawartości

Co myślicie o zakupie Honda cb-1 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zbyhu :) przeciez napisałem ze bede szukał u niemców a tam tego jest sporo i bez problemu mozna upolowac cos w dobrym stanie.W Polsce zgadzam sie sa 3 wystawione na allegro ale na motoscoucie niemieckim na mobile jest tego wiez mi :)

 

Wiem ze to troche ryzykowne ,przy kupnie jakiego kolwiek motocykla jest ryzyko, bo skad mozesz wiedziec co poprzedni wlascieiel z nim robił a po wygladzie i pobieznych ogledzinach nie stwierdzisz co siedzi w ramie.

 

Occult tutaj o wielu waznych rzeczach wpsomniał chocby to ze silnik jest od cbr 400 rr :lalag:

 

Pozdrawiam i nie taka cb-1 straszna :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, jesli ma rozrzad na kolach zembatych, to jest cos :clap:. Takie rozwiazania sa wieczne i bezobslugowe :clap:.

Jedna rzecz mniej do zepsucia ;).

Jesli z Niemcowni motonga bierzesz, to troche inna bajka. Tam przewaznie o motocykle dbaja, wiec jest szansa na wyhaczenie czegos w przyzwoitym stanie :clap:.

Powodzenia w poszukiwaniach!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cos godnego uwagi zobaczcie panowie czy warto sie w to pakowac

 

http://allegro.pl/item142741095_honda_cb_1...e_sprzedam.html

 

 

 

Moze jednak ktos zajzy i podzieli sie spostrzezeniami, kto kolwiek :wink:

 

Ja zauwazyłem tylko brzydki tłumik :) no i te manetki z klamkami mnie zastanawiaja po co je wymieniono mam nadzieje ze nie z powodu kraksy jakiejs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze uparles sie na to cb-1. Dla mnie jesli chodzi o wyglad to przy bandycie cb-1 wyglada mniej agresywnie i na duzo starsza konstrukcje. Mowiac o mocy to na bandycie bedzie ci na poczatku troche trudniej, ale mysle, ze z czasem go opanujesz, natomiast cb-1 moze byc fajne tylko na poczatku, a pozniej zacznie Cie nudzic. A sprzedawac ja po jednym sezonie? Zawsze cos na tym stracisz.

Moim zdaniem 600-ka bedziesz cieszyl sie dluzej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: aj uparłem sie. Poprostu sie zakochałem :icon_mrgreen:

 

Mnie np wyglad w 100 % odpowiada zawsze mozna cos dodac od siebie, kosmetyki nigdy za wiele :eek:

Bandit ma sylwetke bandziora, nie powiem dupsko zadarte ma to fajny wyglad ale cb-1 tez niczego sobie ;)

 

Poza tym jak juz pisałem 600 na pierwsze moto to troche ryzykowne podejscie no i cena bandziora troche przerasta moja kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, w morde jeza, musze przyznac ze po raz pierwszy w zyciu uslyszalem w ogole o motocyklu Honda CB1. Siedze jako tako w swiatku motocykli juz 4 lata i troche juz nazw obilo mi sie o uszy, ale tego motocykla w ogole nie znalem.

 

A słyszałes o Suzuki RE5? Ha, pewnie nie :banghead:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gredo, mam nadzieję,że podając datę 1972 roku miałeś na myśli

skonstruowanie motocykla z tym silnikiem, a nie powstanie samego silnika?

 

no jasne ze tego konkretnego modelu :icon_twisted:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...