Skocz do zawartości

TDM 900 - nagły i niespodziewany zakup


MarianKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak rozwiały sie moje nadzieje na wspólne przejażdżki......

No bo przecież taka piękna , wypasiona, nowa TDM -a z przyobleczonym w nowy, piękny, pedalski kombinezon jeźdźcem nie moze sie pokazywać obok staruszki Hondy , której włascicielka jeździ w starych, wytartych skórach!!! :) :buttrock:

Dobrze będzie jak mi w ogóle machnie , jak sie gdzieś na gliwickich drogach miniemy ...

:biggrin: :biggrin: :crossy: :)

A tak przy okazji Marianku , to tak mnie wczoraj zaskoczyłeś , żem Ci nawet nie pogratulowała. Co niniejszym czynię ( żółta z zazdrości ) ;) ;)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi rzecz oczywista -> nowa TDMka lepsza :)

 

Mam takie pytanie czy majac 173 cm wzrostu spokojnie dosiegalbym nogami do ziemi i czy wysokosc motocykla by nie przeszkadzala.

 

Bo sie tak zastanawiam czy rozwazac ten motocykl jako ewentulnosc kupna na drugie moto (z racji pochlebnych opini na forum oraz stwiedzenia ze dobrze sprawuje sie na polskich drogach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się :) gasz na każdej TDMie bez problemu. Wbrew pozorom siodło jest dość nisko, a z kolei siedząc, z powodu dość wyprostowanej postawy patrzysz na wszystko z góry

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ehhh gdyby tylko Ermenegildo Zegna projektrował kombi, ehh :(

 

Da się załatwić, toż to mafia przecież :crossy:

 

MarianKa - spóźnione nieco, ale szczere gratulacje, Twój zakup jest żywym dowodem że teoria ewolucji - taki modny temat ostatnio - nie do wszystkich ma zastosowanie :bigrazz:

Oby Ci TDMka pięknie służyła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój zakup jest żywym dowodem że teoria ewolucji - taki modny temat ostatnio - nie do wszystkich ma zastosowanie

 

MarianKa wyewoluował w kierunku nowszej TDM. Żadne zbączenie ewolucyjne, tylko ewolucyjna konsekwencja

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za życzenia. Zrobiłem ok. 1,5 tys od zakupu i jeździ się bosko. Rozruch z wtryskiem - bajka. Wciskam guziczek i - nie ma przeproś, odpala od strzału w kazdych warunkach. Troche mnie jeszcze rozpraszaja te migające cyferki, prędkościomierz analogowy jakoś tak bardziej "normalnie" to pokazywał. Ale inne - wskaźnik paliwa, tripy, zegar itd - XXI wiek.

Natomiast - co juz pisałem - taka odhumanizowana, cyborgowata reakcja na gaz powoduje, ze coraz poważniej rozglądam sie za jakimś ruskiem, Enfieldem, może baaardzo stara japonią? Czasem brakuje mi zgrzytów, jęków naciaganych linek, rzężenia mechanizmów, skrzypienia sprężyn. Dla odmiany chcę od czasu do czasu poczuć stresa: co tam się znowu psuje? A tego mi TDM 900 nie dostarcza. :)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, przecież masz bardzo fajnego! Tylko dla mnie za wysoki i za bardzo terenowy. TDMy sie przeciez nie pozbywam, dorastam powoli do 2-3 motocykli. Zima zaczynam sprzątać garaż, robic miejsce pod nastepne!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...