Skocz do zawartości

Diverse NIGHT of the JUMPs Katowice "SPODEK"


Koki_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to samo mi powiedział własnie Darek Kłopot. Ale dziwicie mu się tyle publiki , światła , cała ta otoczka no i ludzie z jakimi startował. Przeciez to juz gwiazdy które mu podziwiamy. moim zdaniem samo to ze mógł tam wystartować już jest sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co tak na niego najezdzaja niech raz sprobuja skoczyc z tych chopek lub wystartowac w zawodach przed taka publicznoscia ja go podziwiam za to co robi bo dla kazdego kto jedzi na motocyklu wie jakie to trudne a trema moze zjesc kazdego.Najlatwiej oceniac kogos a samemu nie reprezentowac nic ja chcialbym umiec i nie bac sie skoczyc przynajmniej tak jak on:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Darka nic nie mam :) TRENING czyni mistrza :) W końcu nadajedzie czas, że będzie kręcił ładne flip'y :) A jak mu poszło w piątek?

 

Haa no i jeszcze musze sie pochwalić :bigrazz: Mam plakacik z autografami wszystkich zawodników :flesje: Troche kolejka była ale sie załapałem ; )

 

________________________

Foty z soboty www.dna.xon.pl/SPODEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie sklejony film i nakręcony ze świetnego miejsca. Pozdrawiam chłopaków z Łodzi (?) . Własnie na taki skrót czekałem. Mimo , że mnie tam nie był filmik ukazje niezły poziomz czego jestem niesamowicie zadowolony , oby jak najwiecej takich imprez i oby jak najwiecej z moim udziałem.. Zdrowie panowie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie sklejony film i nakręcony ze świetnego miejsca. Pozdrawiam chłopaków z Łodzi (?) . Własnie na taki skrót czekałem. Mimo , że mnie tam nie był filmik ukazje niezły poziomz czego jestem niesamowicie zadowolony , oby jak najwiecej takich imprez i oby jak najwiecej z moim udziałem.. Zdrowie panowie :)

 

Miejsca mielismy do bani... Mam nagrane godzine materialu, ale nie moglem wszystkiego wykorzystac bo jak widac momentami chlopaki chowaja sie za reflektory podczas skoku :banghead: A co do montazu to montowalem go na szybko i myslalem, ze raczej nikomu sie nie spodoba ten film... Ale widze, ze sie mylilem... Cieszy mnie to ogromnie :banghead: Utwor to Jamiroquai - Deeper Underground...

 

Pozdrawiam... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze dostatecznie powinno Cie to zmotywować do sklejenie kolejnych clipów. Zaledwie 3 minuty z 1h nagrania.. . Konkurencji dużej nie masz a nikt narazie sie nie podejmuje robienia clipów , więc pozostaje mi tylko czekać.

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam pytanie dotyczące jakiejkolwiek relacji z tego przedsięwzięcia?? Gdzie, w jakiej tv, na jakim programie i o której to "poleci"?? Wcześniej ktoś wspomniał ze w tv.interia.pl będzie na 100%, ale własnie obejrzałem ramówke i nic takiego nie ma.. Proszę o pomoc jeżeli ktoś coś wie... z góry dziex :rolleyes: :icon_razz: :banghead: :banghead: :banghead:

 

pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWaga właśnie widziałem zwiastun relacji ze Spodka na TVN Turbo.Pełna relacja będzie jutro o 17.00 !!!!

(17:00 Jednoślad P).Zapowiada sie nieżle ,bo widać ,że fajnie zrealizowany materiał.Mam jednak ogromną proźbę to kogoś kto ma możliwość o nagranie tego materiału bo niestety nie zdąże wrócić z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...