Skocz do zawartości

przewody stalowe hamulcowe


gozdzik77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prosze o opinie na temat przewodów hamulcowych firmy Goodridge.

Chciał bym wiedzieć czy naprawde te przewody są dobre(skuteczne)?

interesują mnie opinie ludzi którzy używają lub używali w/w przewodów tej firmy?

i jeszcze jedno czy cena za 1kpl.(2-szt.)-270pln na przód, to dobra cena? byc może gdzieś można kupić taniej...???

 

 

 

p.s.

 

JESZCZE POJEŹDZIMY W TYM ROKU!!!!!

Edytowane przez gozdzik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o opinie na temat przewodów hamulcowych firmy Goodridge.

Chciał bym wiedzieć czy naprawde te przewody są dobre(skuteczne)?

interesują mnie opinie ludzi którzy używają lub używali w/w przewodów tej firmy?

i jeszcze jedno czy cena za 1kpl.(2-szt.)-270pln na przód, to dobra cena? byc może gdzieś można kupić taniej...???

Jak dla mnie dają radę, o niebo lepiej niż na oryginalnych (po 20 min. sesji ćwiczenia stoppie nadal mam działające hamulce :icon_mrgreen: ) 270pln - mniej więcej tyle samo dałem za swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam i mam o nich bardzo dobre zdanie. Dodatkowo można wybrać kolor koszulki. Przy dobrych znajomościach idzie kupić taniej.

pzdr

 

Czy gdybym podjechał do was do HRG to dałbyś rade załatwić taniej ??? Chodzi o przód do CBR 600

Ps. Dominik gratulacje

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem w wielu motocyklach. Sprawdają się. Warto jednak braz stalowe końcówki, a nie aluniniowe, bo raz przy próbie obrócenia (co jest dopuszczalne przez producenta i jest to plusem względem najtańszych przewodów zrobionych "na raz") końcówka się odłamała z powodu zbyt mocnego zaciśnięcia, a może onnej wady (na pewno nie obsługi, bo robilem to tak samo jak spece z PTM`u). Dodam tylko, że zostało to poprawione na gwarancji z miłą obsługą. Stalowa końcówka jest pod tym względem pewniejsza, obrócić czasami ją trzeba, bo nie zawsze kąt fabrycznego ustawienia pasuje.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W zasadzie nie zauważyłem żadnej różnicy względem oryginalnych gumowych.

 

Różnica pojawia się przy ostrej jeździe, np po torze, gdy drastycznie wzrasta temperatura płynu hamulcowego. Gumowe węże w większości przypadków zaczynają wówczas puchnąć i klamka mięknie. Stalowe nie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica pojawia się przy ostrej jeździe, np po torze, gdy drastycznie wzrasta temperatura płynu hamulcowego. Gumowe węże w większości przypadków zaczynają wówczas puchnąć i klamka mięknie. Stalowe nie.

Oprócz tego w każdym moim dotychczasowym sprzęcie, po założeniu stalówek, wyraźnie polepszyła się wyczuwalność hamulca i możliwość jego dozowania (nie mylić z siłą hamowania!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmigam Intruderem po torze bo się podnóżki i wydech drapią w zakrętach :icon_mrgreen: . Zmieniłemprzewód z dwóch powodów - oryginalny był za krótki do szerszej fajery a dwa przewody gumowe się starzeją i trzeba je zmieniać (czego nikt nie robi :buttrock: ). W kolejnym moto też mam zamiar założyć przewody w oplocie. Nawet jak nie wyczuwam różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...