Skocz do zawartości

... głupcy (?)


kriss.g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... nie mnie osądzać ... ale właśnie 10 min temu na Al. Zwycięstwa wyprzedził mnie gość na ... Hayabusie (chyba) ... w koszulce i krótkich spodenkach ... szybko nie leciał ... 80 - 90 km/h ... mała wywrotka i ... brak wyobraźni chyba ???

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Ja po odbiór moto z warsztatu nie zapieprzałem na piechotę w pełnym stroju, wziąłem tylko kask do ręki bo bym chyba nawet krew wypocił po kilkukilometrowym spacerku w skórach. Wracałem na moto do garażu w dżinsach i podkoszulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się nie przemówi do rozsądku takim ludziom. Powinni jeździć ubrani odpowiednio, ale w tej kwestii się nic nie zmieni. Dopóki się nie nauczy to będzie nadal tak jeździł nawet jeśli będzie się takiemu człowiekowi prawiło kazania nie z tej ziemi.

 

Trzeba do tego przywyknąć i już. Tak to na świecie jest, że jedni myślą, a drudzy myślą i przewidują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiemu jednemu młodemu koledze mówiłem miesiąc temu: kup sobie jakieś rękawice, kurtkę o butach już mu nie tłumaczyłem co tam adidaski kostki na wierzchu, spodnie ech... uśmiech na twarzy, wiewające się paski od kasku i ognia ile wlezie na mieście, mówię chłopie walniemy traskę z 300 km i się odechce ci wokół parku jeździć na maksa. Długo nie trzeba było czekać ten młody jadący na (enduro 200 pojemności jakiś chiniec chyba) miał szlifa za szybko w zakręt. Połamany obojczyk z przemieszczeniem - bywa. Młody musi się jednak nauczyć na własnych błędach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest tylko taki problem, że kasa na leczenie idzie od nas.... Tak więc to my płacimy niewyobrażalne koszty leczenia takiego pajaca. Jak się gośc zabije to pół biedy bo to jednorazowa wypłata z ZUSu ale jak zedrze skórę do kości to kosztuje...oj kosztuje. I tu jest problem.

 

z całym szacunkiem ale ty to chyba ciężkie dzieciństwo miałeś - żyjesz w Polsce(chyba) i twoje składki(musisz ich od chu*a płacić skoro cię to tak boli) idą na łapówki dla begerowej a nie na leczenie takich przypadków

 

a ja jakbym mógł to bym i grosz ostatni dla takiego oddał - swojak to swojak i nie ma co pie**olić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadac.. niech kazdy zajmie sie soba i wlasnymi ciuchami :icon_biggrin: ten temat bedzie trwl i trwal cale wieki, bez sensu chyba.

 

 

Mnie akurat takie tematy zachęciły do kupna porządnego kasku, kurtki i rękawic. Po ostatnim szlifie bardzo doceniłem te inwestycje :rolleyes:

Edytowane przez Cycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest tylko taki problem, że kasa na leczenie idzie od nas.... Tak więc to my płacimy niewyobrażalne koszty leczenia takiego pajaca. Jak się gośc zabije to pół biedy bo to jednorazowa wypłata z ZUSu ale jak zedrze skórę do kości to kosztuje...oj kosztuje. I tu jest problem.

 

szczególnie że nawet grosz z twojej składki na niego nie pójdzie , biorąc pod uwagę ilość ludzi mieszkających w polsce ... a podobno to ci z krakowa to centusie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...