Skocz do zawartości

Bać się czy się nie bać to jest pytanie>??


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie !!

Jak ja bym myślał że za tydzien crossówka 125 2t mi się znudzi to teraz nie kupowałbym 3 crossówki 2t 125ccm.Lubie wykorzystywać motocykl na ile się da a nie jakaś 500ccm 2t co będe odkręcał do połowy.

 

 

2t to 2t obojetnie czy 900cc czy 50cc.Tu i tu bedziesz mial "pierdolniecie" tylko zalezy jak wyczówalne.Sluchaj:jestes czlowiekiem doroslym i zakladam ze na wlasnym utrzymaniu.Od ciebie zalezy czy kupisz 500 czy 125.Ja ci razdze z dobrego serca i z wlasnego doswiadczenia popartego faktami zebys zaczął sobie od sety.Najpiekniejsze uczucie jest to kiedy przesiadasz sie ze sprzeta wyorzystywanego w 90% na cos nowego i wszystko przychodzi Ci z latwoscia,wszystko jest inne-lepsze.Poza tym..

... nie ODRAZU RZYM ZBUDOWANO! :)

 

 

Żeby inni mieli takiepodejście jak wy o ile świat byłby piękniejszy.POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temat sie rozkręcił. Jednak mam pytanie do kolegi michal1171 - otóż mógłbyś zaprezentować nam jak wykorzystujesz na torze moc swojego SX'a w 90%? Z tego wynika że musiałbyś jeździć conajmniej jak Zdunek. Ja również jestem zdania że pojemność należy dobierać pod umiejętności. Ty z tego co napisałeś wychodzisz z podobnego założenia a jeździsz na bardzo mocnej maszynie, masz jakieś ujęcia ze swojej jazdy, jakiś film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladalem ta XRke :bigrazz: Slabo sie ja palilo ale wtedy jeszcze nie umialem i kopalem po kopce :crossy: Po tym jak zapalila zalewala sie po dodaniu gazu i przy paleniu kopcila na czarno :) Trzeba wlozyc w nia sporo kasy :/ POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo szukam motoru w granicach 5-5,5 tys. zł i jak się trafi coś ciekawego to kupie.Czemu niby ta XR chodzi gorzej od 125??I myśle też nad DR350

 

przez ten moto mozna stracic zamilowanie do enduro i wszystkiego co z tym zwiazane... nawet go nie ogladaj...a przede wszystkim nie sugeruj sie tymi zdjeciami...worek bez dna do inwestowania.. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huska wr360 to dobry sprzęt, ale nie wybacza błędów :)

a tak na serio to mocny, lekki postawiony na swietnym zawiasie motocykl, silnik mało awaryjny. Tylko widze tu wałek z rocznikiem...

Ale mimo wszystko radziłbym Ci kupic huske wr250, miałem taką i jest naprawde świetna, a mocy jest duzo, ale nie duzo za duzo tak jak w wr360 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac wypowiedzi michal1171 normalnie az mnie ponosi:(( Chłopie kupiłes SXa i cwaniakujesz:(( a co do tego ze motocros jak ktos jest oszczedny to zle:((Moze pomyslisz o tym ze ktos lubi teren a nie ma sterty pieniedzy to kupuje np troche tańsze 4T np DR 350 i ma eksploatacje duzo tansza a jezdzi:) i podejzewam ze nie potrzebne mu leprze osiagi bo Ty i tak nie wykorzystujesz mocy SXa!!Ja uwazam ze mozna kupic duza pojemnosc jak sie wczesniej jezdziło "byle czym" np jak ktos jezdził jakąś 50 DT TS cos w tym stylu!! poznał podstawy umie utrzymac moto w pionie i jest loooz!!Moj kolega kupił YZ 125 i nie jezdził niczym wczesniej czyli według Twojej taktyki powinien smigac jak mały samochodzik bo przeciez pojemnosc kupił OK mała a nie jezdzi bo nie umie !! Ja z tenere 125 przesiadłem sie na TE 610 bo taki chciałem taki mi sie podobał lubie ryzyko i adrenaline i to jest moja indywidualna sprawa i umiem jezdzic odrazu siadłem i jezdziłem , jak umiałem tak jezdziłem!! Teraz jezdze z kumplami na LC4 TE 410 EXC i daje rade bez problemu!!Nie katują po torze zadnym ale po lesie!! A wg Twojej taktyki nie powiniennem umiec jezdzic bo siadłem na 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...