Skocz do zawartości

KIERUNEK BORKI czyli....


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hm...

 

jak zwykle obudzilem sie z raczka w nocniku... kurcze przejechalbym sie na taki zlocik, lecz wczesniej z braku czasu nie zadalem o nocleg i tkaie tam... :icon_rolleyes:

 

co zrobic by mozna bylo sie jeszcze gdzies dopisac, zapisac, by moc uczestniczyc w takim zlocie...

co prawdaz to bylby moj pierwszy raz :)

 

z gory dzieki za info

 

Po pierwsze napisz do kogoś z forum . zobacz skłąd domków moze ktos cieprzygarnie ... maja moze wolne wyro . Swiru z radomia ma chyba wolne

2-opcja walisz w ciemno Do Borek i na miejscu szukasz wolnego wyra..

proste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie trzeba było nocą lecieć....chociaż wczoraj zrobiłem 200km na trasie i stwierdzam, że światła to mam takie projektorowe - palą trawę na poboczach :icon_question:

W piątek jestem flexible więc mogę się dostosować do każdego.

 

P.S. Dostałeś mojego smsa?

 

To ja w kwestii świateł jadę z tyłu :icon_rolleyes:

Co do godziny wyjazdu to się będziemy update'owac pewnie juz w piatek, jakos damy rade. Zreszta Borki blisko :)

Smsa dostalem - dzieki.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

jak zwykle obudzilem sie z raczka w nocniku... kurcze przejechalbym sie na taki zlocik, lecz wczesniej z braku czasu nie zadalem o nocleg i tkaie tam... :icon_rolleyes:

 

co zrobic by mozna bylo sie jeszcze gdzies dopisac, zapisac, by moc uczestniczyc w takim zlocie...

co prawdaz to bylby moj pierwszy raz :)

 

z gory dzieki za info

 

Dostales PW. Jakby co to jest miejsce w domku :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdżam z Galarem w piątek o 16:15 z Mokotowa. Jedziemy trochę inaczej niż pozostali tzn. przez Piaseczno, Grójec, Drzewicę, Opoczno. Trasa fajniejsza od monotonnej prostej katowickiej. Prędkość około 120-140 km/h w porywach więcej. Jak ktoś się chce podczepić, to proszę o info.

 

Pozdrawiam

Januszm

 

Dzwonił przed chwilą Galar do mnie. Niestety traska trochę nam się zmieniła, dokładnie nie wiem jak ale wiem, że musimy wpaść do Piotrkowa po drodze. Jak są chętni na małe kółeczko, to zapraszam :)

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdżam z Galarem w piątek o 16:15 z Mokotowa. Jedziemy trochę inaczej niż pozostali tzn. przez Piaseczno, Grójec, Drzewicę, Opoczno. Trasa fajniejsza od monotonnej prostej katowickiej. Prędkość około 120-140 km/h w porywach więcej. Jak ktoś się chce podczepić, to proszę o info.

 

Jechalem ta trasa z Wojtasikiem ostatnio, Troche dziurawo i 140 to max jak da sie jechac, chyba, ze ktos ma ramiona i dupe ze stalii nie dba o zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam piatek wolny. Lece z kolega. Kolega na GS500. Predkosc przelotowa od 120 w gore. Olsen lecimy ok 12, chetny?

Dziękuję za propozycję, ale jakiś czas temu zraziłem się do jazdy w grupie. :icon_rolleyes: Tak więc ostatnimi czasy preferuję umawianie się na miejscu i dojeżdżanie każdy na własną rękę. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas

dobrze ze dałeś takie info :)

to zamiast Yamahy chyba pojadę Dnierem :icon_rolleyes: :icon_question:

 

Moze inaczej, nie to ze jest dziurawo, co asfalt jest taki malo rowny, polatany i koleiny, generalnie nienajlepszy. My odbilismy w odrzywole trasa nr 48 na Tomaszow i nie jechalismy dalej na Drzewice.

 

Trase nr 48 z Potworowa do Tomaszowa, a wczesniej 740 z R-mia do Potworowa, bardzo lubie i tam juz asfalt jest znosny, zdarzaja sie fajne winkielki i traska biegnie przez lasy, wiec jest b. przyjemnie. Wlasnie tedy bede lecial do Borek w piatek, wyjezdzam o godzinie 16:30 z R-mia.

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdżam z Galarem w piątek o 16:15 z Mokotowa. Jedziemy trochę inaczej niż pozostali tzn. przez Piaseczno, Grójec, Drzewicę, Opoczno. Trasa fajniejsza od monotonnej prostej katowickiej. Prędkość około 120-140 km/h w porywach więcej. Jak ktoś się chce podczepić, to proszę o info.

 

Pozdrawiam

Januszm

 

Dzwonił przed chwilą Galar do mnie. Niestety traska trochę nam się zmieniła, dokładnie nie wiem jak ale wiem, że musimy wpaść do Piotrkowa po drodze. Jak są chętni na małe kółeczko, to zapraszam :notworthy:

No maSZ RACJE ALE TA CZEŚĆ TEJ TRASY JEST ZAPLANOWANA NA SOBOTĘ HEHEHEHEHEH ,MOŻE NI EPOWIELAĆ TRASY ??

 

pOZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, qrde, qrde

 

Nie mogę jechać o 12:00 - baby w izbie lekarskiej jakieś oczadziałe są i moja piękna musi tam jeszcze raz jutro iść na 15:00 - FUCK FUCK FUCK

...ale nic to...będziemy startować z Grójeckiej kiela 15:30 - raczej się z nikim nie umawiam bo jeszcze znowu coś się zmieni - tak więc do zoba w Borkach - będę tam pewnie do 18:00

 

Pozdro

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też planuję start o 16 z Bielan

 

także bedę pod Macdonaldem o 16:30? :icon_mrgreen: Jak mi sie uda.

 

jestem ustawiny z Cyklotronem ale mam jeszcze do niego jutro dzwonić i potwierdzic godzinke.

 

A jak nie to wale buta na Borki prosto ....( no gdybym miał si enie wyrobić czasowo czy też za długo mielibyscie czekać na mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie usmiecha mi sie smiganie po 150 ( jak w Sobotę , wtajemniczeni wiedzą o co cho..)

Panie! Chyba wskazowki maja jakies przyciaganie lewoboczne :icon_exclaim: U mnie wskazywalo 162 :icon_twisted:

 

Adu tez bedzie w MCShicie po 16

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...